نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

هشتگ اعلامی کاربر: مولانا

1. MAKVAN

شعرکده مولانای جـــ(:ــان می‌فرماید:

اي خردم شكار تو تير زدن شعار تو شست دلم به دست تو جان مرا نشانه كن #مولانا
  2. MAKVAN

خوابی دیدم دوش فراموشم شد این می دانم که م**س.ت برخاسته ام #مولانا
  3. MAKVAN

تو م**س.تِ م**س.تِ سرخوشی من م**س.تِ بی سر، سرخوشم تو عاشق خندان لبی من بی دهان خندیده ام.... #مولانا
  4. MAKVAN

چند گاهی بی‌لب و بی‌گوش شو وانگهان چون لب حریف نوش شو چند گفتی نظم و نثر و راز فاش خواجه یک روز امتحان کن گنگ باش... #مولانا ((=
  5. MAKVAN

چون خیالی در دلت آمد نشست هر کجا که می گریزی با تو هست #مولانا
  6. Pluviophile

مشاعره مشاعره با اشعار شاعران

شاهان همه مسکینِ او، خوبان قراضه چین او شیران زده دم بر زمین پیشِ سگانِ کوی او #مولانا
  7. Pluviophile

تویی جان من و بی‌جان ندانم زیست من باری تویی چشم من و بی‌تو ندارم دیده بینا... #مولانا
  8. Pluviophile

هر روز دلم در غم تو زارتر است وز من دل بیرحم تو بی‌زارتر است بگذاشتیم غم تو نگذاشت مرا حقا که غمت از تو وفادارتر است #مولانا
  9. گُل نرگس :)

روزها فکر من اینست و همه شب سخنم که چرا غافل از احوال دل خویشتنم #مولانا
  10. ARCHER

متون و دلنوشته‌ها ریسمان رقص

همه اخلاق بی ادبانه، از ظلم و کین و حسد و حرص و بی‌رحمی و کبر، چون در توست، نمیرنجی چون آن را در دیگری میبینی، میرمی و میرنجی! فیه ما فیه ✍ #مولانا
  11. •серо•

من باشم و وی باشد و می باشد و نی کِی باشد و کِی باشد و کِی باشد و کِی #مولانا
  12. S.SALEHI

متون و دلنوشته‌ها شآهـ بِیـت^

هر کجا عشق آید و ساکن شود هر چه ناممکن بود ممکن شود _-_-_---♥️ ♥️ ♥️---_-_-_ #مولانا
  13. ⸙Mahd

شعرکده محتاج

حق نداری به کسی دل بدهی ، اِلّا من پیش روی تو دو راه است فقط من یا من #مهیاغلامی نکند فکر کنی در دل من یاد تو نیست گوش کن نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست #مولانا
  14. ⸙Mahd

شعرکده محتاج

آنچنان جای گرفتی تو به چشم و دل من که به خوبان دوعالم نظری نیست مرا #مولانا تا تو مراد من دهی..؛ كشته مرا فراق تو..!:) #رهی_معیری
بالا