اطلاعیه سوال از شما کاربران یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 143
  • بازدیدها 8,980
  • کاربران تگ شده هیچ

melisa.fe

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
25/11/18
ارسالی‌ها
1,638
پسندها
23,149
امتیازها
44,573
مدال‌ها
25
سطح
28

خوبی‌های انجمن:
راستش انجمن یک رمان انقدر خوبی داره که وقتی برای گفتن همه‌ش ندارم، اما تو راس همشون صمیمیت بیش از حد کاربرا و مدیران و از همه مهم‌تر مدیریت و معاونت سایته. تو هیچ‌کدوم از انجمنایی که قبلا عضو بودم ندیدم تا کسی وارد انجمن بشه چندین نفر وارد پروفش بشن و بهش خوشامد بگن.
اینکه قابلیت فروشی کردن رمان و یا حتی چاپ رمان رو به نویسنده‌های خوش قلم میده، یک امتیاز مثبته که باعث شده تنها انجمنی باشه که من عضوش باقی بمونم.

بدی انجمن:
نمی‌دونم این‌جا جاش هست بگم یا نه ولی به نظرم دقت روی کار بعضی‌ها کمه و باعث میشه سنگینی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : melisa.fe

* نازگـل بانــو *

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
28/3/18
ارسالی‌ها
276
پسندها
2,659
امتیازها
14,773
مدال‌ها
13
سطح
11

راستش یه چیزی بیشتر از هرچیز دیگه ای باعث شده بیشتر راجبش فکر کنم اینه که اگه دقت کنیم بیشتر رمان هایی که تگ ویژه یا برگزیده میگیره، زبان ادبی داره . یعنی به صورت ادبی نوشته نه محاوره ای
خب خیلی از رمان ها هست که جدا از اینکه محتوای عالی و موضوع متفاوت داره به صورت محاوره ای نوشته شده( نه به کار بردن کلمات بی معنی نه! بلکه صحبت کردن عادی روزمره مثل زندگی خودمون ) حتما که نباید ادبی و کتابی نوشت. میشه محاوره ای ولی پر معنی نوشت
آقا رضا لطفا رسیدگی کنید

REZA_M REZA_M

~HADIS~

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
1,283
پسندها
19,110
امتیازها
42,073
مدال‌ها
27
سطح
24

خوبی‌های انجمن:
راستش انجمن یک رمان انقدر خوبی داره که وقتی برای گفتن همه‌ش ندارم، اما تو راس همشون صمیمیت بیش از حد کاربرا و مدیران و از همه مهم‌تر مدیریت و معاونت سایته. تو هیچ‌کدوم از انجمنایی که قبلا عضو بودم ندیدم تا کسی وارد انجمن بشه چندین نفر وارد پروفش بشن و بهش خوشامد بگن.
اینکه قابلیت فروشی کردن رمان و یا حتی چاپ رمان رو به نویسنده‌های خوش قلم میده، یک امتیاز مثبته که باعث شده تنها انجمنی باشه که من عضوش باقی بمونم.
تشکر خیلی ویژه‌ای دارم از بخش نقد، آوا و طراحی که کارشون حرف نداره.

بدی انجمن:
نمی‌دونم این‌جا جاش...

Farzaneh.Rezvani

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
701
پسندها
11,108
امتیازها
28,473
مدال‌ها
22
سطح
19

سلام. من عضو سایت‌های دیگه هم هستم. اولین جا که رغبتی برای فکر کردن برایم نذاشته و دومی هم این‌جاست و سومی فقط برای دیدن دوست‌هام هست. هیچ کجا رو نمی‌شه با جای دیگه مقایسه کرد. تنها چندتا نکته را فقط بیان خواهم کرد.
۱) بنده مخالف این هستم که مدیران بعد از بازنشستگی رنک می‌گیرن لطفاً سابقه مدیریت را اعمال کنید؛ تا به راحتی استفعا ندهند فقط برای دریافت این رنک.
۲) مدیران بازنشسته را باید به عنوان الگو، از آن‌ها یاد بکنیم؛ نه فراموششان کنیم!
۳) نظارت رمان‌ها و ضعف بعضی از ناظران، واقعاً قابل انکار نیست. پیشنهادی در این زمینه ارائه خواهم کرد.
۴) تایید راحت رمان‌ها و...
خوبی که باعث شد بار دیگه به مجازی بیام؛ آرامش برای نوشتن، چه بسا که دنبال پیشرفت هم باشند. انتقاد پذیر بودن معاونت سایت...

امضا : Farzaneh.Rezvani

Bi hamta

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
19/10/18
ارسالی‌ها
151
پسندها
4,202
امتیازها
16,413
مدال‌ها
9
سطح
11

اینجا سایت خوبیه تنها سایتیه ک من رمان های مورد علاقم رو دنبال میکنم و خیلی تاپیک های خوب داره. من در اصل اومده بودم ک رمان نویسی یاد بگیرم ولی دیگه از اینجا خوشم اومد و موندگار شدم. از نظر من همه جوره عالیه و از تمام کسایی ک برای این سایت زحمت میکشند هم تشکر میکنم.

