هشتگ اعلامی کاربر: عاشقانه

1. BLAKC

در حال تایپ رمان ساده‌تر از ساده | BLAKC کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 5256 ناظر: @(Luna) نام رمان: ساده‌تر از ساده نام نویسنده: BLAKC ژانر: #عاشقانه ، #پلیسی خلاصه: شاید روزهای تکراری هم حکمتی دارد، شاید اغازی باشد برای یک شروع طوفانی.چه کسی میتواند حدس بزند چه اتفاقی در انتظارش است، همه چیز از یک اتفاق ساده شروع شد، اما زندگی همینطور ساده نمیماند. آرام...
  2. نازی اردستانی

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه شال گردنِ عاشقی | نازی اردستانی کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 516 ناظر: @(Mahsa) نام داستان: شال گردنِ عاشقی ژانر: #عاشقانه نویسنده‌: نازی اردستانی خلاصه: داستان در مورد زنی است که برای معشوقه اش شال گردنی می بافد. برای اینکه اندکی گرما در روز های سرد به یار خود هدیه بدهد.هدیه ای ساده که برای این زوج هدیه ای ارزشمند است زیرا این زوج در عشق...
  3. melish

در حال تایپ رمان از طلسم تا رهایی | ملیکا امینی کاربر انجمن یک‌ رمان

کد رمان: 5254 ناظر: @bitw نام رمان: از طلسم تا رهایی نویسنده: ملیکا امینی ژانر: #فانتزی ، #عاشقانه خلاصه: این داستان روایتگر شبیست که ماه کامل شد. روایتگر کینه‌ای که طلسم شد و دختری که از دست داد و خود زنده ماند. آری! شروع همین قدر تلخ بود، شروعی که زهرآلود به زندگی دخترک قصه تاخت. جوری تلخی...
  4. YASAMAN.RAZIYAN

در حال تایپ رمان این دل صبر می‌خواهد | یاسمن رضیان کاربر انجمن یک رمان

*بسم حق* کد رمان: 5253 ناظر: @NADIYA ROSTAMI نام رمان: این دل صبر می‌خواهد! نام نویسنده:یاسمن رضیان ژانر: #عاشقانه #درام #اجتماعی شروع رمان:01/11/11 خلاصه:زندگی گذشته‌اش ناگهان درهم می‌شکند!اتفاقاتی که صغیر تا کبیرش، به وضوع لرزه در اندام همگان می‌اندازد! آرزویی که آرزویش جز قبولی در رشته‌ی...
  5. روجا

در حال تایپ رمان ماهیان مرده در مرداب | مرضیه حیدرنیا نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

کد رمان: 5250 ناظر: @(Luna) نام رمان: ماهیان مرده در مرداب نویسنده: مرضیه حیدرنیا(روجا) ژانر: #عاشقانه #اجتماعی خلاصه: گاهی نمی‌شود؛ گاهی رنگ آبی آسمان با گل‌آلودی دریایی طوفانی گره نمی‌خورد. گاهی انسان‌ها میان بد و بدترهای زندگی‌شان دست‌وپا می‌زنند و در آخر نمی‌شود که نمی‌شود. خاطراتی مانند...
  6. ماه عاشق

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه تمام قلب من برای توست | زینب زاهد کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 515 ناظر: @بانو. داستان کوتاه: تمام قلب من برای توست نویسنده: زینب زاهد ژانر: #اجتماعی #عاشقانه خلاصه: دختری به نام زیبا در یکی از روستاهای دورافتاده زندگی می کرد ولی دانشگاهو شهر دیگه قبول شد وقتی برای درس خوندن رفت دانشگاه به یکی از همکلاسی هاش علاقه مند شد و باهاش آشنا شد اما...
  7. _vida_

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه کافه بی‌کسی | ویدا کاربر انجمن یک‌رمان

«امیدم به اون بالایی هست» کد داستان: 514 ناظر: @بانو. نام اثر: کافه بی‌کسی نویسنده: ویدا موضوع: #عاشقانه #تراژدی خلاصه: جایی خواندم که نوشته بود: «کاش عشق نیز مثل قانون سوم نیوتون بود. وقتی من دوستت دارم، تو هیچ راهی جز دوست داشتن من نداشته باشی.» من بودم و چهار دوست و کافه مافیایی «دایموند»...
  8. Matisa Yousefi

