هشتگ اعلامی کاربر: معمایی

1. z@hr@

در حال تایپ رمان در چهار چوب تعشق و غلیان | زهرا سرابی کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4089 ناظر: @za_amiriyan نام رمان: در چهارچوب تعشق و غلیان نویسنده: زهرا سرابی ژانر: #عاشقانه #معمایی #درام خلاصه: در پس این هیاهویی و ازدحام، قلبی در تپش است برای جسمی که بی‌خبر از این تپش، در جنگ با اوست. هیاهوی به وجود آمده، زندگی دخترک قصه را دگرگون می‌کند و همیشه انسان‌ها آن‌گونه...
  2. ahoo_artist

توضیحات اضافه داستان توضیحات اضافه‌ داستان کوتاه ردیف عدد سیزده | ای.اچ کاربر انجمن یک رمان

نام داستان: ردیف عدد سیزده نویسنده: ای.اچ ژانر: #ترسناک #معمایی #عاشقانه زاویه دید: اول شخص و سوم شخص بافت: محاوره‌ای خلاصه: داستان از اونجایی شروع شد که من می‌خواستم برای تعطیلات به آلمان برم و با اینکه از ارتفاع و بلندی میترسیدم، مجبور شدم با هواپیما سفر کنم. در طول راه اتفاقاتی افتاد و باعث...
  3. Fatemeh.M

گفتمان‌آزاد گفتمان ‌آزاد رمان نُتِ اضافه | Fatemeh.M کاربر انجمن یک رمان

اسم رمان: نُتِ اضافه نویسنده: فاطمه.میم ژانر: #معمایی #علمی_تخیلی خلاصه: اسحاق، مجبور به پرداخت بیست و پنج میلیون تومان خسارت می‌شود. او که حتی توان پرداخت یک میلیون را ندارد، به فکر فرار می‌افتد. بی‌هدف سوار قطاری عجیب می‌شود اما مقصد قطار کجاست؟ https://forum.1roman.ir/threads/172883/
  4. Kiyara Sharifi

نقد و بررسی نقد و بررسی رمان لبه‌ی جهان | کیارا شریفی کاربر انجمن یک رمان

نام رمان: لبه‌ی جهان ژانر: #فانتزی نویسنده: کیارا شریفی خلاصه: سرنوشت انسان‌ها به یکدیگر گره خورده و حیاتشان وابسته‌ی وجود یکدیگر است. در این بین یک مرگ پیش از موعد می‌تواند توازن طبیعت را برهم زند! الهه‌ی طبیعت برای بازگرداندن این توازن، طلسمی میان دو جهان قرار می‌دهد و لبه‌ی جهان پدید می‌آید...
  5. Fatemeh.M

نقد و بررسی نقد و بررسی رمان نُتِ اضافه | Fatemeh.M کاربر انجمن یک رمان

اسم رمان: نُتِ اضافه نویسنده: فاطمه.میم ژانر: #معمایی ، #علمی_تخیلی خلاصه: اسحاق، مجبور به پرداخت بیست و پنج میلیون تومان خسارت می‌شود. او که حتی توان پرداخت یک میلیون را ندارد، به فکر فرار می‌افتد. بی‌هدف سوار قطاری عجیب می‌شود اما مقصد قطار کجاست؟ https://forum.1roman.ir/threads/172883/
  6. A

فیلم‌ نامه فیلمنامه شب آخر | آیناز کاربر انجمن یک رمان

نام فیلمنامه: شب آخر نام نویسنده: آیناز ژانر: #عاشقانه #معمایی خلاصه: چند دوست در کافه‌ای تصمیم به بازی‌ای گرفتند. اما خبردار نبودند که این بازی می‌تواند چقدر سرنوشت آنها را تغییر دهد. چند نفر را به هم برساند چند نفر را جدا کند و چه کار ها که نتواند بکند. بازی‌ای عجیب برای این دوست ها شبی عجیبی...
  7. Fatemeh~♡☆

درخواست تاپیک جامع درخواست جلد رمان

سلام. خسته نباشید. درخواست جلد دارم برای رمان اقتناص در بیشه نویسنده: فاطمه غفوری ژانر: #علمی_تخیلی #معمایی #ترسناک #عاشقانه خلاصه: اسارت انسان را یادِ چه چیزی می‌اندازد؟ قفس، زندانی بودن، راه رهایی نداشتن. این داستان درباره اسارت یک گروه در جنگلی به نامِ جنگل مرگ است. این گروه برای رهایی باید...
  8. Edward

در حال تایپ رمان غریبه‌ای در پشت سر | ادوارد کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۰۴۵ ناظر: @mobinaaaaaaa نام رمان: غریبه ای در پشت سر نام نویسنده: Edward ژانر: #جنایی #معمایی #تریلر #روانشناختی خلاصه: ضربان قلبی که بالا می‌رود. ترسی که در چشم‌های دختر می‌نشیند و نفس‌هایش را به شماره می‌اندازد. هر لحظه امکان دارد غریبه به او برسد. غریبه‌ای...
  9. Fatemeh.M

سلام در خواست جلد دارم https://forum.1roman.ir/threads/172883/ اسم رمان: نُتِ اضافه نویسنده: فاطمه.میم ژانر: #معمایی ، #علمی_تخیلی خلاصه: اسحاق، مجبور به پرداخت بیست و پنج میلیون تومان خسارت می‌شود. او که حتی توان پرداخت یک میلیون را ندارد، به فکر فرار می‌افتد. بی‌هدف سوار قطاری عجیب می‌شود...
  10. Niki•h

درخواست نقد درخواست مشاوره انتخاب نام برای رمان| توسط تیم نقد

سلام، خسته نباشید درخواست مشاوره نام رمان دارم. ژانر: #معمایی #جنایی #درام خلاصه: دختر جوانی برای عکاسی به روستایی دور افتاده می‌رود و در آن‌جا با یک صحنه‌ی قتل رو‌به‌رو می‌شود؛ اما این راز را پنهان می‌کند و پس از سال‌ها حقایق آشکار می‌شوند. بررسی شد
  11. HAKIMEH.MZ

درخواست جلد رمان شاهزاده ی زمان رو دارم(: نام رمان: شاهزادهٔ زمان؛ وارث نهایی نام نویسنده: پرنسس دریا ژانر: #فانتزی #معمایی #درام #عاشقانه خلاصه: این داستان، زندگی یک شاهزاده‌ی آریایی را در قرن ۲۱ روایت می‌کند. شاهزاده‌ای از قوم پارت‌ها ! قومی که در اینجا، اولین و آخرین شاهنشاهی قدرتمند آریایی...
  12. Merry

نام رمان: راندهوو نام نویسنده: merry ژانر: #فانتزی #درام #عاشقانه #معمایی خلاصه: ظلمت جنگل دنیا را فرا گرفته است. مردان در جنگ با مرگ گلاویز می‌شوند و زنانشان به اسارت کشورهای مختلف درمی‌آیند؛ اما هنوز ذره‌ای از امید برای مردم رنج‌کشیده‌ی سیلووس باقی مانده است؛ یک پیشگویی! یک پیشگویی که از چند...
  13. S@h@r

در حال تایپ رمان فرزند سایه‌ها ‌(شوسان) | S@h@r کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4020 ناظر: @GhdrMtlgh°m3 نام رمان: فرزند سایه‌ها(شوسان) نویسنده: S@h@r ژانر: #علمی_تخیلی #معمایی #عاشقانه خلاصه‌: می‌گردم. می‌گردم میان سایه‌هایی که در میان‌شان هستم، اما از جنس آنها نیستم. می‌چرخم. می‌چرخم گرد مردمی که از جنس‌شان هستم، اما در میان‌شان نیستم. می‌کشم. می‌کشم کسی که...
  14. Hannaneh Bamiri

برگزیده رمان جدال شاه مهره | حنانه بامیری نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

کد رمان: 3979 ناظر: @A_MaRyAm تگ: برگزیده نام رمان: جدال شاه مهره نویسنده: حنانه بامیری ژانر: #معمایی #جنایی خلاصه: با مفقود شدن جنازه‌ی هرمس رودریگز، شاه در لباس سرباز، در منجلاب مخوف سماع، شیرازه‌ی سازمان از هم پاشید و هیچ کس نتوانست علّت این مفقود شدن را بفهمد. نمایندگان به دنبال دشمن...
  15. *Adonis*

برگزیده رمان دهلیز قلم | آدونیس کاربر انجمن یک رمان

...خداوند شعر و غزل به نام خداوند عزوجل کد: ۳۹۷۷ ناظر: @Ocean girl تگ: برگزیده نام: دهلیز قلم نام نویسنده: آدونیس ژانر: #رئال_جادویی #جنایی #معمایی #درام خلاصه: تساوی زمان، دهلیزی باز می‌کند از جنس قلم... و سرنوشت وکیلی سخت‌کوش را، که تنها به دنبال اثبات استعدادهایش است، با گمشده‌ای از...
بالا