مباحث متفرقه پیدا کردن‌ رمان‌های بی‌نام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Silvermoon

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
8/11/19
ارسالی‌ها
176
پسندها
1,236
امتیازها
8,213
مدال‌ها
9
سطح
9

دنبال یه رمانیم که شیطان دخترش رو برای مجازات به زمین میفرسته اما اون هنوز قدرت های خودش رو داره وقتی به هوش میاد میبینه که یه مرد میانسال و یه دختر بالا سرش هستن سرشو به اسمون میبره و با شیطان حرف میزنه بعد تمام زندگی پیرمردرو براش میگه پیرمرده میاد بزنتش که دستشو تو هوا خشک میکنه

ممنون میشم کمک کنید

Constantine

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/10/19
ارسالی‌ها
87
پسندها
724
امتیازها
3,753
مدال‌ها
7
سطح
7

امضا : Constantine

Constantine

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/10/19
ارسالی‌ها
87
پسندها
724
امتیازها
3,753
مدال‌ها
7
سطح
7

دنبال یه رمان میگردم اسمش یادم نیست
یه رمان بود دختره خانوادش پول دار بود دوتا عموی دوقلو ی مجرد جوون داشت که یکیی از عمو ها عاشق دختره یعنی برادر زادش میشه وقتی عموی دختره به پدرش میگه من دخترتو میخوام پدره باهاشون لج میکنه وعصبانی میشه . تاهمین جاشو یادمه ممنون میشم بگید اسم رمانه چیه.
خواهش میکنم هر کی میدونه اسم رمانه چیه بگه خیلی درگیرشم. ممنون میشم

Pyman

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
17/7/19
ارسالی‌ها
1
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

باسلام
دنبال یک رمان میگردم
دختری عاشق پسر همکلاسیش میشه ولی پسر بایکی دیگه نامزد میکنه بعد نامزدش بهش خ**یا*نت میکنه بعد دختره با خانوادش میره خاستگاری پسره وصوری با هم ازدواج میکنند وبعد پسر عاشقش میشه اسم دخترهم ترانه فکر کنم بود
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

LOST

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
21/8/18
ارسالی‌ها
1,297
پسندها
57,647
امتیازها
60,572
مدال‌ها
28
سطح
38

voroojak

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/11/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام ببخشید یه رمان بود درمورد یه دختری بود که خانوادشو بخاطر یه سری کاهن از دست داده بود بعدش دختره فرار میکنه و با یه جن اشنا میشه و اون جن رو به مردم به عنوان خدا معرفی میکنه و خودش هم خیلی قدرت مند میشه
متاسفانه ادامه رمان و نخوندم و الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم اگه می شناسیدش معرفی کنین لطفا

Zahra_hmf

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
9/11/19
ارسالی‌ها
2
پسندها
4
امتیازها
0
سطح
0

سلام
یه رمانی هست که درباره ی اینکه یه پسری که اسمش شروین یا شهروز بوده به خواهر دوستش به دلیل اینکه دوستش عاشق خواهر شروین بوده ولی بعد ولش میکنه به خاطر اینکه سرطان داشته خواهر شروین هم خودکشی میکنه و شروین برای انتقام به آبشار (خواهر دوست شروین) میگه دوست دارم و باهاش طرح دوستی میریزه ولی بعد بهش ت*جاوز میکنه و ولش میکنه دختره هم بخاطر آبروش میره خارج که میفهمه بارداره بچش و به دنیا میاره و به خانوادش میگه که این بچه رو به سر پرستی قبول کردم ولی وقتی بر میکرده ایران با شروین رو به رو میشه و شروین بهش میگه که خیلی پشیمونه من تا اینجا یادمه
میدونم یکم پیچ تو پیچ توضیح دادم ولی ببخشید دیگه
کسی اسم رمان رو میدونه؟؟؟
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

S_j

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
6/9/19
ارسالی‌ها
67
پسندها
106
امتیازها
523
سطح
0

سلام
یه رمانی هست که درباره ی اینکه یه پسری که اسمش شروین یا شهروز بوده به خواهر دوستش به دلیل اینکه دوستش عاشق خواهر شروین بوده ولی بعد ولش میکنه به خاطر اینکه سرطان داشته خواهر شروین هم خودکشی میکنه و شروین برای انتقام به آبشار (خواهر دوست شروین) میگه دوست دارم و باهاش طرح دوستی میریزه ولی بعد بهش ت*جاوز میکنه و ولش میکنه دختره هم بخاطر آبروش میره خارج که میفهمه بارداره بچش و به دنیا میاره و به خانوادش میگه که این بچه رو به سر پرستی قبول کردم ولی وقتی بر میکرده ایران با شروین رو به رو میشه و شروین بهش میگه که خیلی پشیمونه من تا اینجا یادمه
میدونم یکم پیچ تو پیچ توضیح دادم ولی ببخشید دیگه
کسی اسم رمان رو میدونه؟؟؟
رمان شاهزاده

Constantine

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/10/19
ارسالی‌ها
87
پسندها
724
امتیازها
3,753
مدال‌ها
7
سطح
7

Constantine

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
20/10/19
ارسالی‌ها
87
پسندها
724
امتیازها
3,753
مدال‌ها
7
سطح
7

دنبال یه رمان میگردم اسمش یادم نیست
یه رمان بود دختره خانوادش پول دار بود دوتا عموی دوقلو ی مجرد جوون داشت که یکیی از عمو ها عاشق دختره یعنی برادر زادش میشه وقتی عموی دختره به پدرش میگه من دخترتو میخوام پدره باهاشون لج میکنه وعصبانی میشه . تاهمین جاشو یادمه ممنون میشم بگید اسم رمانه چیه.
خواهش میکنم هر کی میدونه اسم رمانه چیه بگه خیلی درگیرشم. ممنون میشم

• poker
واکنش‌ها[ی پسندها] sana_pat
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.