در حال تایپ رمان چیتا | ماتیسا یوسفی کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 5248 ناظر: @bitw عنوان رمان: چیتا نویسنده: ماتیسا یوسفی ژانر: #جنایی #معمایی #مافیایی #تریلر #عاشقانه خلاصه: در هزارتویی از معماها گیر افتاده‌ بودند و برای رسیدن به شاه‌کلید و گشودن گر‌ه‌ها، در تاریکی به دنبال سایه‌ای می‌گشتند. همان هنگام درست به مانند بازی دومینو که با اولین ضربه و...
  9. Moon.girl

در حال تایپ رمان من، همون یار قدیمی | دخترماه کاربر انجمن یک رمان

"به نام خدایی که اگر حکم کند همه محکومیم" کد: 5247 ناظر: @(Luna) نام رمان: من، همون یار قدیمی نویسنده: دخترماه ژانر: #عاشقانه خلاصه: لیلی دختر قصه ما مثل تموم دخترای دیگه همیشه توی رویاهاش مجنونی رو داشته که یه روز بیاد و دستش و بگیره و از این زندگی نجاتش بده؛ اما لیلی یه دختر معمولی نیست،...
  10. SOGAND86

در حال تایپ رمان عمر خاکستر شده | سوگند کاربر انجمن یک رمان

کد رمان:5246 ناظر: @Ghasedak. نام رمان: عمر خاکستر شده نام نویسنده: سوگند ژانر: #عاشقانه خلاصه: درباره زندگی دختریست که شب عقد نامزدش ولش می‌کند چند از چهار سال دختر پسر را باز می‌بیند ، پسر که همراه با دوست و همکارش برای قرارداد برج سازی می آید دختر دلش برای پسری که اولین بار است که می‌بیند...
  11. PUPPETEER

در حال تایپ رمان به وقت کسوف | عروسک گردان کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 5244 ناظر: @(Luna) نام رمان: به وقت کسوف نام نویسنده: Puppeteer ژانر: #ترسناک #معمایی #فانتزی #عاشقانه #تاریخی خلاصه: چهار دوست باهم سرزمینی رو بنا و عمارت مانلی رو درون اون برپا کردند تا هر سه سال یک‌بار شاگردانی رو از سرتاسر سرزمین‌شان بپذیرند و مهارت‌هایی رو تعلیم بدهند. آب، خاک،...
  12. Yahda.rezaei

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه گذرگاه روح | یهدا رضایی " یگانه " کاربر انجمن یک رمان

کد داستان کوتاه: 512 ناظر: @بانو. نام داستان کوتاه : گذرگاه روح نام نویسنده : یهدا رضایی "یگانه" ژانر: #ترسناک #عاشقانه خلاصه : وحشت بر سرشان سایه می‌افکند و تاریکی در رگ‌های زندگیشان جریان می‌یابد؛ ارواح قدم به دنیای زندگان می‌گذارند و هستی را می‌بلعند اما درست زمانی که ناامیدی ریشه محکم...
  13. Ygn._.smnsh

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه گلاره چاوم | یگانه سپهرمنش(هیلدا) کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 511 ناظر: @بانو. نام داستان کوتاه: گلاره چاوم نویسنده: یگانه سپهرمنش(هیلدا) ژانر: #طنز #عاشقانه #اجتماعی خلاصه: داستان روایت‌گر دختری عاشق که به طور اتفاقی پاکتی پیدا می‌کنه، و پرت میشه تو یه دنیای دیگه... دنیای خاطرات، خاطراتی تلخ و شیرین، در کنار کسی که تموم وجودشه. با مرورشون یک...
  14. Aran

در حال تایپ رمان دژاکام | Aran کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 5242 ناظر: @M A H D I S نام: دژاکام نام نویسنده: Aran ژانر: #عاشقانه #تراژدی خلاصه: ویوات وینسلت، دختر انگلیسی تباری که به تازگی پا به سن نوزده سالگی گذاشته‌ است؛ به دلیل موقعیت جدید شغل پدرش آیان وینسلت، مجبور به ترک کردن انگلستان می‌شوند. آن‌ها پس از پا گذاشتن به خاک فرانسه، شاهد...
  15. کمی خسته

در حال تایپ رمان مرده‌ای که زندگی می‌کند | کمی خسته کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 5240 ناظر: @Ghasedak. نام رمان: مرده‌ای که زندگی می‌کند نام نویسنده : کمی خسته ژانر : #عاشقانه #فانتزی خلاصه: مِل هستم، فردی که قرار نیست از فرداش خبر داشته باشه. مهیج ترین و دردناک ترین صفحات زندگیم زمانی شروع به ورق خوردن کردن که جسمم با دختری که ازش متنفر بودم جا به جا شد. فوق...
بالا