نقد و بررسی نقد رمان مادر خوانده | عسل بهرامي كاربر انجمن يك رمان

• نویسنده موضوع ia3al.ly
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 568
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ia3al.ly

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
237
پسندها
3,008
امتیازها
16,763
مدال‌ها
10
سطح
11

• نویسنده موضوع
بنام خدا
نقد داستان مادر خوانده

نام داستان:مادر خوانده
نویسنده:عسل بهرامی
ژانر:عاشقانه-فانتزی-تخیلی

خلاصه: اوالون دختری با تخیلات قوی است که با مادرخوانده و پدرش در روستای مارگاریت واقع در شرغ ایتالیا زندگی زندگی میکند،او به دلیل تخیلات قوی اش همیشه ظاهری عجیب و غریب دارد و کمتر پیش می اید با کسی دوست شود ،اوالون فوق العاده احساساتی و انسان دوستانه برخورد میکند و این از نظر هم سنو سالان او مزخرف است!و بر منبای این خصوصیت ها دوستانش اورا مرغ صدا میزنند چرا که معتقدند او بی خاصیت است، اوالون دور میشود از دنیای ساده و کوچکش و حبس میشود در دنیایی رنگارنگ و سرشار از معما ،برای بازگشت چه کاری از دستش بر می اید؟و ایا اوالون در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : ia3al.ly

roro nei30

نویسنده انجمن+ نویسنده ادبیات
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,612
پسندها
44,241
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

به نام خدا
اول از همه باید رک و بی پرده بگم که قلمتون ستودنیه و خودم به شخصیه با خط به خط رمان احساس می کردم که جای یکی از شخصیت هام و فضا رو احساس می کردم.
اسم رمان:
اسم رمان به مادرخونده اولوان اشاره می کرد که برخلاف دیگر مادر خواند ها زنی فوق العاده مهربان بود که اولوان را دوست داشت ولی خوب به نظرم اسم های بهتری می شد انتخاب کرد و من هنوز جندان ربط این اسم رو متوجه نشدمو اسم رمان باید به کلیت داستان اشاره کنه. به نظر من میشه اسم بهتری برای این داستان انتخاب بشه.
خلاصه:
به نظر من خلاصه کمی بیش از حد طولانی بود و هشتاد درصد رمان رو لو می داد، ولی جذابیت خودش رو داشت. خلاصه شما می تونست کنجکاو کننده تر هم باشه.
ژانر:
من هنوز ژانر عاشقانه رو چندان ندیدم ولی تخیلی رو خوب میشه گفت دیدم ولی...

امضا : roro nei30

ia3al.ly

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
237
پسندها
3,008
امتیازها
16,763
مدال‌ها
10
سطح
11

• نویسنده موضوع
به نام خدا
اول از همه باید رک و بی پرده بگم که قلمتون ستودنیه و خودم به شخصیه با خط به خط رمان احساس می کردم که جای یکی از شخصیت هام و فضا رو احساس می کردم.
اسم رمان:
اسم رمان به مادرخونده اولوان اشاره می کرد که برخلاف دیگر مادر خواند ها زنی فوق العاده مهربان بود که اولوان را دوست داشت ولی خوب به نظرم اسم های بهتری می شد انتخاب کرد و من هنوز جندان ربط این اسم رو متوجه نشدمو اسم رمان باید به کلیت داستان اشاره کنه. به نظر من میشه اسم بهتری برای این داستان انتخاب بشه.
خلاصه:
به نظر من خلاصه کمی بیش از حد طولانی بود و هشتاد درصد رمان رو لو می داد، ولی جذابیت خودش رو داشت. خلاصه شما می تونست کنجکاو کننده تر هم باشه.
ژانر:
من هنوز ژانر عاشقانه رو...

امضا : ia3al.ly

Afsaneh.Norouzy

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
4/6/19
ارسالی‌ها
4,270
پسندها
100,299
امتیازها
74,373
مدال‌ها
52
سطح
43

این تاپیک به علت پایان یافتن رمان،
و جلوگیری از ارسال پست اسپم
قفل شد
با تشکر
تیم مدیریتِ نقد
:rose::rose::rose:

امضا : Afsaneh.Norouzy
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.