آموزش مجازی نویسندگی

• نویسنده موضوع FATEMEH_R
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 124
  • بازدیدها 10,837
  • برچسب‌ها
    f.k کارگاه
  • کاربران تگ شده هیچ

آیا تمایل دارین در طرح آموزش نویسندگی مشارکت داشته باشید؟

• بله

رای 76 96.2%
  • خیر

رای 3 3.8%

• مجموع رای دهندگان
    79

phantom.hive

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
15/7/18
ارسالی‌ها
168
پسندها
1,000
امتیازها
10,013
سطح
0

دخترک منزوی
درباره پسریه کع توی دریا غرق میشه و.میمیره اما روحش به بدن یکی دیگه وارد میشه و در زمانهای خیییلی قدیم زندگی میکنه وعاشق میشه اما اتفاقی براش میفته. که به زندگی قبلیش برمیگرده و در حسرت ع میمونه...
سیاه‌پوش زمان

ایده‌ی‌من: در مورد یه دختره که درمورد شیطان تحقیق می‌کنه و یه دفتر داره که توی اون با دستنوشته‌هاش شیطان رو به سخره گرفته و طی جریاناتی این دفتر به دست شیطان پرستها میفته و چون دقیق نمی‌دونن این دفتر برای کیه و چه کسی اون نوشته‌ها رو نوشته، برای دختره و دوستاش مشکلاتی به وجود میارن و قصد کشتنشون رو دارن...

H*s

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
25/9/18
ارسالی‌ها
15
پسندها
252
امتیازها
1,003
سطح
0

سیاه‌پوش زمان

ایده‌ی‌من: در مورد یه دختره که درمورد شیطان تحقیق می‌کنه و یه دفتر داره که توی اون با دستنوشته‌هاش شیطان رو به سخره گرفته و طی جریاناتی این دفتر به دست شیطان پرستها میفته و چون دقیق نمی‌دونن این دفتر برای کیه و چه کسی اون نوشته‌ها رو نوشته، برای دختره و دوستاش مشکلاتی به وجود میارن و قصد کشتنشون رو دارن...
الهه ی شیطانی

داستان درباره ی یه پسر چاقو کشه که تو منطقه های کثیف زندگی میکنه یه اتفاق می‌افته پلیس ها میگرنش ظاهرش شانزده ساله میزنه اما در واقع بیست و خورده ای سالشه
از قضا مدرکی هم نداره چون تو اون منطقه ها پرونده براشون ارزش نداشت
یه خانواده ی میان میگن میخوان اونو به سرپرستی بگیرن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,561
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

الهه ی شیطانی

داستان درباره ی یه پسر چاقو کشه که تو منطقه های کثیف زندگی میکنه یه اتفاق می‌افته پلیس ها میگرنش ظاهرش شانزده ساله میزنه اما در واقع بیست و خورده ای سالشه
یه خانواده ی میان میگن میخوان اونو به سرپرستی بگیرن
بعد اون از انگلیس میارن ایران
تو مدرسه یه نمونه بازی هایی که یجورایی خیلی عجیبه
اسمشم بازیه ایزدیه
این بازی اینجوریه که اگه بیاین بازیش کنی حتی بهش دست بزنی تویه یه محور عجیب میوفتی
این پسر داستانم تو مدرسه خیلی خشنه همش با خودش میگه منو چه به مدرسه و تو اون روزا همش با همکلاسی هاش دعواش میشه و پسر اون خانواده وارد داستان میشه این پسر مخالف پسر داستانمه
همش باهم...

امضا : مهدیه احمدی

kiaWna.a

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
19
پسندها
381
امتیازها
1,903
مدال‌ها
1
سطح
0

ایده‌ی من:
آسمان و پیمان دخترخاله و پسرخاله ای هستن که از بچگی اسمشون رو هم بوده و البته آسمان هم عاشق‌پیمانه و بروز نمیده اما پیمان زیاد از این‌وصلت راضی نیست
برای اصرار زیاد خانوادشون، پیمان پیشنهاد میده که ازدواج کنن و بعد مدتی از هم جدا بشن و آسمان خیال باف ماهم به امید اینکه میتونه پیمانو عاشق‌خودش کنه قبول میکنه اما بعد ازدواج میفهمه پیمان به شخص دیگه ای علاقه داره و هیچ تمایل و کششی نسبت به آسمان نداره
خودم اگه بنویسمش دلم میخواد بزارم آسمان ابری اما تو نت یه رمان دیگه به اسم آسمون ابری هست

