آموزشی [موضوع برایِ نوشتن]

• نویسنده موضوع MEHR.AFAQ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 239
  • بازدیدها 9,344
  • کاربران تگ شده هیچ

چیزای ترسناکی که میزارم خوبن؟ادامه بدم؟به درد رماناتون میخورن؟

• آره عالین ادامه بده :)

رای 53 80.3%
  • خوبه :/

رای 19 28.8%
  • نه ادامه نده تایپکو حذف کن :(

رای 1 1.5%

• مجموع رای دهندگان
    66

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
•داستان «آرن جانسون» یکی از خشن‌ترین داستان‌های مربوط به تسخیر توسط ارواح شیطانی در چند دهه اخیر به‌حساب می‌آید. ماجرای این داستان از آنجا شروع شد که خانواده گِلاتزِل (Glatzel) به خانه‌ای جدید نقل‌مکان کردند. در این خانه، دیوید گلاتزل (David Glatzel) ۱۱ ساله، رفتار‌های عجیب و ترسناکی از خود نشان می‌داد و به زبان‌های مختلف که پیش از آن این زبان‌ها را بلد نبود با لحنی ترسناک صحبت می‌کرد و گاهی اوقات نیز در هوا معلق می‌شد. در نتیجه کشیش‌ها دست‌به‌کار شدند و مراسم جن‌گیری برای دیوید صورت گرفت، اما این مراسم نیز دردی از این نوجوان ۱۱ ساله درمان نکرد و دیوید همچنان در تسخیر اجنه بود.

•قضیه از این هم وخیم‌تر شد و «آرن جانسون» نامزد خواهر دیوید، اشتباه بسیار وحشتناکی را انجام داد و شیطانی که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MEHR.AFAQ

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
•تحقیقات جدید نشان می دهد نرخ مرگ و میر افراد در روز تولدشان به طور متوسط ۶/۷ درصد بیشتر از مرگ در روزهای دیگر است. محققان پی برده اند که این نرخ در مورد جوانان و تعطیلات آخر هفته حتی بیشتر است.

~متأسفانه علت این مسأله مشخص نیست. اما شاید به دلیل آن باشد که احتمال سوانح در مهمانی ها یا تصمیم به خودکشی افراد افسرده در این روز بیشتر است.

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
تنها بودم. مامان و بابام رفته بودن یه مهمونی که من خیلی مایل نبودم برم. ساعت ۱۱:۳۵ شب بود. اصلا خوابم نمیومد ولی تنم خیلی کوفته بود. تصمیم گرفتم برم حموم و یکم خستگی در کنم. رفتم تو وان که یهو یادم افتاد حوله ور نداشتم. بعد نیم ساعت یهو صدای درو شنیدم و بعدش صدای مامانو که میگفت: عزیزم ما برگشتیم. منم از شانس خودم تعجب کردم و داد زدم: من تو حمومم میشه یه حولی به من بدید؟ یه دست وارد حموم شد و حوله رو به من داد. حوله رو گرفتم و خودمو خشک کردم. از حموم که در اومدم. دیدم هیچ سرو صدایی نمیاد و این خیلی عجیبه چون بابا معمولا این ساعتا اخبار نگاه میکنه. داد زدم: مامان بابا کجایین؟ کسی جواب نداد. زنگ زدم به موبایل مامان:
-الو مامان کجایین؟
-تو مهمونی عزیزم حدودای دو ساعت دیگه میرسیم. مشکلی پیش...

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
-×تئوری ای میگوید که شاید هوایی که ما تنفس میکنیم در واقع سمی باشه اما برای کشتن ما چندین دهه زمان نیاز داره!
-×|♥️

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
-×|✖️اولین تولدی که تو زندگیتون میبینید، مال خودتون و آخرین مرگ در طول زندگیتون، مرگ خودتونه :)

-×|✖️ اگه تختتون چوبیه، یعنی هرشب دارید روی یه درخت مرده میخوابید :)

༆ALN

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/2/20
ارسالی‌ها
1,286
پسندها
6,209
امتیازها
24,673
مدال‌ها
1
سطح
0

× کوتوله هآ ×​

کوتوله ها اصولا موجودات کوچیکی هستن و در جاهای مخفی زندگی میکنن و معمولا خودشون ر مخفی میکنن
خون کوتوله سرشار از انرژی حیاته و اشخاصی هستن که با خوردن خون کوتوله تا ۲۰۰ الی ۳۰۰ سال هم عمر میکنند و در جادو های بسیار قوی که فوق العاده سخت انجام میشه از خونه کوتوله ها و موی اونها استفاده میکنند و جادو راحت تر انجام میشه
کوتوله عا انرژی خاص خودشون رو دارن که به بدن افراد منتقل میکنن

این کوتوله عا در بخشی از نواحی کوهستانی زندگی میکنند و بخشی از این کوتوله های پیر و جا افتاده ر چند باری خودم توی روستا های استان گیلان مشاهده کردم .
کوتوله عا گاهی به زبون ما صحبت میکنن، اما خودشون یک زبان خاص دارند که فقط خودشون از اون زبان سر در میارن
کوتوله ها در زمینه های...

امضا : ༆ALN

༆ALN

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/2/20
ارسالی‌ها
1,286
پسندها
6,209
امتیازها
24,673
مدال‌ها
1
سطح
0

× الف هآ ×​

سبك زندگي الف ها:
همانطور که در تاریخ سرزمین میانی و نامه‌های تالکین گفته شد، الف‌ها نسبت به انسان‌ها سبک زندگی متفاوتی دارند. بسیاری از اطلاعاتی که در ادامه آمده است فقط به الدار اشاره دارد.

اوایل زندگی الف ها:
الف‌ها حدود یک سال بعد از لقاح به دنیا می‌آیند. روز لقاح آن‌ها جشن گرفته می‌شود، اما تولد واقعی آن‌ها نیست. ذهن آن‌ها سریع‌تر از بدنشان رشد می‌کند؛ در سال اول زندگی‌شان می‌توانند صحبت کنند، راه بروند و حتی برقصند. شروعِ سریع‌تر بلوغ ذهنی آن‌ها باعث جوان به نظر رسیدن الف‌ها می‌شود و نسبت به انسان‌ها، بزرگ‌تر از آن‌اند که هستند.
بلوغ فیزیکی آن‌ها حدود پنجاهمین سال زندگی آن‌ها است (در پنجاه سال اول زندگی آن‌ها به بلندترین حالت قد خود می‌رسند) و توسط...

༆ALN

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/2/20
ارسالی‌ها
1,286
پسندها
6,209
امتیازها
24,673
مدال‌ها
1
سطح
0

1✨ فانتزی بنگسی
به نوعی از فانتزی گفته می‌شود که در آن از افراد مشهور و تاریخی، در دوره های پساآخرالزمانی و فرادنیایی استفاده می‌شود.
خالق این زیرشاخه، جان کندریک بنگس بوده است. کتابی معروف در این حوزه «سایه های پا به پا» [اثر جان کندریک بنگس] است.

2✨ فانتزی کمیک
به گونه‌هایی از فانتزی گفته می‌شود که داستان را به زبان شوخی و یا از منظری غیر ترسناک بیان می‌کنند.
این زیرشاخه در اوایل قرن نوزدهم پدید آمد و البته طرفداران بی‌شماری نیز دارد.
از معروف‌ترین کمیک‌ها می‌توان دی‌سی را نام برد.

༆ALN

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/2/20
ارسالی‌ها
1,286
پسندها
6,209
امتیازها
24,673
مدال‌ها
1
سطح
0

3✨ فانتزی معاصر
اتفاقات این زیرشاخه در عصر حاضر اتفاق می‌افتد.
مانند آثار دیوید سالیوان و خاطرات یک خون آشام که هر یک در دوره‌ی زمانی مختص به خود نوشته شدند.

4✨ فانتزی سیاه
به آثاری گفته می‌شود که در آنها عنصر ترس و وحشت بیش از سایر عناصر به کار رفته است و فضای داستان‌، تاریک و وهمناک است.
آثاری مانند آنابل یا Dragon Age از این دست آثارند.

༆ALN

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/2/20
ارسالی‌ها
1,286
پسندها
6,209
امتیازها
24,673
مدال‌ها
1
سطح
0

5✨ فانتزی مرگ زمین
در این آثار موضوع از بین رفتن کره‌ی زمین جدی گرفته می‌شود و طی اتفاقاتی طبیعی و یا غیرطبیعی، کره‌ی زمین و موجودات روی آن، به سمت نابودی کشیده می‌شوند.
فانتزی Thor: God of Thunder را می‌توان در این زمره جای داد.

6✨ فانتزی جن و پری
این نوع داستان ها معمولاً سنتی هستند و توسط نویسنده‌های فانتزی نویس بازنویسی و یا بازسازی می‌شوند.
داستان‌های فولکلور و محلی که از پیشینیان نقل می‌شده و بیشتر در قالب موجوات تخیلی مانند، جن، پری و... هستند.
برادران گریم از معروف ترین Fairytale نویسان حوزه‌ی فانتزی به شمار می‌روند.