انجمن یک رمان

مهمان گرای شما برای استفاده کامل از امکانات انجمن (ارسال رمان،مطالعه رمان ها) باید در انجمن عضو شوید. اگر آشنایی کامل با عضویت در انجمن را ندارید اموزش زیر را مطالعه کنید
آموزش ثبت نام در انجمن
جهت عضویت کلیک کنید

آموزشی آموزش کار با انجمن یک رمان

REZA_M

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
لایک ها
1,421
وب سایت
www.forum.1roman.ir
با سلام خدمت تمام کاربران عزیز یک رمان
شاید افرادی کمی هستن که نمیدونن چطور در انجمن فعالیت کنن و بتونن رمان هاشون را با ما به اشتراک بزار تا ما اونها را به همه بشناسونیم و ما تصمیم گرفتیم یه اموزش بزاریم تا یه کمکی به عزیزان بشه

اولین کار بعد از ثبت نام در انجمن شاید برای خیلی از دوستان انتخاب اواتار برای پروفایل کاربریشون باشه
ما اولین کاری که باید انجام بدید به این ادرس بریم برای قرار دادن اوتار
1- کافیه ماوس را روی اسم خوتون ببرید و یک کلیک کنید تا چنین کادری براتون باز بشه

3.png

دقت کنید می بیند که یه کادر باز شد که مشخصاتی را نوشته که شما روی تنظیمات کلیک می کنید و میرید صفحه ای با مشخصات زیر

4.png

لطفا ورودیا عضویت جهت نمایش مطالب سایت.

در این مکان شما بر روی جزئیات حساب کاربری کلیک می کنید و میرید صفحه دیگه

در این مکان شما می تونید با کلیک کردن روی کادر اوتار را عوض کنید و موارد دیگه
4.png

و موارد دیگه ای که در اینجا هست مثل امضا

و یا تنظیمات دیگه ای که بر روی اکانت خودتون اعمال کنید

موفق باشید

آخرین ویرایش

REZA_M

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
لایک ها
1,421
وب سایت
www.forum.1roman.ir
مرحله بعدی ما زمانی بخوایم به شخصی در انجمن پیام بدیم که به دو صورت است یکی در پرروفایل که همه میتونن ببین مگر اینکه محدود کرده باشه ویکی دیگه به صورت خصوصی که فقط خود شما و اون شخص ببینه برای مرحله اول شما کافیه روی اسم طرف کلیک کنید
9.png

کافیه رو اسمش کلیک کنید میرید به صفحه پروفایلش مثل عکس زیر و میتونید در کادر مشخص شده هر چیزی میخواید بنویسید و ارسال را بزنید
10..png

حالا اگر بخوایم خصوصی باشه دوباره رو اسمش کلیک می کنیم و روی گزینه شروع گفته کلیک می کنیم
111.png

وقتی کلیک کردیم میریم تو گفتگو باید براش عنوان مشخص کنیم و متنی که میخوایم اون بخونه را بنویسم و بعد ارسال دیگه اونجا همه چی خصوصی هست و می تونید تایپ کنید
122.png

REZA_M

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
لایک ها
1,421
وب سایت
www.forum.1roman.ir
در ادامه اموزش میخوایم توضیح بدیم چگونه در انجمن مطالب خودتون را به اشتراک بزارید مثل رمان یا هر چیز دیگه یا ایجاد نظر سنجی

برای ایجاد تاپیک ما باید اول بدونیم مثلا مطلبی که میخوایم بزنید به چه بخشی اشاره داره مثل تایپ رمان به تالار تایپ رمان بریم به ادرس زیر

6.png

با کلیک کردن روی تایپ رمان ما به صفحه ای دیگه ای هدایت میشیم مثل عکس زیر

با رفتن به این قسمت ما می بینم که تعدادی تاپیک هست که دوستان دیگه ما ایجاد کردن حالا اگر ما بخوایم تاپیک جدید ایجاد کنید کافیه روی گزینه ارسال جدید کلیک کنیم

7.png

به محض کلیک روی این گزینه ما به صفحه هدایت میشیم به شرح زیر
8.png

در اینجا بالا که من مشخص کردم نوشته عنوان موضوع که ما باید چیزی که میخوایم بنویسم مثلا آموزش کار با انجمن که من نوشتم
و در کادر دوم که من مشخص کردم باید مطلب که میخوایم باشه را ارسال کنیم مثل من که الان تو این کادر نوشتم چیکار کنیم و بعد از همه این ها اگر فایل ضمیه داشتم زیر قسمت تایپ فارسی نوشته کافیه کلیک کنیم و عکس را از سیستم خودمون بهش بدیم اپلود کنه

و بعد از همه این کارها ما کافیه گزینه ارسال را بزنیم خواهیم دید که مطلب ما ارسال شد و دوستان ما میتونن از اون استفاده کنن این زمانی بود که ما بخوایم موضوع جدید ارسال کنیم ولی اگر زمانی ما بخوایم به تاپیک یکی از دوستان خودمون پاسخ بدیم کافیه به روی تاپیک اون کلیک کنیم و وقتی وارد شدیم می بینم که کادر کوچیک باز شده پایین تاپیک هرچی که مد نظر ماست اونجا ارسال می کنیم

بالا