قبلا اینو گفتم ولی یه اسم بهتر میخوام

امضا : kiaWna.a

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

ایده‌ی من:
آسمان و پیمان دخترخاله و پسرخاله ای هستن که از بچگی اسمشون رو هم بوده و البته آسمان هم عاشق‌پیمانه و بروز نمیده اما پیمان زیاد از این‌وصلت راضی نیست
برای اصرار زیاد خانوادشون، پیمان پیشنهاد میده که ازدواج کنن و بعد مدتی از هم جدا بشن و آسمان خیال باف ماهم به امید اینکه میتونه پیمانو عاشق‌خودش کنه قبول میکنه اما بعد ازدواج میفهمه پیمان به شخص دیگه ای علاقه داره و هیچ تمایل و کششی نسبت به آسمان نداره
خودم اگه بنویسمش دلم میخواد بزارم آسمان ابری اما تو نت یه رمان دیگه به اسم آسمون ابری هست

قبلا اینو گفتم ولی یه اسم بهتر میخوام
منِ ناخواسته.
گیشا می‌شوم[گیشا زن های ژاپنی هستند که برای خدمت ب مردا تعلیم داده میشن و بالواقع...

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

الهه ی شیطانی

یه خانواده ی میان میگن میخوان اونو به سرپرستی بگیرن
بعد اون از انگلیس میارن ایران
تو مدرسه یه نمونه بازی هایی که یجورایی خیلی عجیبه
اسمشم بازیه ایزدیه
این بازی اینجوریه که اگه بیاین بازیش کنی حتی بهش دست بزنی تویه یه محور عجیب میوفتی
این پسر داستانم تو مدرسه خیلی خشنه همش با خودش میگه منو چه به مدرسه و تو اون روزا همش با همکلاسی هاش دعواش میشه و پسر اون خانواده وارد داستان میشه این پسر مخالف پسر داستانمه
همش باهم...

kiaWna.a

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
19
پسندها
381
امتیازها
1,903
مدال‌ها
1
سطح
0

منِ ناخواسته.
گیشا می‌شوم[گیشا زن های ژاپنی هستند که برای خدمت ب مردا تعلیم داده میشن و بالواقع هر‌کاری مرده بخواد میکنن]
آسمانم ابری‌ست هم میتونه خیلی خیلی جذاب باشه.
موفق باشید♧
ممنون از پیشنهادتون;):angelym:

امضا : kiaWna.a

Ghazaleh.Sh

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
17/3/19
ارسالی‌ها
1,010
پسندها
5,327
امتیازها
23,673
مدال‌ها
15
سطح
12

ژانر: مافيايى-پليسى، تراژدى، عاشقانه
خلاصه:
دختر داستان اتفاق تلخى را در گذشته تجربه مى كند و همين اتفاق باعث تغيير زندگى اش مى شود؛ با گذشت چندين سال، دخترك تبديل به يكى از خلافكار هاى شهر مى شود! از طرفى فردى از گذشته دخترك مى آيد و راز هاى سر به مهر شده اى را فاش مى كند! ولى فاش شدن اين راز ها پايان داستان نيست!
لطفا يه اسم مناسب باژانر پيشنهاد بديد

سیده پریا حسینی

مدیر تالار دانشگاه + نویسنده برتر انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
تاریخ ثبت‌نام
19/11/17
ارسالی‌ها
1,310
پسندها
16,254
امتیازها
38,073
مدال‌ها
22
سطح
24

• مدیر
ژانر: مافيايى-پليسى، تراژدى، عاشقانه
خلاصه:
دختر داستان اتفاق تلخى را در گذشته تجربه مى كند و همين اتفاق باعث تغيير زندگى اش مى شود؛ با گذشت چندين سال، دخترك تبديل به يكى از خلافكار هاى شهر مى شود! از طرفى فردى از گذشته دخترك مى آيد و راز هاى سر به مهر شده اى را فاش مى كند! ولى فاش شدن اين راز ها پايان داستان نيست!
لطفا يه اسم مناسب باژانر پيشنهاد بديد
عهد و پیمان ناگفته

با سلام اسم پیشنهادی من به شما: عهد و پیمان ناگفته

امضا : سیده پریا حسینی

Hani.Nt

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
22/7/18
ارسالی‌ها
1,049
پسندها
13,933
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

داستانی که حول زندگی یک مرد است. مردی که حرفه اش ادامه ی سرنوشتش را متحول می کند. این مرد یکی از جراحان مغز و اعصاب در امریکا هست. همه چیز از بازگشت این مرد جراح به وطنش ایران اغاز میشود. اشنایی با پرونده دختری بیمار! ایا اشنایی با این پرونده می تواند زندگی یکنواخت این جراح را تغییر دهد؟
باید دید چگونه این اشنایی باعث میشود زندگی این مرد به دست تغییراتی بزرگ بیوفتد!

امضا : Hani.Nt