هشتگ اعلامی کاربر: اجتماعی

1. نغمه سلیمانی

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان پامچال I نغمه سلیمانی کاربر انجمن یک رمان

عنوان: رمان پامچال ژانر: #عاشقانه #اجتماعی نام نویسنده: نغمه سلیمانی لینگ گفتمان: گفتمان آزاد رمان پامچال I نغمه سلیمانی کاربر انجمن یک رمان
  2. _KAMYAB_

در حال تایپ رمان زخم و رجم | الهام کامیاب کاربر انجمن یک رمان

کد: ۳۹۸۹ ناظر: @Moradzade79 نام رمان : زخم و رجم نام نویسنده: الهام کامیاب ژانر: #اجتماعی #عاشقانه خلاصه: تنها هجده سال سن داشت؛ اما اطرافیانش کلمه «خانه نشین» را برچسب کرده و به پیشانی‌اش چسبانده بودند. پس برای رهایی و بستن دهان مردم، تن به خواسته عاشقش داد. خام بود و پر از کمبود. به...
  3. _fateme_a_

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه من و خودم | fateme amade کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: ۲۹۶ ناظر: @°dead.dark° نام داستان: من و خودم نام نویسنده: fateme amade ژانر: #اجتماعی #عاشقانه خلاصه: داستان کوتاه در مورد فردی است که جنسیت و نامش در رمان مشخص نیست.او با حالت های روحی و افسردگی در حال فرار و سفر است در این سفر چالش های زندگی و روحیات خود را سپری میکند.بخاطر فشار...
  4. @Mobina Sarlak

در حال تایپ رمان روز چهل و پنجم | مبینا سرلک کاربر انجمن یک رمان

کد: ۳۹۸۴ ناظر: @NILO_R نام رمان: روز چهل و پنجم نام نویسنده: مبینا سرلک ژانر: #اجتماعی #عاشقانه خلاصه: ساغر دختر ۱۷ ساله ای که پشتوانه و رفیق زندگیش ینی تنها برادرش رو از دست میده و این اتفاق باعث افسردگی و گوشه گیری اون میشه و از شرایط عادیش فاصله میگیره تا اینکه پسری به اسم امیر وارد زندگیش...
  5. سارا مرتضوی

نقد و بررسی رمان ثروتی بی‌رنج روزی کن مرا | سارا مرتضوی کاربر انجمن یک رمان

نام اثر: ثروتی بی‌رنج روزی کن مرا نام نویسنده: سارا مرتضوی ژانر: #اجتماعی #عاشقانه خلاصه: این رمان قانون جذب است که با خواندن آن اتفاقات خوب مانند آبشاری به زندگی شما می‌ریزد. رمانی است پر از نعمت و فراوانی و پول، پر از آدم‌هایی که غرق در ثروتند. این رمان حکم تزریق سِرُم را برای شما دارد. آهسته...
  6. setayesh.d

در حال تایپ رمان مغرور خبیث | Setayesh.d کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 3967 ناظر: @Diana_nazari عنوان = مغرور خبیث نام نویسنده = Setayesh.d ژانر= #عاشقانه #طنز #اجتماعی خلاصه =درباره دختر 23 سالست که، دنیا از تمام خوشی ها فقط به او یک مادر بزرگ پیر داده است. او برای خوشحالی او دست به هر کاری می‌زند؛ امّا در همین روز های خوش ... خبر ناگواری به گوش اِیلول...
  7. setayesh.d

در حال تایپ رمان شبی که دل ماه گرفت | setayesh.d کاربر انجمن یک رمان

کد: ۳۹۷۰ ناظر: @Aby_M عنوان: شبی که دل ماه گرفت نام نویسنده: setayesh .d ژانر: #عاشقانه #اجتماعی خلاصه: شبی که آسمون برای هردوی ما اشک ریخت یادت هست که پشت سرت دوییدم ولی تو نگاهی نکردی، وبه راهی که در پیش گرفتی ادامه دادی.یادت نبود که یکی در این شب مشاهده گر این اتفاق بود...اتفاقی تلخ که...
  8. Ayor

در حال تایپ رمان تَشَعشُع | Ayor کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 3962 ناظر: @GhdrMtlgh°m3 نام رمان: تَشَعشُع نام نویسنده: Ayor ژانر: #عاشقانه #تراژدی #اجتماعی خلاصه: برای فرار از گذشته‌ی تباهش، درمسیر خوشبختی در شهری بیگانه گام می‌نهد؛ اما ظالمانی با عبای سیاه در پی او، در صدد ننگین ساختن تقدیر رنگینش، خنجرهای به زهر آغشته‌شان را تیز می‌کنند؛...
  9. نورا برهان

در حال تایپ رمان بغض‌های پنهان نورا | نورا برهان کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 3958 ناظر: @Moradzade79 نام رمان: بغض‌های پنهان نورا نویسنده: نورا برهان (زهرابرهانزهی) ژانر: #عاشقانه #اجتماعی خلاصه: دختری از جنس پاکی که گیر مردی با گذشته‌ای تاریک می‌افتد! گذشته‌ی تیره و تاری، که زندگی دخترک را نابود می‌کند! می‌کشد زندگی، دختر داستان را، او را زجرکش می‌کند. و آیا...
  10. Ailar_D

در حال تایپ رمان خونِ سرد | Ailar_D کاربر انجمن یک رمان

«به نام خدا» کد: ۳۹۵۵ ناظر: @IndRa_wS نام رمان: خونِ سرد نویسنده: آیلار دانائی ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #تراژدی خلاصه: حقیقت، آشکارترین پنهانِ دنیاست. پشت بهادر از پی مسئولیت سنگینش در قبال برادر نوجوانش، خم شده. او دست به هر کاری می‌زند تا باربد هجده ساله، بویی از منجلابی که در آن دست و پا...
  11. Zeynab.rostami

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان اشتباه نبودم| زینب رستمی(سارا) کاربر انجمن یک رمان

نام اثر: اشتباه نبودم. نویسنده: زینب رستمی(سارا) ژانر: #عاشقانه #تراژدی #اجتماعی خلاصه: دامی زهراگین؛ پیچیده بر جسمی ضعیف و ناتوان! دامی جان‌گیر از دستان نزدیک‌ترین فرد زندگی، که در جدال سرنوشت نهفه‌است! دختری که مدام صدای مردی همچون ناقوس مرگ در سرش تکرار می‌شود. مقصر تویی، تو گناه‌کاری بیش...
  12. Yahda.rezaei

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه مهر ابدی | یهدا رضایی "یگانه" کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 290 ناظر: @sogi.an نام داستان: مهر ابدی نام نویسنده: یهدا رضایی " یگانه " ژانر: #اجتماعی #عاشقانه خلاصه: در میان بحبوبه‌ی جنگ و خونریزی مهر ابدی داستان عاشقانه‌ای را به تصویر می‌کشد که وضعیت کشور آن را به مرز نابودی می‌رساند، جنگ کلمه‌ای منفور که بر بوم زندگی ناهید رنگ خون می‌پاشد.
  13. =(-ZiZi

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه زوال دل | =(-ZiZi کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 291 ناظر: @Mahyar.A_W نام اثر: زوال دل نویسنده:=(-ZiZi ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #درام خلاصه:زندگی پر از دردی دارد دخترک قصه ام اما او تحمل می‌کند و ترجیح می‌دهد چای بدون قند زندگی اش را یکسره بنوشد، او از تنهایی می ترسد و گویی قرار است تنهایی را به سردی تجربه کند دختری منزوی که...
  14. سیما م

در حال تایپ رمان رقص باد در باران | سیما م کاربر انجمن یک رمان

کد: ۳۹۴۶ ناظر: @za_amiriyan عنوان رمان: رمان رقص باد در باران نام نویسنده: سیما م ژانر: #اجتماعی #معمایی #پلیسی #عاشقانه خلاصه: داستان رقص باد در باران در مورد دختری است که تنها با مادرش زندگی می‌کنه و او با رفتن به دانشگاه پرده از رازی برمی‌دارد که دلش زیر سنگینی بار آن مدفون شده است .
  15. Elixvx

در حال تایپ رمان پریزاد | الناز راد کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۳۹۴۴ ناظر: @Shadi.Roohbakhsh نام رمان: پریزاد نام نویسنده: الناز راد ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #طنز خلاصه: از وقتی یادم میاد خودم بودم خودم! نه مادری داشتم سنگ صبورم باشه نه دوستی که بهش تکیه کنم. البته بابام بود! آدمی که فقط از پدر بودن اسمشو یدک می‌کشید. زندگی مزخرفم رو روال همیشگیش...
بالا