نقد و بررسی نقد رمان شاهزاده گمشده | mona.a کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع mona.n
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 2,015
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mona.n

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/18
ارسالی‌ها
301
پسندها
4,127
امتیازها
17,273
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
به نام خدا
نام رمان: شاهزاده گمشده
نام نویسنده: ℳona atiye
ژانر: تخیلی، طنز، عاشقانه
خلاصه: رمان در مورد دختری که یه مدتی می‌شد، شاهد اتفاق‌های مرموز دور و برش شده بود. ولی دختر قصه‌ی ما با بی‌توجهی از کنار این اتفاق‌ها می‌گذشت. غافل از اینکه همه‌ی این اتفاق‌ها جزئی از سرنوشت دختر قصه‌ی ما هست.......پایان خوش.

خوشحال میشم رمانم و نقد کنین.

امضا : mona.n

F.K

نویسنده انجمن + مدیر بازنشسته
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
550
پسندها
5,459
امتیازها
21,973
مدال‌ها
16
سطح
12

با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم .
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

*قوانین نقد*

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت بخش...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : F.K

حبیب.آ

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
7/5/19
ارسالی‌ها
183
پسندها
5,000
امتیازها
20,913
مدال‌ها
1
سطح
0

با سلام
نام رمان: شاهزاده ی گمشده
من موندم تو این همه خلاقیت نویسندگان برای انتخاب نام. بابا دست از سر سرنوشت و ملکه و شاهزاده و تاریکی اینا بردارین. چقدر تکراری و مسخره شدن این نام ها. تازه فقط همین ها نیست که طبیعت و وارث هم همین طور شدن. تنها نقدی که من می تونم نسبت اسمتون داشته باشم کلیشه ای بودن اسمه. وگرنه اسم شاهزاده ی گمشده جذاب، زیبا و متناسب با موضوع رمانتونه. فقط ای کاش می تونستین اسمی انتخاب کنید که کلمه‌شاهزاده نداشته باشه توش.
خلاصه رمان:
خلاصه‌ی رمان شما جذاب و دوست داشتنی نبود، صرفا فقط در حد دو تا جایی رمان رو نشون داده و باید بگم من خواننده به هیچ عنوان جذب نمی شدم که بخونم. به نظرم بهتره تغییراتی توی خلاصه رمانتون ایجاد کنید تا جذاب تر باشه و سوال ایجاد کنه.
مقدمه...

mona.n

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/18
ارسالی‌ها
301
پسندها
4,127
امتیازها
17,273
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
با سلام
نام رمان: شاهزاده ی گمشده
من موندم تو این همه خلاقیت نویسندگان برای انتخاب نام. بابا دست از سر سرنوشت و ملکه و شاهزاده و تاریکی اینا بردارین. چقدر تکراری و مسخره شدن این نام ها. تازه فقط همین ها نیست که طبیعت و وارث هم همین طور شدن. تنها نقدی که من می تونم نسبت اسمتون داشته باشم کلیشه ای بودن اسمه. وگرنه اسم شاهزاده ی گمشده جذاب، زیبا و متناسب با موضوع رمانتونه. فقط ای کاش می تونستین اسمی انتخاب کنید که کلمه‌شاهزاده نداشته باشه توش.
خلاصه رمان:
خلاصه‌ی رمان شما جذاب و دوست داشتنی نبود، صرفا فقط در حد دو تا جایی رمان رو نشون داده و باید بگم من خواننده به هیچ عنوان جذب نمی شدم که بخونم. به نظرم بهتره تغییراتی توی خلاصه رمانتون ایجاد کنید...

امضا : mona.n

Farzaneh.Rezvani

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
701
پسندها
11,107
امتیازها
28,473
مدال‌ها
22
سطح
19

نویسنده‌ی عزیز به دلیل رفتن رمان به متروکه و برای جلوگیری از ارسال اسپم، این تاپیک قفل می‌شود؛ در صورت ادامه‌ یافتن رمان به مدیران برای باز کردن تاپیک نقدتان اطلاع بدهید.
:rose::rose::rose:
مدیریت تالار نقد

امضا : Farzaneh.Rezvani
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.