هشتگ اعلامی کاربر: جنایی

1. Ema

در حال تایپ رمان تجربه کردم | الهام علیزاده کاربر انجمن یک رمان

کد: 4558 ناظر: @ASHVAN._.pd نام رمان: تجربه کردم نویسنده: الهام علیزاده ژانر: #پلیسی #جنایی #عاشقانه خلاصه: دختری به نام سوین که باتک خواهرش اسیر گرگی به نام اصغری شده اودختری است که تمام فشار های زندگی اورا ازپا در نیاورده حتی اسارت خواهرش سودا که در دام مخدر افتاده.. او پدر ومادر را دریک...
  2. ANIL.WARE

در حال تایپ رمان هندسه عاشقی | آنیل‌ وار کاربر انجمن یک رمان

کد:4559 ناظر: @Moti.ltf نام رمان: هندسه عاشقی نویسنده: آنیل وار ژانر: #عاشقانه #جنایی خلاصه: روایت زندگی دلما و اَبیر بیجلانی رو میده، عاشقانه‌ای وصف نشدنی، عشقی پُر فراز و نشیب، خواستن و ماندن. عشقی در دو تضاد مخالف ولی در یک خط موازی و در راستای عاشقی، گاهی هر چقدر که از عشق فرار کنی همون عشق...
  3. A

در حال تایپ رمان هفت‌تیری به نام قلم | آیناز کاربر انجمن یک‌ رمان

کد: 4552 ناظر: @Eros عنوان: هفت‌تیری به نام قلم نویسنده: آیناز ژانر: #جنایی #مافیایی #تریلر #معمایی خلاصه‌: کاترین، دختری که تمام زندگی‌اش روی گلوله چرخیده کنون دچار تحول عجیبی شده است. او میان دوراهی خوب و بد، اسلحه و قلم، گیر افتاده است. او سردرگم است و نمی‌داند چگونه این سراشیبی مملو از آشوب...
  4. مهسا آریا

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان به جرم نفس کشیدن| مهسا آریا کاربر انجمن یک رمان

نام رمان: رمان به جرم نفس کشیدن ژانر: #عاشقانه #جنایی نام نویسنده: مهسا آریا خلاصه: در شهری که عشق را حقیر دانند و معشوق را به قتلگاه بکشانند، قاضی جرم ترانه بی‌گناه را اعدام می‌داند و انسان‌هایی در پوست میش در حال بافتن طناب دار این معشوق در تکاپو هستند! شهر لحظه به لحظه بیشتر در این اقیانوس...
  5. ⸙SONYC

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان بزهکاران کارتل‌گلف | کار گروهی کابران انجمن یک رمان

به نام خدایی که جان آفرید^. رمان: بزهکاران کارتل‌گلف به قلم: @Seta.yesh @MELIKA⸙ @×Modina× ژانر: #معمایی #مافیایی #جنایی خلاصه: در یکی از شب‌های سرد فوریه، قضا و قدر طوری دسیسه‌های خویش را دست چین نموده و راه را برای به نابودی دخترک قصه‌ی ما هموار می‌کند که به ناگه خویش را در بند مانده درون...
  6. Victoria

در حال تایپ رمان اصالت ماندگار | ویکتوریا کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۵۳۵ ناظر: @Hᴜʀ.яᴜH نام رمان: اصالت ماندگار نام نویسنده: ویکتوریا ژانر: #جنایی #عاشقانه #اجتماعی #تراژدی خلاصه: در تب و تاب سیاهی مشکلاتِ پرونده‌هایش، همچنان سر پا ایستاده بود و با تمام توان می‌جنگید. تک تک همه را به پایان می‌رساند و با خیالی آسوده به دنبال بعدی می‌رفت؛ اما ناگهان یک...
  7. tebmahani

در حال تایپ رمان آن‌قدر خوب باش که | بیگانه (طیبه اسمعیلی بیگی ماهانی) کاربر انجمن یک رمان

کد: ۴۵۳۱ ناظر: @sevil.-.f84 عنوان: آن‌قدر خوب باش که... . نویسنده: بیگانه (طیبه اسمعیلی بیگی ماهانی) ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #جنایی #فانتزی خلاصه: همه چیز از آن‌جا شروع شد که جوان‌هایی بلندپرواز، به عنوان دانشجو در یک دانشگاه قبول و دور هم جمع می‌شوند. روحیات و نیازهای متفاوت آن‌ها، وقایعی را به...
  8. Ario~

