مهم مشکلات شما/ انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 269
  • بازدیدها 28,390
  • کاربران تگ شده هیچ

Ariyana m

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/11/21
ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
سطح
0

سلام خسته نباشید
من کاربر Ariyana هستم که چند سال هست نتونستم وارد انجمن بشم و متاسفانه رمز عبورم رو هم فراموش کردم و حالا قصد ویرایش رمان ملکه مصر رو دارم ولی متاسفانه نمیتونم وارد تاپیک رمانم بشم. ممنون میشم رسیدگی کنید

Raha~r

مدیر آزمایشی آوا + ناظر داستان
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
19/1/21
ارسالی‌ها
1,837
پسندها
13,819
امتیازها
36,873
مدال‌ها
44
سطح
20

• مدیر
سلام خسته نباشید
من کاربر Ariyana هستم که چند سال هست نتونستم وارد انجمن بشم و متاسفانه رمز عبورم رو هم فراموش کردم و حالا قصد ویرایش رمان ملکه مصر رو دارم ولی متاسفانه نمیتونم وارد تاپیک رمانم بشم. ممنون میشم رسیدگی کنید
با ایشون پیوی بزنید و رمز جدید رو بدید
Bita BITA SHAYAN

امضا : Raha~r

S.F.zeinodin

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/2/21
ارسالی‌ها
1,002
پسندها
2,423
امتیازها
14,473
مدال‌ها
11
سطح
10

با سلام
خدمت تمام عزیزانی که در انجمن یک رمان عضو شدن.
این تاپیک برای مشکلاتی هست که امکان داره در انجمن رخ بده و ما متوجه اون نباشیم و برای شما پیش بیاد در اینجا مطرح بشه تا پیگیری شود
سلام
من يك چند وقتي بود نميتونستم وارد انجمن بشم
بايد صفحه رو ريفرش ميكردم، اينكارو ميكردم دوباره نميتونستم وارد بشم حداقل ده روز نبودم و سر همين موضوع رنگ نظارتم رو از دستم دادم، اين واقعا برام بد بود من عاشق نظارت بودم اخه ):
:610185-ae27176d7371ebcd2b8b54769e216894:

امضا : S.F.zeinodin

Matt_QW

مدیر آزمایشی بعد میانه + گوینده انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
17/6/20
ارسالی‌ها
2,099
پسندها
30,645
امتیازها
64,873
مدال‌ها
29
سطح
33

• مدیر
سلام
من يك چند وقتي بود نميتونستم وارد انجمن بشم

بايد صفحه رو ريفرش ميكردم، اينكارو ميكردم دوباره نميتونستم وارد بشم حداقل ده روز نبودم و سر همين موضوع رنگ نظارتم رو از دستم دادم، اين واقعا برام بد بود من عاشق نظارت بودم اخه )::610185-ae27176d7371ebcd2b8b54769e216894:
با سلام
این یک ماه اخیر بخاطر مشکل های IP شرکت گوگل و اپ کروم و اکثر مرورگر ها در بیشتر سیستم عامل های ویندوز متوقف شد و امکان ورود به بعضی سایت های ایرانی از دست رفت
برای گوشی هم اتفاق افتاد ولی بسیار کم
از مدیران کتاب درخواست کنید که دوباره شمارو ناظر کنند دوست عزیز
AMARGURA PETROVA
RahaAmini RAHA.AMINI

امضا : Matt_QW

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,291
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام ببخشید من یک سوال دارم. چرا به تازگی جلد رمانا تغییر پیدا میکنه؟ حتی اگه هیچ مورد فیلتری نداشته باشه؟ این کارتون داره باعث میشه کاربرا دلخور و از انجمن زده بشن.
REZA_M REZA_M

آخرین ویرایش
  • Wow
واکنش‌ها[ی پسندها] FakhTeh

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
سلام ببخشید من یک سوال دارم. چرا به تازگی جلد رمانا تغییر پیدا میکنه؟ حتی اگه هیچ مورد فیلتری نداشته باشه؟ این کارتون داره باعث میشه کاربرا دلخور و از انجمن زده بشن.
REZA_M REZA_M
سلام
کجا جلد رمان ها تغییر پیدا کرده
فکر نمی کنم جلدی بدون نظر نویسنده عوض بشه

mel mel

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,291
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام
کجا جلد رمان ها تغییر پیدا کرده
فکر نمی کنم جلدی بدون نظر نویسنده عوض بشه
چرا شده، مدرک دارم و میتونم اثباتش کنم‌. دوست من جلدش عکسش یه دشت بود، بدون اینکه خودش بخواد و بدونه تغییرش دادن و گذاشتنش رو سایت و یکیش حتی رمان خودم. الان هر رمانی میخواد بره رو سایت جلدش عوض میشه... اگه مشکلاتی داشت حداقل میتونستین باهامون درمیونش بذارین:(
REZA_M REZA_M
REZA_M REZA_M

آخرین ویرایش

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
چرا شده، مدرک دارم و میتونم اثباتش کنم‌. دوست من جلدش عکسش یه دشت بود، بدون اینکه خودش بخواد و بدونه تغییرش دادن و گذاشتنش رو سایت و یکیش حتی رمان خودم. الان هر رمانی میخواد بره رو سایت جلدش عوض میشه... اگه مشکلاتی داشت حداقل میتونستین باهامون درمیونش بذارین:(
REZA_M REZA_M
REZA_M REZA_M
منم میگم الان شما خودتون نیستید درسته ؟
خب اسم رمان بگید
و...

mel mel

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,291
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

منم میگم الان شما خودتون نیستید درسته ؟
خب اسم رمان بگید
و...
رمان آخرین کسوف، رمان در پس افسانه‌ها. دیدم یه چندتا جلد هم بودن بعد از اینکه رو سایت رفتن عوض شدن حالا نمی‌دونم اونا با درخواست نویسنده بوده یا نه.
من نمیگم الا و بلا باید همون جلد باشه، باید بیاین همون جلدو بذارین یا چمیدونم این جلد فلانه و... میگم چرا حداقل بهمون نگفتن؟! برای تیزرهایی که برای رمان درست میکنن هم همینطور. زمانی که میخوان تیزر درست کنن چرا با نویسنده گفتگو نمیزنن؟ شاید اون نظرات و پیشنهاداتی داشته باشه. تهش که درست میشه می‌ره رو سایت و دیگه حق تغییری وجود نداره! قصد توهین ندارم اما مثل این میمونه که مجبور به قبول کردن هر چیزی هستیم، برای اینکه جلد رمان رو...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ʀᴏᴍɪɴᴀ

سرپرست بازنشسته
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
11/9/21
ارسالی‌ها
4,498
پسندها
50,671
امتیازها
77,373
مدال‌ها
79
سطح
38

رمان آخرین کسوف، رمان در پس افسانه‌ها. دیدم یه چندتا جلد هم بودن بعد از اینکه رو سایت رفتن عوض شدن حالا نمی‌دونم اونا با درخواست نویسنده بوده یا نه.
من نمیگم الا و بلا باید همون جلد باشه، باید بیاین همون جلدو بذارین یا چمیدونم این جلد فلانه و... میگم چرا حداقل بهمون نگفتن؟! برای تیزرهایی که برای رمان درست میکنن هم همینطور. زمانی که میخوان تیزر درست کنن چرا با نویسنده گفتگو نمیزنن؟ شاید اون نظرات و پیشنهاداتی داشته باشه. تهش که درست میشه می‌ره رو سایت و دیگه حق تغییری وجود نداره! قصد توهین ندارم اما مثل این میمونه که مجبور به قبول کردن هر چیزی هستیم، برای اینکه جلد رمان رو اوکی کنن سلیقه نویسنده مهم نیست، چیزی که طراح بزنه خوبه دیگه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ʀᴏᴍɪɴᴀ

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا