هشتگ اعلامی کاربر: عاشقانه

1. آتنا سرلک

در حال تایپ رمان پرتوی ماه | آتنا سرلک کاربر انجمن یک رمان

به نام خدا کد: ۴۲۴۸ ناظر: @-Carla نام رمان: پرتوی ماه نام نویسنده: آتنا سرلک ژانر: #پلیسی #عاشقانه خلاصه: سرگرد مغرور و جدی اداره جنایی در پی پرونده‌ی قتلی پرده از رازهای سربه مهری بر می دارد .
  2. *Nastaran *

فن فیکشن فن‌فیکشن فرشتگان محافظ | *Nastaran* کاربر انجمن یک رمان

کد: 45 ناظر: @Surin عنوان: فرشتگان محافظ نویسنده: Nastaran*_Brenda* ژانر: #علمی_تخیلی #عاشقانه برگرفته از گروه پسرانه EXO از K-POP خلاصه: تا به حال به آسمان دقت کرده ای یا به اینکه کسانی محافظ آن هستند در پس ابرهای سیاه قلمروهای با عظمت و سفید رنگ وجود دارد که محافظانی را در خود جای داده تا...
  3. Sahar_66

در حال تایپ رمان سرخ گونه‌هایش | sahar_66 کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۲۴۷ ناظر: @SAMA.B نام رمان: سرخ گونه‌هایش نام نویسنده: sahar_66 ژانر: #عاشقانه #اجتماعی خلاصه: انتقام؟.....نه! اینجا فقط قراره از روزمره‌های یه پسر خوشگذرون و یه دختر سر به هوا بگیم. داستان از جایی شروع میشه که لیمو خانوم ما...لیمو اسم دخترمونه...داشتم می‌گفتم این لیمو جان که دانشجو...
  4. فاطمه شکیبا

در حال تایپ رمان خطوط قرمز (جلد دوم رفیق) | فاطمه شکیبا کاربر انجمن یک رمان

بسم الله الرحمن الرحیم کد رمان: ۴۲۴۶ ناظر: @SAMA.B نام رمان: خطوط قرمز (جلد دوم رفیق) نام نویسنده: فاطمه شکیبا ژانر: #جاسوسی #درام #عاشقانه خلاصه: بعضی خط‌قرمزها را باید پررنگ کرد و بعضی را باید زیر پا گذاشت. عباس، هشت سال است که با وجود زخم‌های فراوانی که برداشته، باز هم با این خطوط قرمز دست...
  5. Sahel 56

در حال تایپ رمان دختر تبهکار | sahel56 کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۲۴۳ ناظر: @Moti.ltf نام رمان: دختر تبهکار نام نویسنده: sahel56 ژانر: #جنایی #عاشقانه #درام #پلیسی خلاصه: دختری که با آرزو‌های کودکانه‌اش در چنگال سرنوشت گیر افتاد؛ دختری که حق انتخاب داشت اما برای زنده ماندن تبهکار شدن را انتخاب کرد!
  6. Melina Sh

در حال تایپ رمان عروسک کوکی من | M.Sh کاربر انجمن یک رمان

کد: ۴۲۴۹ ناظر: @Roshanak_M عنوان: عروسک کوکی من نویسنده: M.Sh ژانر: #عاشقانه خلاصه: دختری به نام مهتاج در روستای کوچکی زندگی میکند و به زور پول و تهدید با پسر ارباب روستا ازدواج می‌کند. روزی متوجه عکسی در کشوی شاهین(همسرش) می‌شود و... .
  7. Sana_alipour

در حال تایپ رمان بی‌نشان محض | ثنا علیپور کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۲۴۱ ناظر: @Khazaan نام رمان: بی‌نشان محض نام نویسنده: ثنا علیپور ژانر: #عاشقانه #درام #اجتماعی خلاصه: پروانه دختری مغرور و آرامی بود، به عشق اعتقادی نداشت اما سرنوشت او را به عشقی فراموش ‌نشدنی می‌کشاند و همانند پروانه‌ای که به دور شمع می‌چرخد، می‌سوزد و می‌سازد، در این مسیر پر پیچ و...
  8. Nazgol8081

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد داستان كوتاه جهان متروكه | Nazgol8081 كاربر انجمن يك رمان

نام داستان: جهان متروكه ژانر: #ترسناك #عاشقانه #طنز خلاصه: مبینا دختری شیطون و شر هستش؛ که سر یک جرعت حقیقت؛ مجبور میشه ساعت دوازده شب، وارد مقبره بابا لقمان بشه و همه چیز از اینجا شروع میشه... . "رمان جهان متروكه" "لينك شخصيت هاي رمان جهان متروكه"
  9. Arohi

