دنباله دار ترسناک ترین خوابی که دیدید چی بوده؟

• نویسنده موضوع like_moon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 62
  • بازدیدها 1,507
  • کاربران تگ شده هیچ

AINAZ.R

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
11/6/21
ارسالی‌ها
2,761
پسندها
13,713
امتیازها
49,173
مدال‌ها
25
سطح
24

امضا : AINAZ.R

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,339
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام خوشگلا
از اسم تاپیک هم مشخصه
ترسناک ترین خوابی که دیدید چی بوده؟
مرگ داداش نینی‌م. خیلی واضح بود، بیش از حد و همینش ترسناکش کرده

- HaDiS.Hs -

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/11/20
ارسالی‌ها
1,037
پسندها
10,787
امتیازها
30,873
مدال‌ها
15
سطح
19

سلام خوشگلا
از اسم تاپیک هم مشخصه
ترسناک ترین خوابی که دیدید چی بوده؟
خواب دیدم روی تخت نشستم بعد چندتا سایه‌ی سیاه کنارمن خیلی بد و شیطانی دارن میخندن یهو دوییدم سمت آینه‌ی کمدم خودمو دیدم که دندونای نیش بزرگی دارم چشمام قرمزه و داره از چشمام و دهنم خون میاد و با بدترین حالت بدجنسانه ناخونامو میکشم روی آینه و دارم میخندم بعد یهو اون سایه‌ها گفتن این تویی
دیگه همین دیگه

Fateme Amade

سرپرست فرهنگ و هنر + نویسنده افتخاری
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
18/4/21
ارسالی‌ها
2,111
پسندها
6,789
امتیازها
28,973
مدال‌ها
23
سطح
13

• مدیر
من که همش در حال دیدن خواب ترسناکم
از بچگی خواب میدیدم جن‌ها میفتن دنبالم
الانم که بزرگ شدم ایندفعه باهاشون دعوا میکنم تو خواب :458071-43334d713ad235cc803ee5474567490d: دیگه عادت کردم
ولی در هر حال یکی از ترسناک ترین و غم انگیزترین خواب هایی که دیدم این بود که یکی از عزیزام مرده.

امضا : Fateme Amade

ghatre

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
1/8/21
ارسالی‌ها
126
پسندها
2,990
امتیازها
16,633
مدال‌ها
11
سطح
12

باعث شدم یکی رو توی ملاعام اعدام کنن و طرف وقتی افتاد زمین درجا پوست و گوشتش کنده شد و اسکلت شد و رو زمین افتاد. جمجمش قِل خورد و اومد به پام چسبید خم شدم و نگاهش کردم و آروم گفت تو جهنم میبینمت/:

امضا : ghatre

Dark night

مدیر بازنشسته سینما
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/9/21
ارسالی‌ها
2,451
پسندها
18,557
امتیازها
48,373
مدال‌ها
27
سطح
24

من معمولا تا خود صبح بیدارم(کیه که نیس)
بعد یه شب خوابم‌ میومد رفتم خوابیدم بعد تو خواب دیدم رختخوابم کنار دره و داداشم مثل همیشه تو دومتری من پایین تر خوابیده منم سرم تو گوشیم بود(کاملا طبیعی اصلا انگار واقعیت بود)بعد یه دفعه در خیلی اروم باز شد فکر کردم مامانمه آخه بعضی شبا که تا صبح بیدارم میاد به جونم غر میزنه بعد گفتم: مامان تویی؟ جواب نداد ولی در بیشتر باز شد بعد یه دفعه یه سایه کاملا سیاه با سرعت خیلی بالا از در اومد تو و تو دوسانتی صورتم وایساد، یعنی کاملا سیاه بود انقدر ترسیدم که بیدار شدم و دیدم هنوز شبه و بقیه خوابن منم بیخیال شدم و دوباره سعی کردم بخوابم ولی نشد ترس عحیبی به جونم افتاده بود دیگه گریه‌م گرفت رفتم چراغا رو روشن کردم خانوادم تا نیم ساعت داشتن دلداریم میدادن
اون...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Dark night

~ SOUR CANDY ~

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
28/8/21
ارسالی‌ها
128
پسندها
556
امتیازها
2,863
مدال‌ها
5
سطح
5

یه کابوس تکراری که داری از یه بلندی میوفتی پایین ولی تا میرسی به زمین میبینی که توی دریا افتادی و داری دست و پا میزنی تا بتونی نفس بکشی

امضا : ~ SOUR CANDY ~

~ SOUR CANDY ~

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
28/8/21
ارسالی‌ها
128
پسندها
556
امتیازها
2,863
مدال‌ها
5
سطح
5

من معمولا تا خود صبح بیدارم(کیه که نیس)
بعد یه شب خوابم‌ میومد رفتم خوابیدم بعد تو خواب دیدم رختخوابم کنار دره و داداشم مثل همیشه تو دومتری من پایین تر خوابیده منم سرم تو گوشیم بود(کاملا طبیعی اصلا انگار واقعیت بود)بعد یه دفعه در خیلی اروم باز شد فکر کردم مامانمه آخه بعضی شبا که تا صبح بیدارم میاد به جونم غر میزنه بعد گفتم: مامان تویی؟ جواب نداد ولی در بیشتر باز شد بعد یه دفعه یه سایه کاملا سیاه با سرعت خیلی بالا از در اومد تو و تو دوسانتی صورتم وایساد، یعنی کاملا سیاه بود انقدر ترسیدم که بیدار شدم و دیدم هنوز شبه و بقیه خوابن منم بیخیال شدم و دوباره سعی کردم بخوابم ولی نشد ترس عحیبی به جونم افتاده بود دیگه گریه‌م گرفت رفتم چراغا رو روشن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ~ SOUR CANDY ~

Dark night

مدیر بازنشسته سینما
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/9/21
ارسالی‌ها
2,451
پسندها
18,557
امتیازها
48,373
مدال‌ها
27
سطح
24

اره دقیقا منم اعتقاد دارم و مطالب زیادی دربارشون خوندم و میدونم که باعث دردسرم شده و گهگاهی حس میکنم واقعا یکی بغلمه ولی نیس
من یه بار دیدیمشون یه بارصدای پچ پچ ساعت چهار صبح تو خونه میومد درحالی که همه خوابن وسایل خونه غیب میشدن یهو پیدا میشدن درحالی که کلی دنبالشون گشتیم از همه جای خونه هم صدا میومد کلا وضعیت عجیبی بود ولی الان که به این خونه جدید اومدیم اصلا ازین خبرا نیس دیگه!!!

امضا : Dark night

XAysanX

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/7/21
ارسالی‌ها
93
پسندها
493
امتیازها
2,803