آموزشی ۷ انتظاری که مردان از همسرشان دارند اما به زبان نمی‌آورند

• نویسنده موضوع Gԋαȥαʅ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 395
  • کاربران تگ شده هیچ

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
چه چیزهایی باعث رضایت مردان از ازدواج‌شان می‌شود؟ در این مقاله، مشاوران ازدواج و خانواده ۷ انتظاری را که مردان از همسرشان دارند، اما آنها را به‌زبان نمی‌آورند، با شما درمیان می‌گذارند. اگر شما هم مایلید بدانید که همسرتان از شما چه انتظاراتی دارد، این مقاله را تا انتها بخوانید

۱. مردان انتظار دارند که همسرشان به آنها بگوید «دوستت دارم»
چارلز اشمیتز (Charles Schmitz) که کتاب «ساختن عشقی که می‌ماند: هفت راز غافلگیرکننده در مورد ازدواج موفق» (Building a Love that Lasts: The Seven Surprising Secrets of Successful Marriage) را با همسرش الیزابت نوشته، می‌گوید تصور نکنید بعد از سال‌ها زندگی زناشویی، همسرتان دیگر می‌داند که چقدر دوستش دارید. عشق‌تان به او را با کلام و رفتار...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
۳. مردان از همسرشان انتظار دارند که گاهی آغازکننده‌ی رابطه زناشویی باشد
03_men-want-their-wives-to-initiate.jpg

کِرت اسمیت (Kurt Smith)، مشاور ازدواج و خانواده که در حیطه‌ی مشاوره برای مردان تخصص دارد، می‌گوید مردان دوست دارند «خواسته‌شدن» را حس کنند. نکته‌ی اصلی همین است. اینکه مهربانانه و دوباره و سه‌باره بپرسید «امشب چطوره؟»؛ به‌ویژه اگر پیشنهادتان عمدتا رد می‌شود.

او می‌گوید «آقایان در جلسات مشاوره به من می‌گویند دوست دارند همسرشان رابطه‌ی زناشویی را آغاز کند، نسبت به این رابطه خودجوش‌تر باشد، کارهایی انجام دهد که این رابطه را جذاب‌تر کنند و آن را هیجان‌انگیزتر و متفاوت‌تر کنند. آنها می‌خواهند از این...

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
۵. مردان دوست دارند مورد تقدیر و ستایش قرار بگیرند
05_men-want-to-be-praised.jpg

اسمیت می‌گوید تصور کنید چقدر حس فوق‌العاده‌ای دارید، وقتی همسرتان پس از موفقیت‌تان در محل کار پیام تبریکی برای‌تان می‌فرستد، یا اصلا بدون دلیل خاصی برای‌تان گل می‌خرد! خب او هم به چنین دل‌گرمی و تشویقی نیاز دارد. بابت هر کار کوچکی که همسرتان انجام می‌دهد تا زندگی بهتری برای شما به ارمغان بیاورد، سپاسگزار باشید و از او تعریف‌وتمجید کنید.

او می‌گوید: «این را زیاد از مردان می‌شنوم که می‌گویند “همسرم قدر کارها و زحمت‌هایم را نمی‌داند.” این حس تقدیر و قدردانی نشدن شاید باعث شود که مردان فکر کنند حضورشان اهمیتی ندارد. احساس...

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
۷. مردان می‌خواهند مورد احترام باشند
الیزابت اشمیتز (Elizabeth Schmitz) می‌گوید اگر مرد خوبی در زندگی‌تان دارید، قدر او را بدانید و بر همین اساس با او رفتار کنید (مسلما او هم این لطف شما را پاسخ خواهد داد).

اشمیتز می‌گوید «مردان به ما خانم‌ها می‌گویند می‌خواهم زنم به من احترام بگذارد. می‌خواهم برای همین شخصیتی که دارم، برای اخلاق و رفتارم و برای شیوه‌ی برخوردم با او، به من احترام بگذارد. مردان بیش از هر چیز دیگری، می‌خواهند عشق زندگی‌شان به آنها احترام بگذارد و قدرشان را بداند. خانم‌هایی که روی نقاط قوت همسرشان تمرکز می‌کنند و به او می‌گویند که چه خوبی‌هایی دارند، ازدواج‌های موفق‌تری دارند.»

huffingtonpost

مهدی فیروزابادی

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا