مهم اطلاعیه مهم در خصوص چاپ رمان‌های انجمن

• نویسنده موضوع PARISA_R
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 116
  • بازدیدها 9,139
  • کاربران تگ شده هیچ

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
درود بر شما.
می‌تونید بگید که آیا رمان‌هایی با شخصیت پردازی خارجی هم می‌تونن به چاپ برسن یا نه؟
سلام عزیزم بله میتونند برای ژانرهای فانتزی همینطور بهتره که شخصیت‌ها ایرانی نباشند اما الزامی نیست

Taranom.Zamani

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
24/11/20
ارسالی‌ها
250
پسندها
1,819
امتیازها
12,063
مدال‌ها
10
سطح
9

امضا : Taranom.Zamani

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام شبتون بخیروشادی ببخشید ممکنه اگه یک رمانم درانجمن بره روی سایت رمان‌های دیگه‌ام رو ببرم برای چاپ؟ واینکه مشکلی نداره وهزینه داره؟
سلام وقت بخیر
بله حتی اگر شما رمانی روی سایت نداشته باشید و رمان در حال تایپی در انجمن داشته باشید که سطح بالایی داشته باشه میشه برای بررسی فرستاد
برای هزینه هیچ گونه هزینه ای برای شما نیست هزینه های چاپ که کلا با ناشر هست و بررسی از طرف انجمن هم رایگان

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام خسته نباشید
ببخشید پری جان میشه من رمان جدیدم رو تایپ نکنم ولی فایلش رو یکجا بهتون بدم برا چاپ؟

یا مثلا اون دو تا رمان قبلیم رو که اینجا تایپ کردم رو برا چاپ بدم؟
سلام عزیزم خصوصی من ارسال کنید اما بهتره رمانتون رو تایپ کنید که از طرف انجمن بتونید مخاطب بگیرید

رمان‌های قبل هم معذرویتی برای بررسی نیست اما یکم ناشرها به رمان‌هایی که در فضای مجازی فایلشون پخش شده حساس هستند اما اگر خیلی خوب باشه تاییدیه میدن

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام. ممنون از کمک‌های شما عزیزان.
رمان بنده "رامشگر اذهان " درحال تایپ هست.
من قصد چاپ دارم.
در اواسط رمان به شما پیام بدم؟
و این هزینه‌ی فروش چطوری به نویسنده مرداخت میشه و به چه حساب و قیمتی فروخته می‌شه؟
سلام عزیزم رمان که تموم شد خصوصی من با پیامی با عنوان چاپ رمان رامشگر اذهان بفرستید تا هماهنگ کنم
هزینه فروش کتاب بعد از چاپ در قرارداد شما با ناشر ذکر شده و ارتباطی به انجمن نداره

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام روزتون بخیر
ببخشید داستان های کوتاه هم چاپ میشن آیا؟؟؟
و اگر چاپ میشن روند چاپش به چه صورته؟؟
سلام عزیزم
نشرها خیلی زیر بار چاپ داستان‌های کوتاه نمیرن و من طبق تجربه‌ای که داشتم دیدم که مخاطب ندارند.
اما هر چند وقت یک بار ما یک فراخوان داریم و مجموعه داستان‌های کوتاه انجمن رو جمع می‌کنیم و در یک کتاب چاپ می‌کنیم. مثل دوره‌ی آخری که زحمتشو نگین جان کشیدند.

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام. یه سوال داشتم. برای رمان هایی با سطح متوسط، باید برای چاپ هزینه پرداخت کنیم ولی رمان هایی که واقعا نفیس و خوب هستن به صورت رایگان چاپ میشن؟
سلام عزیزم نه ما با کلیه‌ی نشرهایی که همکاری داریم هیچ هزینه‌ای متوجه نویسنده نیست
اما دقت کنید که رمان‌های متوسط طبق تجربه ما بعد بررسی خیلی رمان‌ها توسط نشرها شانس خیلی زیادی برای تاییدیه چاپ ندارند.

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام پریسا عزیزم، من رمانم رو جلوتر دارم می‌نویسم تو سیستم، قبلاً باهات صحبت کردم ولی باز هم می‌خواستم بپرسم امکانش هست من رمانم رو زودتر تموم کنم تو سیستم بعد تو انجمن ادامه ندم و شما اگه قبول می‌کنی رمانم رو برام بفرستی و اگه قبول شد رمانم رو تو انجمن ادامه ندم و حذفش کنم؛ میشه گلم؟
سلام عزیزم موردی نداره اما بهتره که ادامه بدید ممکنه رمان شما توسط هیچ نشری تایید نشه اون موقع اگر رمانتون تگ‌دار باشه شانس فروشی شدن روی سایت رو از دست میدید.

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,952
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
دوستان یک سری موارد توضیح میدم برای اینکه بهتر متوجه بشید

بارها شده ما رمان‌های خیلی سطح بالایی برای نشرهای متفاوت فرستادیم اما تایید نشدند. این به معنی بد بودن رمان نبوده و فقط با سیاست‌های نشرها همخوانی نداشته. مثلا رمانی که ژانر اجتماعی غالبی داشته باشه و عاشقانه کتاب خیلی کم بوده شانس کمتری برای تاییدیه داشته طبق تجربه‌های من با اینکه از رمان‌های خوب و سطح بالا بوده.
پس موردی که باید توجه کنید این هست که رمان شما هرچقدر هم خوب باشه ممکنه از نشرها تاییدیه نگیره.

ما برای این رمان‌ها گزینه فروش فایل در سایت رو داریم که اگر از جنبه مالی بخوایم نگاه کنیم بعضا حتی درآمد یک سری رمان‌ها از زمانی که چاپ بشن خیلی بیشتر بوده. این حرف رو خود نویسنده‌های رمان‌های فروشی هم قبول دارند.
اما اگر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

زینب میشی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
2,008
پسندها
17,328
امتیازها
42,373
مدال‌ها
22
سطح
24

سلام عزیزم خصوصی من ارسال کنید اما بهتره رمانتون رو تایپ کنید که از طرف انجمن بتونید مخاطب بگیرید

رمان‌های قبل هم معذرویتی برای بررسی نیست اما یکم ناشرها به رمان‌هایی که در فضای مجازی فایلشون پخش شده حساس هستند اما اگر خیلی خوب باشه تاییدیه میدن

ممنونم پری جان بابت پاسخگویی

ولی هم هنوز نوشتنش تموم نشده و هم متاسفانه برا تایپش تو فضای مجازی معذوریت دارم وگرنه من که بدم نمیاد اینجا تایپ بشه و از نظر بچه ها روحیه بگیرم
آقا رضا قبلا در جریان ماجرا بودند

امضا : زینب میشی

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا