روشنک.ا
امتیاز واکنش
37,994

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها دادن مدال درباره

 • خب راستش قبل از این‌که خداحافظی کنم، لازم دونستم یک متن کوتاه بنویسم برای نوعی تشکر از تمام کسایی که اونقدر براشون مهم باقی موندم که بعد از رفتنم هم بیان پروفایلم رو ببینند.
  اول یک یادی می‌کنم از یکی از دوستای خوبم که همیشه به من می‌گفت هر اومدنی یک رفتنی داره و من در جوابش می‌گفتم ولی من آدمِ رفتنی نیستم. الان باید بگم که حق واقعا با اون دوستم بود و راستش هر اومدنی یک رفتنی هم داره، همون طور که هر آغازی یک پایان هم داره...

  《ادامه در دیدگاه بعدی》
  روشنک.ا
  روشنک.ا
  قدیم روزهایی بودن که من فکر می‌کردم اگر وقت بذارم و یک رمان اجتماعی پربار بنویسم، به مخاطب‌های مجازی زیادی کمک می‌کنم با دید بازتری به دنیا و جامعه نگاه کنند ولی متاسفانه به من اثبات شد که در سرزمین من، هیچ ارزش و بستری برای انتشار آثار نویسنده‌ای که به دنبال رشد و بالندگی فکری مخاطبینش هست، وجود نداره.
  متاسفم که باید این رو بگم ولی حقیقت اینه که برای موفقیت در نویسندگی، باید تا میتونید سطحی و بی فکر با ظاهر آراسته بنویسید. این‌جا سرزمین محتوا و ارزش‌های نهان نیست، این‌جا سرزمین شکوفایی استعدادها نیست، این‌جا کسی جویای حقیقت نیست.

  《ادامه در دیدگاه بعدی》
  روشنک.ا
  روشنک.ا
  از من که مدت خیلی زیادی از زندگی خودم رو در این راه صرف کردم بشنوید که نویسندگی در این سرزمین بی معناست چون مغز یک نویسنده حق آزادی و پر و بال دادن به ایده‌های بزرگ رو نداره، لذا همه چیز در نوشته‌های پوچ و توخالی با ظاهر هیجان انگیز خلاصه میشه. بنابراین یا به سرزمین‌های آزاد برید و در بستری آزاد، نویسنده‌ای حقیقت‌گرا باشید و یا فقط یک تایپیست باشید که کاری جز بیان احساسات چند شخصیت بی فکر برای انجام دادن نداره و در همین سرزمین به مخاطبین کم توقع خدمت کنید.
  خب حرف‌های من کلی بودند و امیدوارم کسی بد برداشت نکرده باشه. این حرف‌ها رو گفتم که بگم مشکل از هیچ انجمن، سایت یا انتشاراتی نیست، مشکل از اجتماع کوته فکری‌ها و محدودیت‌هاست. کوته فکری‌ها و تنگ نظری‌های محدود کننده‌ای که برای آزاد فکری‌ها نه تنها ارزشی قائل نیستند، بلکه محدود کننده‌ی اون‌ها هم هستند.

  《ادامه در دیدگاه بعدی》
  روشنک.ا
  روشنک.ا
  در نهایت از تمام کسانی که براشون با ارزش بودم و تمام کسانی که تا به این‌جا رمان‌های بنده رو در حال تایپ مطالعه کردند بی نهایت سپاسگزارم.
  برای همگی شما عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در این راه سخت و پر پیچ و خم، به همون درجه از موفقیت که رویاش رو دارید برسید.
  سربلند باشید.
  خدا نگهدار برای همیشه...
  تاریخ: به وقت هفدهم مهرماه سال ۱۳۹۸ خورشیدی

  ~ پایان فعالیت ~
  یاد گرفتم آرمان‌ها رو به یاد بیاریم، نه آدم‌ها رو.
  چون یک آدم ممکنه از بین بره،
  دستگیر بشه و یا کشته و فراموش بشه ولی چهارصد سال بعد یک آرمان میتونه دنیا رو عوض کنه...

  دیالوگ

  V for Vendatta
  روشنك!!!!!!!
  تولد زهرای مهربونه♥
  خوشحال می شم شرکت کنی روشنک جان
 • بارگذاری
 • بارگذاری
 • بارگذاری
 • بارگذاری
بالا