درخواست تاپیک جامع درخواست رمان گرافی

سلام درخواست رمان گرافی داشتم. رمان تباهکاران نویسنده‌ها: گودزیلاهای دهه هشتادی ژانر: #پلیسی #جنایی #عاشقانه #اجتماعی متن: - لبخند بزن...به بدبختی‌ها و اشک‌هام...گفتی می‌کُشیم، بکُش...جسمم رو بکش، اون رو هم عین روحم بکُش...اشکالی نداره... . https://forum.1roman.ir/threads/181156/post-1243457
  9. ANISA~

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان ملعب مرگ | «طوفان»مریم کاربر انجمن یک رمان

نام داستان: ملعب مرگ نام نویسنده:«طوفان»مریم ژانر: #جنایی #پلیسی #مافیایی خلاصه: همه به‌دنبال دخترک داستان‌اند تا مدارکی که، سند نابود شدنشان است را پس‌بگیرند! پانیذ ندانسته و نفهمیده به دنبال کسی است که قول داده بود او را از دست افراد باند نجات بدهد. ولی حالا شخص‌سوم داستان ناپدید شده، کسانی...
  10. ❁Fatemeh

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه قاصد | فاطمه فاطمی نویسنده افتخاری انجمن یک رمان

کد داستان‌کوتاه: 413 ناظر: @- MerSede - عنوان : قاصِد نویسنده : فاطمه فاطمی ژانر: #جنایی خلاصه: مایکل جیمز، برای اثبات توانایی خود در نویسندگی، به سراغ داستانی می‌رود که بوی خونش مشام تمام اهالی شهر را پر کرده است! داستانی واقعی از دلِ شهری که قانون ندارد! و قانون‌گذارش سال‌هاست که به خواب...
  11. Arohi

در حال تایپ رمان معمای مجهول زندگی من | بیتا کاربر انجمن یک رمان

«بسمی تعالی» کد رمان: 4514 ناظر: @ARMITEN عنوان: معمای مجهول زندگی من به قلم: محدثه رستگار. ژانر: #جنایی #معمایی #پلیسی #عاشقانه #تراژدی خلاصه: رزیتا نیک‌زاد بعد از بهوش آمدن از یک خواب طولانی در یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های شهر نیویورک و با فهمیدن پاک شدن تمام حافظه‌اش، سردرگم از شرایط...
  12. M

در حال تایپ رمان بزهکاران کارتل‌گلف | کارگروهی کاربران انجمن یک‌ رمان

...پیدا و پنهان کد رمان: 4511 ناظر: @sevil.-.f84 نام رمان: بزهکاران کارتل‌گُلف نویسندگان: @Seta.yesh @MELIKA⸙ @×Modina× ژانر: #معمایی #مافیایی #جنایی خلاصه: در یکی از شب‌های سرد فوریه، قضا و قدر طوری دسیسه‌های خویش را دست چین نموده و راه را برای به نابودی دخترک قصه‌ی ما هموار می‌کند که به ناگه...
  13. Callous

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه رنگ حقیقت خاکستری است | راتا کاربر انجمن یک رمان

به نام یگانه یکتا کد داستان‌کوتاه: 409 ناظر: @Sarina Alipur داستان کوتاه رنگ حقیقت خاکستری است نویسنده: راتا ژانر: #معمایی #جنایی #اجتماعی خلاصه: زندگی روی دیگرش را به او نشان می‌دهد، تمامِ تلخی و بدی‌ها یک شبه روی سرش آوار می‌شوند. مگر وقتی زندگی از هم پاشید انگیزه‌ای برای زندگی درست داری؟...
  14. حدیثه شهبازی

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان همه‌چیز زیر سر من است | حدیثه شهبازی(نویسنده افتخاری)انجمن یک رمان

نام رمان: همه‌چیز زیر سر من است نویسنده: حدیثه شهبازی ژانر: #عاشقانه #درام #اجتماعی #جنایی خلاصه: گاهاً اتفاقاتی که از گذشته به ارث می‌مانند، رویای شیرین آدمی را به تاراج می‌کشانند اما...هیچ‌چیز ناممکن نیست! بانو دختر شادابی‌ است که در مسیر جوانی خود عاشق می‌شود، درحالی که به عشق اعتقادی ندارد...
  15. ♕3anaz♕

درخواست تاپیک جامع درخواست رمان گرافی

سلام داستان کوتاه: سلنوفیلیا نویسنده: ساناز محمدی ژانر: #جنایی#معمایی#تخیلی_علمی#عاشقانه متن: اگه یه روزی بتونم خاطرات گذشته‌ی دردناکم رو که بعضی وقت ها با خودم میگم کاش فراموش می‌کردم؛ بپذیرمشون و ازش فرار نکنم، اون موقع کسی میشم که دیگه اون خاطرات نمی‌تونه از پادر بیارن...
بالا