در حال تایپ رمان برخاسته از آتش | bitw کاربر انجمن یک رمان

«به نام تعالی» کد: ۴۲۴۰ ناظر: @Mobina.yahyazade نام رمان: برخاسته از آتش نام نویسنده: bitw ژانر: #عاشقانه #درام #تاریخی خلاصه: لاریسا دخترکی فقیر در دوردست ها که تنها خواسته اش رسیدن به وصال یار است اما سرنوشت چه چیزهایی میتواند برای دختر داستان داشته باشد؟ عشق، نفرت، خشم و قدرت را در کنار هم...
  10. DELNAZ_N (TARANEH)

درخواست تاپیک جامع درخواست جلد رمان

...و جلد رو دریافت کردم. امّا به دلیل ویرایش نام نویسنده، دوباره درخواست جلد دارم. نام رمان: مُخاطب نام نویسنده: دلناز نیازی(TARANEH) ژانر: #عاشقانه #اجتماعی خلاصه:‌ ما گناه را نمی‌بینیم، مگر آن‌که زنی مرتکب آن شود. "غاده السمان" همه‌گی چشم‌هایشان را می‌بندند و بی‌محابا از خدای بالا...
  11. najiw80m

در حال تایپ رمان پالس وابستگی | نجمه صدیقی کاربر یک رمان

کد رمان: 4239 ناظر: @Ŕįbãz نام رمان: پالس وابستگی نام نویسنده: نجمه صدیقی ژانر رمان: #عاشقانه #طنز خلاصه: وجودش پر بود از حرارت بازیگوشی؛ لحظه‌هایش را ورق می‌زدی، شیطنت خوراکی بود که ساعت‌ها، آن را نوش جان می‌کرد. لیک زندگی‌اش مایجتاج به داستانی دیگر بود؛ داستانی همچون عشق، که کتب پالسش را...
  12. •HOORYA•

در حال تایپ رمان آمر تاج | HORYA_A کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4237 ناظر: @Mobina.yahyazade نام اثر: آمر تاج نویسنده: بانو منصوری ژانر: #علمی_تخیلی #عاشقانه #معمایی خلاصه: داستان حکایت می‌کند از شهروندی معمولی در شهری بزرگ. کسی که تمام زندگی‌اش را به پیش‌خدمتی گذرانده و حتی پولش کفاف عوض کردن جوراب‌های سه ساله‌اش را نمی‌دهد. استفان پسری است که...
  13. حدیث عیدانی

در حال تایپ رمان من دیگر آن نبودم | حدیث عیدانی کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4238 ناظر: @MELVIS نام رمان: من دیگر آن نبودم نام نویسنده: حدیث عیدانی ژانر: #عاشقانه #پلیسی خلاصه: یک زن پر از خلاء‌های عاطفی، زنی نه چندان پاک و بی‌نقص به واسطه‌ی یک خبط، ناخواسته وارد بازی و داستانی می‌شود که در یک آن می‌فهمد بیست‌ و هفت سال آزگار از زندگی‌اش دروغ بوده و جهان پیش...
  14. M

در حال تایپ رمان سکانس سرنوشت‌ساز | مائده کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4236 ناظر: @Khazaan اسم: سکانس سرنوشت ساز اسم نویسنده: مائده ژانر: #عاشقانه ، #طنز خلاصه: امروز روز بزرگیه بعد از ۲۳ سال دارم به بزرگترین ارزوم میرسم از بچگی وقتی ازم میپرسیدن که میخوای چیکاره بشی نه میگفتم دکتر نه مهندس من فقط دلم میخواست بازیگر بشم وقتی بزرگتر شدم همه بهم میگفتن که...
  15. Sahel 56

در حال تایپ رمان حلقه ی زمان | ساحل56 کاربر یک رمان

کد رمان: 4234 ناظر: @t.sh نام رمان: حلقه‌ی زمان نام نویسنده: ساحل56 ژانر: #فانتزی #عاشقانه خلاصه: حقیقتی پنهان که دنباله ی او را گرفتن برای اشکار شدنش دختر قصه را در حلقه ای از زمان گیر انداخت؛ شاید اگر آن روز هنگام ان پدیده آرزو نمی کرد هیچ گاه متوجه آن حقیقت نمی شد!
بالا