هشتگ اعلامی کاربر: عاشقانه

1. "AZIN"

درحال ترجمه ترجمه رمان دراکولا | یگانه سلیمی کاربر انجمن یک رمان

عنوان: Dracula ترجمه عنوان: دراکولا نویسنده: BRAM STOKER مترجم: یگانه سلیمی ناظر: @HENRY ژانر: #عاشقانه #ترسناک (سطح ۵ از ۶ سطح موجود) خلاصه: تمام اتفاقات عجیب و رعب‌آور هنگامی به وقوع می‌پیوندند که جانثون هارکر سفر کاری‌اش به یک شهر را آغاز می‌کند. او وقتی نام مکانی که باید در آن بگذراند را به...
  2. Y

در حال تایپ رمان شش سال بعد | yasaman00 کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4489 ناظر: @sonyc⸙ عنوان: شش سال بعد نویسنده: yasaman00 ژانر: #عاشقانه #تخیلی خلاصه: داستان دختری که شب رو تو خونه خودش می خوابه اما صبح که از خواب بیدار میشه میبینه که تو اتاقش نیست غافل از اینکه اونجا اتاقشه اما در شش سال بعد... . جالب ماجرا اینجاست که توی این شش سال اتفاقات...
  3. Elixvx

درخواست تاپیک جامع درخواست رمان گرافی

رمان: روز های تاریک پریزاد نویسنده:الناز راد نام کاربری:Elixvx ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #طنز خلاصه:درمورد دختریه که با پدر معتاد و نامادری بد جنسش زندگی می‌کنه و زندگی سختی رو میگذرونه غافل از اینکه اونا خانواده‌ی واقعیش نیستن و.... متن مورد نظر:جایی خوانده بودم،پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان...
  4. noor7371

در حال تایپ رمان به وسعت ده سال عشق | نور7371 کاربر انجمن یک رمان

" به نام خدایی که عشق آفرید" کد: 4487 ناظر: @night رمان: به وسعت ده سال عشق نویسنده: نور7371 ژانر: #عاشقانه خلاصه: یکتا دخترِ ساده دل و مهربونیه که ده ساله عاشق پسرداییشه؛پسر داییش اصلا بهش توجه نمی کنه. چون یکتا زیادی ساده و معمولیه. یکتا دوستی صمیمی داره به نام تینا که زیادی یکتا رو عالی...
  5. Ario~

درخواست تاپیک جامع درخواست رمان گرافی

سلام، خسته نباشید. نام رمان: معزم ژانر: #فانتزی، #عاشقانه نویسنده: ماهی (ن.گ) متن: مایکل: من مجبور بودم...مجبور بودم به کارهایی که حتی خودم هم گاهی ازشون بی‌اطلاعم، چون من خودم نبودم...اون من رو کنترل می‌کرد. https://forum.1roman.ir/threads/184103/post-1257163
  6. زهرا فرمانی(مهشید)

در حال تایپ رمان دلبر مهربان | زهرا فرمانی(مهشید) کاربر انجمن یک رمان

کد رمان:4486 ناظر: @mobinaaaaaaa نام رمان: دلبر مهربان نام نویسنده: زهرا فرمانی(مهشید) ژانر: #عاشقانه خلاصه: دلبر مهربان از دختری می گوید که زندگی‌اش دست‌خوش تقدیر پیدا کرده است. دلارام دختری مهربان که با پا گذاشتن در روستای (...) اتفاقات عجیب برای او می‌افتد. او قلبش را که تازه ترمیم شده، سند...
  7. سروش73

در حال تایپ رمان چهارراه | سروش۷۳ نویسنده انجمن یک رمان

کد: 4484 ناظر: @Roshanak_M نام رمان: چهار راه نویسنده: علیرضا خواستار(سروش73) ژانر: #عاشقانه #اجتماعی سبک: رئال نثر: ادبی راوی: دانای کل(سوم شخص) خلاصه: چهار راه حکایت آدم هاییست که هر کدام برای رسیدن به اهداف و آرزوهایشان راهی جداگانه انتخاب می کنند اما غافل از آنکه زمین به شکل احمقانه ای گرد...
  8. Sabatt

در حال تایپ رمان این مغز با افکارش به فروش می‌رسد | صبا طهرانی کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4483 ناظر: @Moti.ltf نام رمان: این مغز با افکارش به فروش می‌رسد. نویسنده: صبا طهرانی( ایوانا) ژانر: #جنایی #عاشقانه #مافیایی خلاصه: همه چی از انجایی شروع شد که بار زندگی گردنش افتاد. بعد اتفاقی که افتاد ماجرای عجیبی پیش اومد. از فرارش تا پاکسازی شهر، قاتل روانی و... چند رفیق که اتفاقات...
  9. ZAHRA.DS

در حال تایپ رمان ملبعه خون | زهرا دشتبانی کاربر انجمن یک رمان

بسم رب الشهدا کد رمان: 4482 ناظر: @MEHRNOOSH._.pd نام رمان: ملعبه خون نویسنده: زهرا دشتبانی ژانر: #جنایی #پلیسی #عاشقانه خلاصه: مدار زندگی‌اش بر جبروت طمانینه می‌چرخید. غافل از اینکه ستاره‌ی مجهولی در نزدیکی‌اش نابود شده و اشعه هایش گریبانگیر آرامش او شده بودند.‌آن ستاره مجهولی که به طرز عجیبی...
  10. Aralya.Burgard

در حال تایپ رمان دوست خیالی من | آبی کاربر انجمن یک‌ رمان

کد رمان: 4480 ناظر: @NEGAH._.pd نام اثر: دوست خیالی من نویسنده: آبی ژانر: #ترسناک #فانتزى #عاشقانه #درام خلاصه: اکثر ما انسان‌ها دوست‌خیالی در دوران خردسالی داشته‌ایم که او را حداقل یک‌بار (بهترین دوست) خود می‌نامیدیم. اما... آیا واقعیت آن‌ها، چیزی بود که ما می‌دیدیم؟ یا تنها ظاهر کوتهی از...
  11. Ti.am

در حال تایپ رمان سونامی مخرب | کار گروهی کاربران انجمن یک رمان

.به نام خدای تک تک دقایق. کد رمان: 4479 ناظر: @Berry نام رمان: سونامی مخرب نویسندگان: @Seta.yesh @Ti.am ژانر: #طنز #عاشقانه خلاصه: این رمان راجع به پنج تا خواهره که به خاطر خانواده‌هاشون توی نیویورک زندگی می‌کنن و هرروزی پر از ماجرا دارن، یک زندگی آروم و پر از خنده، مثل یه شهر کوچیک کنار...
  12. شهبازی

در حال تایپ رمان همه‌چیز زیر سر من است | حدیثه شهبازی نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

کد رمان: 4478 ناظر: @night رمان: همه‌چیز زیر سر من است نویسنده: حدیثه شهبازی ژانر: #درام #عاشقانه #جنایی خلاصه: در سه ژانر متفاوت درام خانوادگی،عاشقانه و با رگه‌هایی از یک جنایت از پیش تعیین شده نوشته شده است که از زبان شخصیت اصلی(بانو)و دانای کل روایت می‌شود‌.در این کتاب تمام سعی نویسنده بر...
  13. Raha Etemad

در حال تایپ رمان به هنگام سحر | رها اعتماد کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4476 ناظر: @sonyc⸙ نام اثر: به هنگام سحر نام نویسنده: رها اعتماد ژانر: #فانتزی #عاشقانه خلاصه: آیلین و آدیان که به تازگی با هم دست دوستی دادند کم‌کم به هم علاقه مند میشوند... علاقه و کنجکاوی آیلین به علوم‌غریبه و شیطاین و اجنه آن‌هارا وادار می‌کند که کارگاهی مخفی بزنند و راجب این‌ها...
  14. مهدیه احمدی

در حال تایپ رمان این تو، مرا خواهد کشت | مهدیه احمدی نویسنده برتر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۴۷۵ ناظر رمان: @Zari.Mosleh هو الحق نام اثر: این تو، مرا خواهد کشت نام نویسنده: مهدیه احمدی ژانر: #عاشقانه #طنز خلاصه: از جایی آغاز شد که نبات دل شکسته گوشه‌ی خانه نشست و در اپلیکیشنِ دیوار به دنبال کار می‌گشت. با تماسی که به یک باره خواهرش با او برقرار کرد لبخندی بر لبش نشست و اما...
  15. Ghazal.M

در حال تایپ رمان پشیمان می‌شوی (سرپناهی دیگر۲) | غزل محمدی کاربر انجمن یک رمان

«به نام خالق هستی» کد رمان: 4472 ناظر: @-ف.بنتِ اَسد- نام رمان: پشیمان می‌شوی (جلد دوم سرپناهی دیگر) نویسنده: غزل محمدی ژانر: #عاشقانه #تراژدی #اجتماعی #معمایی خلاصه: رمان پشیمان می‌شوی، روایتگر دختریست که دو سال تمام بخاطر ارث و میراثی که پدربزرگ ثروتمندش به نامش می‌کند؛ همه چیز را از دست...
بالا