کاربرد هشتگ XNTJ

1. Amin

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Text ―――—— Sad people have retentive memory, they all know exactly when they died. حافظه آدم های غمگین قویست، می دانند کجای آن روز، مُردند. ―――———―――———―― #XNTJ
  2. Amin

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— Sad people have retentive memory, they all know exactly when they died. حافظه آدم های غمگین قویست، می دانند کجای آن روز، مُردند. ―――———―――———―― #XNTJ
  3. آبی پَرَست؛

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— اونایی که بیشترین دردو تحمل کردن یا یه قلب قشنگ خواهند داشت یا سنگدل میشن. Noragami ―――———―――————― #XNTJ
  4. آبی پَرَست؛

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Text ―――—— Always speak how you feel and never be sorry for being real. همیشه همونطوری حرف بزن که حس میکنی و هیچوقت بابت اینکه خود واقعیت هستی متاسف نباش. ―――———―――———―― #XNTJ
  5. Mons

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Text ―――—— A healthy relationship doesn’t drag you down. It inspires you to be better. یه رابطه سالم تو رو پایین نمی کشه. بلکه بهت الهام میده که بهتر بشی. ―――———―――———―― #XNTJ
  6. Mons

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Text ―――—— Do not impose yourself on anyone. Let the times know their worth. خودت را به کسی تحمیل نکن. بگذار روزگار آنها را از ارزشت باخبر کند. ―――———―――———―― #XNTJ
  7. Amin

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— ○ single ○ cuffed ● emotionally exhausted, dead inside ○ مجرد ○ متعهد ● از نظر احساسی خسته و درون مرده ―――———―――———―― #XNTJ
  8. Amin

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Text ―――—— ○ single ○ cuffed ● emotionally exhausted, dead inside ○ مجرد ○ متعهد ● از نظر احساسی خسته و درون مرده ―――———―――———―― #XNTJ
  9. Amin

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— کرت کوبین: من هیچ دوستی نداشتم از همه متنفر بودم چون خیلی دو رو بودن. Kurt Cobain ―――———―――———―― #XNTJ
  10. Amin

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— کرت کوبین: من هیچ دوستی نداشتم از همه متنفر بودم چون خیلی دو رو بودن. Kurt Cobain ―――———―――———―― #XNTJ
  11. آبی پَرَست؛

MBTI سازگاری تایپ‌های MBTI

...نفس زیادی داره و از گفتن بی پرده نظراتش نمیترسه. این دو تیپ واقعا میتونن بخش هایی از خود رو در همدیگه پیدا کنن و ببینن که میتونن لایه محافظتی خودشون رو در مقابل روابط پایین بیارن، در ضمن این امکان رو میده که هنوز هم در طول دوره رابطه خودشون رشد و یادگیری از همدیگه داشته باشن. ═══════════...
  12. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— "گذشته" فقط یه داستانه که برای خودمون تعریف می کنیم! Her ―――———―――———―― #XNTJ
  13. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— A healthy relationship doesn’t drag you down. It inspires you to be better. یه رابطه سالم تو رو پایین نمی کشه. بلکه بهت الهام میده که بهتر بشی. ―――———―――———―― #XNTJ
  14. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— درد تنها چیزیه که یادم میاره هنوز زندم. Tokyo ghoul ―――———―――———―― #XNTJ
  15. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— فقط از سمت تاریکی لذت ببر. Bungou stray dogs ―――———―――———―― #XNTJ
عقب
بالا