وحشتناک ترین سوتی های شما

• نویسنده موضوع Soran
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 70
  • بازدیدها 6,077
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

canaan

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
24/8/17
ارسالی‌ها
64
پسندها
895
امتیازها
6,533
سطح
0

گشت ارشاد 2 اون صحنه ای که عینک زنونه برداشتن رو من هم تجربه کردم :)

Soran

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
11/1/18
ارسالی‌ها
233
پسندها
3,444
امتیازها
16,763
مدال‌ها
4
سطح
10

• نویسنده موضوع
چند ماه پیش برای مسافرت به جایی، می رفتم، البته خواهرمو برادر کوچک ترم هم همراهم بودن، یادمه که درست وقتی خواهرم داشت می رفت سمت گیت بازرسی دنبالش دویدم که بهش بگم بلیطت دستم جامونده، نمی دونم به خاطر شباهت مانتوش با اون خانوم بود یارنگ شالش که به جای خواهرم دنبال یکی دیگه دوییدمو شالشو از پشت کشیدم، ولی اون خانوم به سمت من بر نگشت به جاش آقایی که کنارشون وایستاده بود و فکر می کنم همسرشون بود به سمتم برگشت، و اولین خاطره سفرم به یه جای دور رو با الفاظ رکیکی که به کار برد خراب کرد!
ولی خودمونیم اول از طرف بپرسید شاید اشتباه کرده باشه، بعد با خاک یکسانش کنید!( فحشم ندید!:/)

امضا : Soran

زینب میشی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
2,008
پسندها
17,326
امتیازها
42,373
مدال‌ها
22
سطح
24

امروز حدودا ۵۰ دسته سبزی گرفته بودم تا پاک کرده و فریز کنم . از صبح سبزی پاک کردم و لا به لای سبزیها کارهای خونه رو هم انجام دادم . حسابی گیج و کلافه شده و تمام جوارح و اجزاء بدنم کوفته شده و درد می کردن .
خلاصه با تمام خستگیم شب شد و برای اقامه نماز ایستادم . اما از اونجا که حسابی گیج و منگ بودم ، بعد از حمد و سوره ی رکعت اول بدون رکوع به طرف زمین برای ادای سجده می رفتم که یهو یادم اومد اشتباه کردم !
با ندید گرفتن اشتباهم و با خوندن ذکر استغفراللهی بی خیال شدم و برگشتم رکوع رو انجام و به سجده رفتم . اما از اونجا که خدا حواسش جمع کارهامون هست ؛ بعد از سجده بلافاصله نشستم و شروع به خوندن تشهد و سلام آخر نماز کردم .
یعنی خیلی ریلکس بعد از یک رکعت نماز میخواستم سر و تهش رو هم آورده و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زینب میشی

MosleM

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
17/10/17
ارسالی‌ها
437
پسندها
10,422
امتیازها
27,973
مدال‌ها
13
سطح
19

چند ماه پیش یک نفر آیفون خونمونو زد منم به جای بله گفتم الو

از اونجا که آدم خجالتی بودم بعدش از خجالت آب شدم

طرف از پشت در گفت بابات خونه است؟

گفتم آره .

اون بنده خدا هم عوض اینی که بگه بگو بیاد پایین ؛

گفت گوشی رو بده دستش

من سرخ تر از قبل شدم !

اما خودمونیم ؛ انگار اون بنده خدا بیشتر از من قاط زده بود !!!

امضا : MosleM

sanam_gh_

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
1,888
پسندها
8,751
امتیازها
33,973
مدال‌ها
20
سطح
16

یکی ازسوتی هام این بود بچگی که غیبت داشتم وگفتم ک اجازه من فردانبودم:ohh:وترم یک یونی بود پیش دوستم بحث بودبجااستادگفتم معلم وچن وقتم اونحامیگفتم مدرسه:)البته کلیشویادم نمیاد زیادبوده:chatterbox:

امضا : sanam_gh_

..TaraɲΘm..

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
29/3/18
ارسالی‌ها
1,497
پسندها
12,044
امتیازها
38,673
مدال‌ها
22
سطح
20

یکی که خیلی حس بدی بهم میده اینه که دوسال پیش جلو یه ملت زیاد شامل ده بیستا پسر و دخترو پیر و جوون با اعتماد به نفس رو یخا راه میرفتم که خوردم زمین:confused:
یکی دیگه هم اون اولا که سعی می کردم چادری باشم هرجا میرفتم چادرمو در میاوردم یادم میرفت در اخر بردارم بپوشمش بدون چادر میومدم سر خیابون یادم میافتاد چادرم نیس با مث اسکولا بر میگشتم:roflym:

امضا : ..TaraɲΘm..

فرزانه رجبی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
2/4/17
ارسالی‌ها
1,676
پسندها
16,502
امتیازها
39,073
مدال‌ها
29
سطح
24

خنده دار نیست ولی وحشتناکه؛ اشتباهی بجای بک گراند عکس عشقمو گذاشتم پروفایل تلگرام بعد از ترس فوری محبور شدم دیلیت بزنم،کلی پیام قشنگ داشتم که پرید و یادم که میاد اشکام میریزه

امضا : فرزانه رجبی

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

یه سوتی وحشتناااک
مامانم بهم نگفته بود که شب برام خاستگار میاد منم ساعت هشتونیم شب از بازار برگشتم خونه درو با کلید بازکردمو رفتم داخل بدونه اینکه نگاهی به دوروورم بندازم روسریمو دراوردم انداختم تو بغل ابجیم و گفتم هویی خره نانازم ایار رو ببر تواتاقم و رفتم سمت مامانم که با چادر هی بهم اشاره میکرد توبغلم گرفتمش و گفتم وای وای چه ناز شدی هااا امشب بابانخورتت امشب چه شبیست برا خودم اهنگ میخوندم که به پشت سرم نگاه کردم یهوو چشمم به پنج نفر افتاااااد وااااایییی الفراااااررررر رفتم داخل اتاقم لباسای باحجابی پوشیدم ومامانمم بزور اوردم جلو بقیه یه سلام کردم انگارنه انگار خو پرووووامممم وقتیم برای اق دوماد چایی بردم بدبخت دم به دیقه دسشویی بود ازین قرصایی که ادمو به گند میکشه با دسشویی رفتن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MEHR.AFAQ

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

یه روز از بس پسرخالم بهم زنگ زد دفه اخری که زنگید بدون نگاه کردن انقدر فحش دادم وقتی ساکت شدم اقاهه گفت ببخشید مزاحم شدم خداحافظ بعدش صدای خنده بلند و دخترعموم میگفت داداش گوشیو بده بهم دخترمردم سقط شد:oops::oops::oops:

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

یه روز تو مدرسه معلمم داشت راجب شترمرغ حرف میزد منم فکرکردم بامنه گفتم اگه من شترمرغم تو مرغم نیستی چه برسه به شترش
اصن یه وضعیه:rolling_eyes::rolling_eyes:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا