هشتگ اعلامی کاربر: طنز

1. Elixvx

درخواست تاپیک جامع درخواست رمان گرافی

رمان: روز های تاریک پریزاد نویسنده:الناز راد نام کاربری:Elixvx ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #طنز خلاصه:درمورد دختریه که با پدر معتاد و نامادری بد جنسش زندگی می‌کنه و زندگی سختی رو میگذرونه غافل از اینکه اونا خانواده‌ی واقعیش نیستن و.... متن مورد نظر:جایی خوانده بودم،پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان...
  2. L

در حال تایپ رمان خلافکار دوگانه | نورا کاربر انجمن یک رمان

با سرعت از پله ها می‌رم بالا. باید عجله کنم الان هلیکوپتر از باند بلند می‌شه‌ و شانسم برای گرفتنش رو از دست می‌دم. خشاب تفنگ مشکی رنگم رو چک می‌کنم؛ خوبه، اسلحه پره. کاملاً پر و آماده شلیک. به پشت‌بام می‌رسم‌ ودر رو باز می‌کنم و وارد پشت‌بام می‌شم. باد و نسیم خنکی می‌وزه که موهای سفید رنگ بلندم...
  3. Ti.am

در حال تایپ رمان سونامی مخرب | کار گروهی کاربران انجمن یک رمان

.به نام خدای تک تک دقایق. کد رمان: 4479 ناظر: @Berry نام رمان: سونامی مخرب نویسندگان: @Seta.yesh @Ti.am ژانر: #طنز #عاشقانه خلاصه: این رمان راجع به پنج تا خواهره که به خاطر خانواده‌هاشون توی نیویورک زندگی می‌کنن و هرروزی پر از ماجرا دارن، یک زندگی آروم و پر از خنده، مثل یه شهر کوچیک کنار...
  4. L

در حال تایپ رمان خلافکار دوگانه | نورا کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4481 ناظر: @mobinaaaaaaa نام رمان: خلافکار دوگانه نام نویسنده: نورا ژانر: #پلیسی #جنایی #طنز خلاصه رمان: لئونورا هاندرسون کارآگاه و پلیس مبارزه با مواد مخدر و جرایم خیابانی و قتل‌های زنجیره اییه و دختر رییس پلیس پایتخت توکیو ژاپنه‌ که در تلاش برای نابودی باندهای مواد مخدر، قاچاق...
  5. مهدیه احمدی

در حال تایپ رمان این تو، مرا خواهد کشت | مهدیه احمدی نویسنده برتر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۴۷۵ ناظر رمان: @Zari.Mosleh هو الحق نام اثر: این تو، مرا خواهد کشت نام نویسنده: مهدیه احمدی ژانر: #عاشقانه #طنز خلاصه: از جایی آغاز شد که نبات دل شکسته گوشه‌ی خانه نشست و در اپلیکیشنِ دیوار به دنبال کار می‌گشت. با تماسی که به یک باره خواهرش با او برقرار کرد لبخندی بر لبش نشست و اما...
  6. F.rnia

در حال تایپ رمان شیرین‌ترین تاوان | فاطیما کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۴۷۳ ناظر: @丅Ꭵᑎᗩ نام رمان: شیرین‌ترین تاوان نام نویسنده: فاطیما ژانر رمان: #عاشقانه #اجتماعی خلاصه رمان: پونه، ته‌تغاری خانواده صابری به دلیل نافرمانی و سرکشی از خواسته‌های پدر و مادرش باعث برهم خوردن جو آرام خانه می‌شود و اکنون زمانش رسیده که تاوان اشتباهاتش را پس بدهد؛ تاوانی که حتی...
  7. ♧S.T♧

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه رویای هشت نفره | سوگند تقوامنش کاربر انجمن یک رمان

کد داستان کوتاه: 400 ناظر: @SAYHA عنوان: رویای هشت نفره نویسنده: سوگند تقوامنش ژانر: #طنز #علمی_تخیلی خلاصه: اسمم نوراست، نورا شاکر! مثل بقیه هم‌سن و سال‌هام تو این اوضاع کرونا داشتم مجازی درس می‌خوندم. میشه گفت زندگی خیلی خوبی داشتم. تونستم تو رشته‌ای که بهش علاقه دارم تحصیل کنم، تو خانواده...
  8. Hadis.darvishha

در حال تایپ رمان پرواز کن تا آرزو | حدیث درویش‌ها کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4460 ناظر: @sahel salehizade عنوان: پرواز کن تا آرزو نویسنده: حدیث درویش‌ها ژانر: #عاشقانه #طنز خلاصه: دختری به اسم روشنا که کورکورانه و بر خلاف نظر خانواده عاشق فامیلشون میشه و به خواستگاریش جواب مثبت میده پس از گذشت مدتی کوتاه روشنا خواستگارش و با یه دختر میبینه از شدت بیماری اعصاب...
  9. ilma

در حال تایپ رمان زندگی پر از چالش | ایلماه مومنی کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4459 ناظر: @Setayesh .Mohammadi عنوان: زندگی پر از چالش نویسنده: ایلماه مومنی ژانر: #طنز #فانتزی خالاصه: درباره به دختر شیطون و شاده که با یه مسافرت رفتن کل زندگیشه عوض میشه به صورت خیلی باور نکردنی و عجیب تبدیل به یه پسر خوشگل و خوش شانس میشه و کلی ماجرای فان و خنده دار براش میفته و...
  10. چهار

در حال تایپ رمان میم مثل ما | چهار کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4454 ناظر: @Setayesh .Mohammadi نام رمان: میم مثل ما نویسنده: چهار ژانر:#درام #عاشقانه #معمایی خلاصه: میم مثل ما، داستان آدماییه که گاهی خندونن گاهی ناراحت. فارق از مشکلات ریز و درشت روزگار رو به جلو حرکت می‌کنن. اما گذشته سنگ ریزه های جاده ی زندگی اونهاست و راه فراری نیست. میم مثل...
  11. Saqar

درخواست تاپیک جامع درخواست جلد رمان

نام رمان: خیالت با من است نویسنده: س.ستوده ژانر: #عاشقانه #طنز خلاصه: مهتا نقیبی دختری عاشق مد و فشنه که برای شرکت در جشنواره مد و فشن هند طرحش انتخاب میشه! دختر ما نمی‌تونه تنها بره و مجبور میشه همراه با پسرعموی بچه مثبتش به هند بره تا بتونه طرحش رو توی جشنواره به نمایش بزاره. حالا مدلش کیه؟...
  12. - rahAvard -

انگلیسی به فارسی داستان کوتاه یک دسته نامه | رهاورد مترجم انجمن یک رمان

نام داستان: یک دسته نامه نام اصلی داستان: A Bundle of Letters نویسنده: Henry James مترجم: مهدیه رادمهر ناظر: @- MerSede - ژانر: #اجتماعی #طنز خلاصه داستان: داستان كوتاه «یک دسته نامه» دربردارندۀ متن نامه‌هايی از اشخاص مختلف آمريكايی، آلمانی و انگليسی مستقر در پانسيونی در پاريس است كه هريک به...
  13. در حال تایپ رمان زندگی به من زندگی داد! | مریم امامی کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4430 ناظر: @- MerSede - نام رمان: زندگی به من زندگی داد! نام نویسنده: مریم امامی ژانر:#علمی_تخیلی #طنز #عاشقانه خلاصه: دختر داستان ما طی یک اتفاقی با یک خانواده جدید رو به رو میشه، علائم های عجیبی در خودش میبینه و به پدرش میگه، پدرش میفهمه که اون مریضی نداره بلکه یک قدرت خاص داره...
  14. MADGAL

در حال تایپ رمان ورود دختران ممنوع | مدگل کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4429 ناظر: @Eros نام رمان: ورود دختران ممنوع نویسنده: مدگل ژانر: #طنز #عاشقانه #اجتماعی خلاصه: مبین و مهراب دو پسر عمو که از دار دنیا فقط خوشگذرونی و تخریب دختر‌هارو بلدن! این دو قول دادن که تحت هیچ شرایطی ازدواج نکنن. چون به نظر آن ها ازدواج یعنی از دست دادن توجه کثیری از زنان و به...
  15. A_MaRyAm

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان هشت ابر قهرمان | طوفان«مریم»کاربر انجمن یک رمان

اسم رمان:*(هشت ابر قهرمان)* ژانر: #طنز #عاشقانه #علمی_تخیلی #معمایی نویسنده:طوفان«مریم» خلاصه: همیشه آدم بدای داستان سنگ میندازن جلوی پای بقیه، اما.. اینجا خوب و بد نداریم؛ فقط بد داریم و بدتر. این دفعه قراره آدم بدا پرده از راز ها بردارن. چهار تا دختر، چهارتا پسر؛ هشت تا اَبَر قهرمان بَد...
بالا