بانوان ۹ کاری که زنان موفق هرگز انجام نمی‌دهند

• نویسنده موضوع Gԋαȥαʅ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 409
  • کاربران تگ شده هیچ

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
وقتی قرار است که تجربیات یک زن، حاصل کار‌کردن‌اش در محیطی کاملا جدی و مردانه مثل اف‌بی‌آی، و بدون وجود حتی یک همکار زن باشد به‌طور حتم توجه ویژه‌ به تصمیمات و نگرش خود برای تجربه‌ی موفقیتاجتناب‌ناپذیر است.
من به عنوان یک افسر زن اف‌بی‌آی یاد‌گرفتم که کامیابی و موفقیت با تصمیمات و رویکرد کاری‌ام ارتباط مستقیمی دارد، و اینکه رشد و پیشرفت من، با اقدامات سنجیده‌ و انتخاب‌های درستم ارتباط دارد نه با تکیه بر همیاری از سوی دیگران. این طبیعی است که هر زنی با توجه به موقعیت زمانی و مکانی خویش، تعریف منحصر‌به‌فرد و امضا‌دار خود را از موفقیت داشته باشد ولی باور قلبی من این است که زنان موفق، بی‌گمان رشد و موفقیت خود را با رعایت ۹ مورد مهم زیر به‌دست آورده‌اند:

۱. زنان موفق هرگز...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] M.D.Z

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
۳. زنان موفق هرگز به خود-انتقادی درونی‌شان توجه نمی‌کنند
در ابتدا لازم بود که ریشه‌ی انتقادهای درونی‌ام را از بیخ‌و‌بن دربیاورم و نسبت به صداهای تردید و اضطرابموجود در ذهنم بی‌توجه باشم. و مجبور بودم که هر‌چند محدود ولی این کار را با تمرکز بر بازخورد مثبت و انتقاد سازنده انجام دهم.
قدرت ذهن یعنی توانایی مهار اندیشه‌ها به‌جای تسلط و اشراف ذهن بر ما؛ تنها راه تقویت قدرت ذهنی این است که یاد بگیریم برای مدیریت و مهار افکار، عواطف و هیجانات‌مان با به‌کار بردن واژگان مثبت و تأثیر‌گذار همواره گفت‌وگوی درونی داشته باشیم.

۴. زنان موفق هرگز در انتظار شرایط ایده‌آل نمی‌مانند
Happy-Woman.jpg
...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] M.D.Z

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
۶. زنان موفق هرگز فرصت‌های طلایی را از دست نمی‌دهند
successful.jpg

بارها تجربه کردم که راه موفقیت انجام کارهایی است که دیگران تمایلی به انجام دادن‌ آن امور ندارند.
باید کارهایی را که دیگران در انجام دادن آن تعلل می‌کنند به‌درستی شناسایی کرد؛ هر چند که شاید ساده و کوچک به نظر برسند، ولی باید در انجام آنها تردید نداشت. بی‌شک، مسیر متمایز راهی نیست جز انجام آن کارها به شایسته‌ترین شکل ممکن.
سپس به راه‌تان ادامه دهید چرا که با طی کردن تا به انتهای مسیر است که می‌توانیم به فرصت‌ها نزدیک شویم و ظرفیت‌های نهفته‌ی آنها را با موفقیت به نتیجه تبدیل کنیم.
۷. زنان موفق هرگز تسلط و آرامش خود را از دست...

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] M.D.Z

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا