وحشتناک ترین سوتی های شما

• نویسنده موضوع Soran
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 70
  • بازدیدها 6,072
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

مهی 1

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/10/17
ارسالی‌ها
5
پسندها
406
امتیازها
2,803
سطح
0

یک روز که رفتم شمال سوار قایق شدم بعد این که دورمون رو رفتیم برگشتنی تقرییا کنار ساحل ایستاد منم اومد بیام پایین یک پام بالا بود یک پام پایین
حالا فرض کنید یک پا بالا یک پا پایین قایق دونفرم قایق رو حل میدن ۱۰تا مردم اون طرف داشتن بهم می خندیدن:blushing::oops:

mehrabi83

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/11/17
ارسالی‌ها
1,198
پسندها
67,276
امتیازها
80,673
مدال‌ها
27
سطح
43

من از بچگی همیشه النگو دستم بوده و همیشه دست راستم بوده .
توی بچگی که باعث افتخارم بود چون:
از همه زودتر چپ و راست رو یاد گرفتم در حدی که یه روز معلم کلاس اولمون(یادش بخیر چقدر دوسش داشتم)به مامانم میگه و مامانم متقابلا میگه که به خاطر النگوهام اینقدر زود یاد گرفتم.
اون روزها میگذره بدون اینکه من تکیه مو از النگوها برای تشخیص چپ و راست بردارم.گاهی وقتا که النگوهام میرفت زیر لباس و حسشون نمیکردم دچار اشکال میشدم اما سریع خودمو جمع و جور میکردم.
تا اینکه شد اولین جلسه کلاس گیتارم(چقدر اونروز ذوق مرگ بودم:D):استادم گفت برای گرفتن گیتار اول پای راست رو میزاری روی پای چپ و الی آخر
بعد از حرفاش گفت حالا گیتار رو بگیر.
منم مثل همیشه النگوهام بالا بود و حسشون نمیکردم.
خب دیگه فهمیدین چی شد
با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : mehrabi83

Deli_D

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2/3/18
ارسالی‌ها
694
پسندها
19,336
امتیازها
46,373
مدال‌ها
20
سطح
24

تمرین دو داشتم یک مرحله جدید برامون مربی گذاشت گفت بزارید اول من برم شما ببینید یاد بگیرید
همه دوستان جمع شدن ولی من و دوستم رفتیم روی صندلی جلوی میکرفون نشستیم مربی شروع به دویدن کرد رفت تا توپ رو برداره لحظه اخری لیز خورد پاهاش از خودش جلوتر رسید منم حواسم نبود که میکرفون جلومه خندیدم گفتم پاهاش از خودش درازتره سالن رو هوا بود ولی چشم مربی باخشم رو من
هیچی دیگه بیرونم کرد گفت تایک ماه تمرین نیا منم از خدام بود

آخرین ویرایش

81fati

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
31/1/18
ارسالی‌ها
381
پسندها
12,665
امتیازها
50,673
مدال‌ها
1
سطح
0

یه استاد جوون خوشگل و خوشتیپ تو زبانکدمون داریم که همه دختر ها عاشقشن چند روز پیش که رفتم دخترا گفتن کلاس اون کنار کلاس ماست همشون داشتن انتظار می کشیدن که اونو ببینن منم که زبونم ایشالله لال شه گفتم:«ایکس(نام اونو نمی تونم بگم)کیلو چنده بابا پسره فقط قیافه داره و اخلاقش صفره ......»خلاصه من اینارو گفتم و بعدش که سرمو بلند کردم دیدم تو در کلاس ایستاده و حرفامو شنیده .ای اونجا بودین میدیدن قیافمو

امضا : 81fati

Deli_D

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2/3/18
ارسالی‌ها
694
پسندها
19,336
امتیازها
46,373
مدال‌ها
20
سطح
24

چند شب پیش با بچه ها نشسته بودیم پسرعموم ناراحت وارد خونه شد بعد چندلحظه شروع کرد گریه کردن حالا برای چی چون از دوست دخترش جدا شده بود ...
انقدر که مخم تاب برداشته بود بلندشدم رفتم پیشش گفتم گریه نکن ببین اون دوست دختر منم بوده درکت میکنم بدبخت به کل هنگ کرد خودم نفهمیدم چی گفتم بقیه نفرات که با زمین احوال پرسی میکردن ...

...Aℓἶ...

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
93
پسندها
2,276
امتیازها
17,473
مدال‌ها
11
سطح
12

17 سالم بود عروسی داداش رفیقم بود یه یکو نیمی اوردخونمون گذاشتم تو یخچال داییم اومد عصرش رف دریخچال از شانس گند من بطریه ورداش سر کشید
دیگه بقیش رو خودتون میدونین
هنوز یادش میوفتم بدن درد میگیرم

Дli7

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
28/5/18
ارسالی‌ها
7
پسندها
267
امتیازها
1,723
سطح
0

• محروم
چون یکم زشته نمیگم :loser:

امضا : Дli7

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

تو کلاس گیتار بودم (قابل توجه استادمم مرد)می خواستم بهش بگم سیمی که به امپ وصل کردید و دربیارید من مال خودم رو بزنم گفتم شما چیزتونو از توش دربیارید من چیز خودمو می کنم توش و اینجا بود که دیگه از اون به بعد من سرمو نیوردم بالا نیگاه استادم کنم تا چند ماه هم سوژه ی آموزشگاه و بقیه استاداش شدم =/

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

امسال شب سال تحویل خانواده ما و یکی از دوستای منو دوستای بابام اومده بودن کیش خونه ما مامانمم سبزی پلو ماهی درست کرده بود همه نشسته بودن سر سفره و مامان دوستم براش یه تیکه خاویار گذاشت دوستم اول با چنگال یکم اینور اونورش کرد بعد گفت این چیه؟مامانش گفت این خاویاره بعد دوستم گفت آهان ولی نخورد مامانشم گفت ببین اینو می خوری برای این خوبه اونو می خوری برای اون خوبه(اینا رو می گفت چین ولی من الان یادم نمیاد )حالا خاویارم بخور برای چیزت خوبه اینو که گفت من خندم گرفت دهنمم پربود هر کاری کردم آخر نتونستم تحمل کنم و همه ی چیزایی که تو دهنم بود شوت شد تو صورت پسر دوست بابام به حدی من خجالت کشیدم که از فرداش رفتم خونه یکی از دوستامون و تا اینا نرفتن برنگشتم خونه خودمون =(

Elena

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/4/18
ارسالی‌ها
364
پسندها
15,166
امتیازها
39,073
مدال‌ها
17
سطح
24

تقریبا دو ماه پیش بود ما هم آموزشگاه تصمیم گرفت ببرتمون استودیو و آهنگایی که زدیم و با کیفیت خوب ضبط کنیم خب تو استودیو هم اینطوریه که تا اون طرف میکروفون رو روشن نکنه و تو تو میکروفون حرف نزنی اون طرفیا صداتو نمی شنون ما هم ضبطمون تموم شد بچه ها رفتن بیرون که آهنگا رو گوش کنن منو دوستم موندیم چون یه آهنگ دوئت داشتیم بعد که اینا رفتن ما فاز خوانندگی برداشتیم و رسما چرت و پرت می خوندیم مثلا هم نامهربونی هم آفت جونی هم با دیگرونی هم قدرم ندونی ندونی ندونی گل پریا وای حنا تاج سریا وای حنا تورودیدنا وای حنا حالا جان مریم چشماتو وا کن سری بالا کن دس دس رسما اسکل بازی در می اوردیم بعد یه دفعه دوستم خشکش زد رد نگاشو که گرفتم برگشتم دیدم 5 تا استادای آموزشگاه و 27 تا شاگردایی که اومده بودن با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا