کاربرد هشتگ فروغ_فرخزاد

1. قند

همگانی ●●■♡♡ برگی از احساس شعر و دست نوشته ها ♡♡■●●

معشوقِ من گویی ز نسل‌های فراموش گشته است گویی که تاتاری در انتهای چشمانش پیوسته در کمینِ سواری‌ست گویی که بربری در برقِ پُر طراوتِ دندان‌هایش مجذوبِ خونِ گرمِ شکاری‌ست #فروغ_فرخزاد
  2. قند

دانی از زندگی چه می‌خواهم من تو باشم...تو...پای تا سر تو زندگی گر هزار باره بود بار دیگر تو...بار دیگر تو #فروغ_فرخزاد
  3. قند

با کدام بال می‌توان از زوال روزها و سوزها گریخت؟ #فروغ_فرخزاد
  4. قند

می بندم این دو چشم پر آتش را تا بگذرم ز وادی رسوایی... تا قلب خامُشم نکشد فریاد رو می کنم به خلوت و تنهایی... #فروغ_فرخزاد
  5. قند

...کاشیشان سرپوش میگذارند و حوضهای کاشی بی آنکه خود بخواهند انبارهای مخفی باروتند و بچه های کوچه ی ما کیفهای مدرسه شان را از بمبهای کوچک پر کرده اند حیاط خانه ی ما گیج است من از زمانی که قلب خود را گم کرده است میترسم من از تصویر بیهودگی این همه دست و از تجسم بیگانگی این همه صورت میترسم #فروغ_فرخزاد
  6. قند

...به نهالی که تو در باغچهٔ خانه مان کاشته ای و به آواز قناری ها که به اندازهٔ یک پنجره می خوانند من پری کوچک غمگینی را می شناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبین می نوازد آرام ، آرام پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه می میرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد #فروغ_فرخزاد
عقب
بالا