`Anonymous`

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/4/19
ارسالی‌ها
32
پسندها
146
امتیازها
503
مدال‌ها
1
سطح
1

سلام، وقت شما به خیر
با توجه به این که اساس سایت یک رمان نوشتن و تمرین نوشتن می باشد، یک نکته وجود دارد که به نظرم لازم است حتما بیشتر مورد توجه قرار گیرد و آن کیفیت رمان ها می باشد
نیاز است فیلتر تایید رمان ها قوی تر عمل کنند و محدودیت هایی مضاعف جهت کمک به نویسندگان و ارتقای هر چه بیشتر سایت انجام گیرد
موفق باشید

امضا : `Anonymous`

t.sh

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/9/18
ارسالی‌ها
791
پسندها
9,345
امتیازها
27,673
مدال‌ها
18
سطح
15

انجمن یک رمان واقعا عالیه یکی از برتری هاش اینه که در صورت عضو بودن توی یک انجمن دیگه ما رو حذف نمی کنه در حالی که بنده از یک انجمن به این خاطر که در یک انجمن دیگم حذف شدم!
البته یک گلگی هم دارم اونم اینه که من یک رمان نوشتم تمومش کردم به جای اینکه ویراستاریش کنن ببرن روی دانلود فرستادنش توی رها شده ها.
خیلی براش تلاش کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد!
حالا اگر ایرادی داشته خوب می شد اگر می گفتین...
اما با این وجود هنوز هم یک رمان رو دوست دارم اتفاق های جذاب زیادی اینجا برام افتاده!
ممنون...

ANGEL22

ناظر آزمایشی
ناظر ازمایشی
تاریخ ثبت‌نام
5/6/19
ارسالی‌ها
9
پسندها
56
امتیازها
83
سطح
0

سلام
ممنون از شما که همچین تاپیک خوبی رو زدید
راستش من فقط برای خوندن رمان عضو انجمن شدم
به شما و همه مدیرای کتاب تبریک میگم
اوایل رمان های بعضی از نویسنده ها رو میخوندم سطحشون پایین بود
ولی الان که کار همون نویسنده رو می‌خونم متوجه پیشرفتشون میشم
این که به این نویسنده های نوپا فرصت دادید تا تجربه کسب کنند خیلی عالیه
از همین‌جا خداقوت میگم به مدیرای فعالتون که کارا رو روبه‌راه میکنن
تغییرات انجمن هم خیلی قشنگه
تم‌های جدیدتون جذاب کرده انجمن رو

Selin

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
2/2/18
ارسالی‌ها
217
پسندها
3,516
امتیازها
16,763
مدال‌ها
18
سطح
11

خب انجمن یک رمان نکات مثبت زیادی داره که اگه بخوام بنویسم زیاد هستش و ممکنه بعضی ها جا بزارم، اما با این حال ناظرهای رمان و مدیر خیلی صبور هستند و تمام سعی خودشون رو با اذیت کردن‌شون باهامون نه تنها خوب بلکه با احترام رفتار میکنند.
من بدی از انجمن ندیدم و این انجمن با اینکه وظیفه‌ی خاصی درقبال ما نداره داره تمام تلاشش رو میکنه که ما از هرچیزی که به نوشتن مربوط میشه بهترین باشیم و آثارمون چه خوب چه بد درست و بدون هیچ مشکلی انتشار پیدا کنه، اما با این حال من یه مشکل کوچیک با قوانین رمان نوشتن دارم و میدونم که این قوانین فقط برای بهتر نوشتنه خودمونه اما اونقدر این قوانین زیاد شده که آدم از رمان نوشتن خسته میشه و شاید نظرم اشتباه باشه چون قبلا تو انجمن برای رمان نوشتن فضا و آزادی بیشتری داده...

امضا : Selin

Mahtab Rezayat

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/2/20
ارسالی‌ها
668
پسندها
7,931
امتیازها
22,873
مدال‌ها
16
سطح
12

خوبی های انجمن یک رمان نسبت به انجمن های مشابه که در اون هستید چیه

خب راستش من اولِ بار، برای نوشتن رمانم، داخل یه انجمن عضو شدم که خیلی محدودیت داشت. واقعا محدودیت‌هاش خیلی زیاد بودن. که باعث شد من از نویسندگی یکم زده بشم و کلا از اون انجمنه اومدم بیرون. اما وقتی اومدم اینجا دیدم رمان نوشتن خیلی راحتره و دسترسی تازه واردها بهتره. از اینکه دسترسی بیشتر بود، ذوقم برای نویسندگی مثل قبل شد.

بدی های انجمن یک رمان نسبت به جاهای دیگه چی هست که میتونه بهتر باشه

مولتی یوزرها خیلی زیادن. نصف اعضا، مولتی یوزرن.

هر چیزی که انجمن را کاری کرده از چشم شما بی افته را بگید

مدیرای هر بخش!!!!!!!!
بعضی از مدیرا خیلی آسون میگیرن.
بعضیاشون خیلی سختگیر و خودسر هستن (درحدی که من یبار یچیزی نوشته...

امضا : Mahtab Rezayat

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا