کاربرد هشتگ Dialog

1. Mons

ESFJ سفیر | ESFJ

៕ #Dialog ―――——— دروغ نمیگم اما پیچیده کردن حقیقت ویژگی منه. Boku no hero academia ―――———―――———―― #XSFJ
  2. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— کرت کوبین: من هیچ دوستی نداشتم از همه متنفر بودم چون خیلی دو رو بودن. Kurt Cobain ―――———―――———―― #XSTP
  3. Mons

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— شرلوک : هیچ روحی توی این دنیا وجود نداره به غیر از اونایی که خودمون برای خودمون میسازیم. Sherlock ―――———―――———―― #XSTP
  4. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— مرکز دنیا میتونه هر جایی باشه که تو بخوای. Legend ―――———―――———―― #XSTP
  5. آبی پَرَست؛

ISTP چیره‌دست | ISTP

៕ #Dialog ―――——— من آن کَس را دوست دارم که می‌خواهد چیزی فراتر از خود بیافریند و در این راه سر می دهد. "نیچه" ―――———―――———―― #XSTP
  6. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— اگه می خوای یه جواب نیش دار نشنوی سوال احمقانه نپرس. Hyouka ―――———―――———―― #XSTJ
  7. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— مراقب باش به کی اعتماد میکنی و مشکلاتت رو میگی. هرکسی که بهت لبخند میزنه دوستت نیست. Noragami ―――———―――———―― #XSTJ
  8. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— این دنیا فقط یک دروغ محضه! dangal ―――———―――———―― #XSTJ
  9. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— جول: ولنتاین یه روز تعطیل ساختگیه، که شرکتای کارت پستال اختراع کردن تا مردم احساس پوچی کنند! Eternal Sunshine of the Spotless Mind ―――———―――———―― #XSTJ
  10. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Dialog ―――——— - میتونی منو برد صدا کنی. + فکر کردم از این اسم بدت میاد! - بستگی داره کی صدا کنه... Film Standoff ―――———―――———―― #XSFP
  11. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Dialog ―――——— من نجاتت میدم... tokyo ghoul ―――———―――——――— #XSFP
  12. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Dialog ―――——— تو رویاهام تو مال منی ولی تو زندگیم تو فقط یه رویایی... Orange ―――———―――——――— #XSFP
  13. آبی پَرَست؛

ESFP سرگرم کننده | ESFP

៕ #Dialog ―――——— ازت دست نمیکشم پس لطفا ازم دست نکش. Mekaku city actors ―――———―――——――— #XSFP
  14. آبی پَرَست؛

ISTJ تدارکاتچی | ISTJ

៕ #Dialog ―――——— پائول: گاهی اتفاق هایی تو دنیا میوفته که عجیبه خدا اجازه میده اتفاق بیفته! The_Green_Mile ―――———―――———―― #XSTJ
  15. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— درد تنها چیزیه که یادم میاره هنوز زندم. Tokyo ghoul ―――———―――———―― #XNTJ
عقب
بالا