سلام! به انجمن رمان نویسی یک رمان خوش آمدید.

جهت استفاده از امکانات مجموعه ثبت نام کنید.

یا ثبت‌نام

ساخت سریالی انیمیشنی بر اساس آکوامن تایید شد

  • نویسنده موضوع Harry.i.Zaya
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 149

Harry.i.Zaya

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
سطح
33
 
تاریخ ثبت‌نام
17/11/18
ارسالی‌ها
3,423
پسندها
33,326
امتیازها
65,673
مدال‌ها
30
محل سکونت
☆♤رانده شده از بهشت♤☆
به دنبال موفقیت فیلم Aquaman و در امتداد توسعه‌ی دنباله‌ی آن، اکنون ساخت یک سریال انیمیشنی برای این شخصیت با نام Aquaman: King of Atlantis در استریم HBO Max به تایید رسیده است. اما نکته‌ی مهم‌تر حضور مهمجیمز وان در مقام تهیه‌‌کننده‌ی اجرایی این سریال می باشد.
طبق گفته ها، سریال مورد بحث قرار است که در ۳ بخش تقسیم شود و به آرتور کری و تلاش های او برای وفق پیدا کردن با مسئولیت های یک پادشاه بپردازد. در ادامه می توانید خلاصه‌ی داستان این سریال را مطالعه کنید:
این سریال با نخستین روزِ آکوامن در مقام پادشاه آتلانتیس آغاز می شود و در عین حال، او کار های عقب‌مانده‌ی بسیاری را دارد که می بایست به آنان رسیدگی کند. خوشبختانه، او دو مشاور سلطنتی خود را در کنارش دارد تا راهنمایی‌اش کنند؛ والکوی حکیم و همین‌طور پرنسسِ جنگجوی کنترل کننده‌ی آب، مرا.
در بین سر و کله زدن با ساکنان بی‌پروای خشکی، شیاطین کهنی فراتر از زمان و برادرخوانده‌ای که می خواهد او را سرنگون کند، آکوامن در صدد به‌پا خواستن در برابر چالش ها و ثابت کردن این موضوع که خود فرد مناسبی برای تاج و تخت است، می باشد.
گویا این سریال قرار است اثری مخاطب‌پسند باشد و علاوه بر آن‌که شامل خط های داستانی‌ای پر جنب و جوش است، به همان میزان سبب عشق ورزیدن طرفداران به خودش می شود. همچنینویکتور کورت‌رایت و مارلی هالپرن گریزر(فیلمنامه‌نویس انیمیشن Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles) به عنوان شو رانر ها و تهیه‌کنندگان اجرایی در این پروژه حضور خواهند یافت.
دانلود موسیقی متن آکوامن

در سمت دیگر در حالی که قسمت دوم فیلمAquaman کماکان برای اکران در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۵ آذر ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است، هنوز تاریخ مشخصی برای پخش این سریال مشخص نیست.
 

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا