هشتگ اعلامی کاربر: ترسناک

1. سیده پریا حسینی

در حال تایپ رمان جاده‌ی سرخ (جلد دوم جن‌ها حاکمای دردسرساز) | سیده پریا حسینی نویسنده برتر انجمن یک رمان

به نام خدا کد: 4501 ناظر: @اسمازائری نام رمان: جاده‌ی سرخ ( جلد دوم رمان جن‌ها حاکمای دردسرساز) نام نویسنده : سیده پریا حسینی ژانر: #فانتزی #ترسناک #عاشقانه زاویه ی دید: دانای کل خلاصه داستان: یک سوی داستان هیراد ارباب و سرور جهان فرشتگان که جایگاه و مرتبه‌ی والایی را کسب کرده و در سوی دیگر...
  2. Aynaz°silent

داستان کوتاه در حال تایپ داستان کوتاه راز مگو | آیناز.ر کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 407 ناظر: @- HaDiS.Hs - نام مجموعه : راز مگو نام نویسنده : آیناز.ر ژانر : #عاشقانه #درام #اجتمایی خلاصه : رازی مگو بین لب‌هایش جا خوش کرده. رازی که نزدیک‌ترین همدم زندگی که مادر باشد از آن خبر ندارد. دخترکی که در حصار دیوی، بین دست‌هایش، روحش جان داد. او کوچک بود، برای آن راز بزرگ...
  3. Hasti.qasemian

در حال تایپ رمان طلسم جهنمی | هستی قاسمیان کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4494 ناظر: @-ف.بنتِ اَسد- نام رمان: طلسم جهنمی نام نویسنده: هستی قاسمیان ژانر: #ترسناک #معمایی #تاریخی #علمی_تخیلی خلاصه: سارا فارل، دختر جوانی که تصمیم میگره برای اولین بار به همراه عموش به ایرلند زادگاه اصلی خانواده پدریش بره...غافل از اینکه با ورودش به اونجا غبار هایی که روی راز...
  4. "AZIN"

درخواست تاپیک جامع درخواست جلد رمان

...دارم. لطفا @RAHA.AMINI رو قرار بدید هماهنگ شده. عنوان: Dracula ترجمه عنوان: دراکولا نویسنده: BRAM STOKER مترجم: یگانه سلیمی ژانر: #عاشقانه #ترسناک خلاصه: تمام اتفاقات عجیب و رعب‌آور هنگامی به وقوع می‌پیوندند که جانثون هارکر سفر کاری‌اش به یک شهر را آغاز می‌کند. او وقتی نام مکانی که باید در...
  5. "AZIN"

درحال ترجمه ترجمه رمان دراکولا | یگانه سلیمی کاربر انجمن یک رمان

عنوان: Dracula ترجمه عنوان: دراکولا نویسنده: BRAM STOKER مترجم: یگانه سلیمی ناظر: @HENRY ژانر: #عاشقانه #ترسناک (سطح ۵ از ۶ سطح موجود) خلاصه: تمام اتفاقات عجیب و رعب‌آور هنگامی به وقوع می‌پیوندند که جانسون هارکر سفر کاری‌اش به یک شهر را آغاز می‌کند. او وقتی نام مکانی که باید در آن بگذراند را به...
  6. Zoro Roronoa

در حال تایپ رمان دوست خیالی من | آبی کاربر انجمن یک‌ رمان

کد رمان: 4480 ناظر: @tired_mind نام اثر: دوست خیالی من نویسنده: آبی ژانر: #ترسناک #عاشقانه #درام خلاصه: اغلب ما انسان‌ها دوست‌خیالی در دوران خردسالی داشته‌ایم که او را حداقل یک‌بار "بهترین دوست"خود می‌نامیدیم؛ اما واقعیت، چیزی بود که دیده می‌شد؟ یا تنها ظاهر کوتهی از آن؟! اگر دوست‌خیالی که...
  7. نهال رادان

در حال تایپ رمان اهریمن جاودانه | نهال رادان کاربر انجمن یک رمان

كد رمان: 4462 ناظر: @Hadis_moshtaghi عنوان: اهریمن جاودانه نویسنده: نهال رادان ژانر: #فانتزی #عاشقانه #رئال_جادوئی خلاصه: من نه آغاز بودم... نه پایان بودم... من تمام بودم. خیلی وقت بود که تمام شده بودم. خیلی وقت بود که روحی نداشتم. از لحاظ فیزیکی زنده بودم ولی از لحاظ شرعی روحی در بدنم نبود. من...
  8. Mahshab

در حال تایپ رمان فایا | مهتاب کاربر انجمن یک رمان

کد: 4418 ناظر: @-ف.بنتِ اَسد- نام رمان: فایا نویسنده: مهتاب ژانر: #ترسناک #طنز #عاشقانه خلاصه: رایکا دختر دانشجوی ارشد که به خاطر بازسازی دانشگاهش به شعبه‌ی جدیدی از دانشگاه خود انتقال می‌یابد و به دلیل دوری مجبور به تعویض محل سکونت خود می‌شود و پا به محله‌ی عجیب می‌گذارد غافل از اینکه سال‌هاست...
  9. Mehdi.tourani

درخواست تاپیک جامع درخواست جلد رمان

https://forum.1roman.ir/threads/190934/ نام داستان: آرسن در محاصره دژاوو نام نویسنده: مهدی تورانی ژانر: #ترسناک #علمی_تخیلی خلاصه: روزی آرسن همراه خانوادش به تفریح میرن. پدر و مادر آرسن از اون و برادرش یعنی مایکل جدا میشن تا داروی گیاهی جمع کنند. آرسن و مایکل ناخودآگاه وارد خونه‌ای که نزدیکشون...
  10. - HaDiS.Hs -

فن فیکشن فن فیکشن عصر خون‌آشام‌ها | حدیث صبری کاربر انجمن یک رمان

کد فن فیکشن: ۴۸ ناظر: @Sarina Alipur نام فن فیکشن: عصر خون‌آشام‌ها نام نویسنده: حدیث صبری ژانر: #ترسناک #فانتزی خلاصه: همزاد در برابر همزاد، جادوگر در برابر جادوگر، گرگینه‌ها در مقابل هم و خون‌آشام‌ها در کنار یا بر علیه هم! اما همه‌ی این اتفاق‌ها از کجا سر رشته می‌گیرد؟ شب‌های مخوف شهر...
  11. miss_marynovel

در حال تایپ رمان حُقه مادربزرگ | سیده مریم حسینی کاربر انجمن یک رمان

به نام خدا کد:4230 ناظر: @Mobina.yahyazade رمان حُقه مادربزرگ نویسنده: سیده مریم حسینی ژانر: #ترسناک #معمائی #فانتزی #عاشقانه خلاصه: دختری از نسل طبیعت، همراه دوستانی همانند خانواده اتفاق‌های که هر کدام پس از دیگری رخ می‌دهند، راز هایی ناگفته؛ تلاشی پیوسته برای رسیدن به حقایق. دختری که از...
  12. HELIA

در حال تایپ رمان فرستاده شیطان | زهرا رسولی ثابت کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: 4225 ناظر: @Mobina.yahyazade نام رمان: فرستاده شیطان نام نویسنده: زهرا رسولی ثابت ژانر: #ترسناک #عاشقانه خلاصه: شهرزاد دختر یه خانواده معمولی،دختری که گاهی اوقات خیلی تخس و خشنه و گاهی اوقات شر و شیطان.هیچکس از گذشته‌اش خبری ندارد تااینکه تویه اتفاق میفهمه پدر اصلیش اون مردی که باهاش...
  13. Girl of Hell

در حال تایپ رمان او مرگ را بیدار کرد! | رسپینا کاربر انجمن یک رمان

کد: ۴۲۱۷ ناظر: @-ف.بنتِ اَسد- نام رمان: او مرگ را بیدار کرد! ژانر: #ترسناک نویسنده: رسپینا خلاصه: حارث* را به‌ خانه‌اش آورد و برهانی شد برای غرش شرزه‌‌‌* حوادثی که بر تمام دنیا حاکم شد. او مرگ را بیدار کرد... ‌. از مکان زایش احساساتی به نام ترس و وحشت! ----------- حارث: شیطان شرزه: خشم
  14. Mobi_mrh

در حال تایپ رمان رد خونی | مبی ام آر اچ کاربر انجمن یک رمان

کد رمان: ۴۲۰۷ ناظر: @حدیثه شهبازی نام رمان: رد خونی نام نویسنده: mobi_mrh ژانر: #علمی_تخیلی #ترسناک عکس شخصیت‌ها: https://forum.1roman.ir/threads/185322/ خلاصه: ساتیار پسر شیطونیه ک زندگی آرام و بی‌دغدغه‌ای داره. همه‌چیز از یه پارک شروع میشه و اتفاقات عجیبی که برای ساتیار می‌افته. ساتیار و...
  15. ایرضالّی

حرفه ای داستان کوتاه آن مَرد مُرد | پوررضاآبی‌بیگلو کاربر انجمن یک رمان

کد داستان: 357 ناظر: @- MerSede - بسم الله الرحمن الرحیم نام داستان: آن مَرد مُرد نام نویسنده: پوررضاآبی‌بیگلو ژانر: #تراژدی #ترسناک تگ: حرفه‌ای خلاصه: آغازها آرام هستند، اما در آخر همه‌مان خواهیم مرد. روایت مردان مُرده، نه برای کسی نقل شده نه به گوش کسی رسیده است. تنها موجوداتی از داستان با...
بالا