متون و دلنوشته‌ها کوته نوشته های ماندگار!

• نویسنده موضوع saba_maleke
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 95
  • بازدیدها 2,146
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
خوش خلقی را جانشین بد خلقی می کنم. به شرط آن که حاکمی عادل، قاضی درستکار، روحانی عای مقام، که آنچه موعظه می کند خود عمل می کند و یا مردی که به همسرش به همان چشمی نگاه می کند که به خود می نگرد نشانم اینجا!
دلتنگی پیچیده نیست.. یک دل، یک آسمان، یک بغض و آرزو های ترک خورده به همین سادگی.

امضا : saba_maleke

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
سکوت همیشه از روی رضایت نیست، گاهی نشانه اعتراض است، گاهی مودبانه خفه شدن است، گاهی فداکاری و از خودگذشتگی است، و گاهی از روی بی تفاوتی است و چقدر آزار دهنده است این آخری.
اگر درد داری تحمل کن، روی هم که تلبار شد دیگر نمی فهمی کدام درد از کجاست... کم کم خودش بی حس می شود.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
هستند کسانی که از شدت دلتنگی به کما رفته اند حرف نمی زنند، راه می روند، نفس می کشند، ولی چیزی حس نمی کنند. فقط و فقط فکر می کنند و فکر می کنند و فکر می کنند.
حالت تهوع دارم. این حالت تهوع لعنتی از دیر باز با من است. با هوای آزاد و قرص درمان نمی شود. علاج اش فقط بالا آوردن فحش هایی است که به دیگران بدهکارم.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
مهم نیست از برون چطور به نظر می آیم.... کسانی که درونمو می بینند برایم کافی است... برای آنهایی که از روی ظاهرم قضاوت می کنند حرفی ندارم همان بیرون بمانند برایشان کافی است.
این روز ها یکرنگ که باشی چشمانش را می زنی. خسته می شوند از رنگ تکراریت. این روزها دوره رنگین کمان هاست.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
یادت هست جناغ می شکستیم و می گفتیم: یادم تو را فراموش! ولی امروز تمام استخوان هایم شکسته باز هم تو را فراموش نکردم.
زندگی... کلاهت را به هوا بینداز که من دیگر جان بازی کردن ندارم. قبول! تو بردی..
می گویند ضعیف شده ام.. می گویم سنگینی درس هایم است اما نمی دانند سنگینی درس هایی است که از دنیا و آدم هایش گرفته ام.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
دفتر روزگار را ورق می زنم...
امروز پدری برای یک لقمه نان کلیه اش را فروخت، همان نانی که قرار بود در دیروز ها مجانی شود.
امروز کشاورز پیر پولی برای خرید بذر نداشت، همان محصولی که از دیروز هر کیلویی اش 250 لیتر آب مصرف میکند.
امروز دختری از ادامه تحصیلش باز ماند، همان تحصیلی که دیروز خرج اش به مرز تن فروشی رسید.
امروز پسری در بالای دیار خانه مردم دستگیر شدف همان پسری که دیروز از کارش به خاطر 3 میلیون فرصت شغلی اخراج شد.
امروز مادرم دیگر در خانه نیست، همان خانه ای که فقط تا دیروز با کلیه پدرم گرم می شد.
فردا هم روز دیگریست و کسانی که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند.
نه کلیه ای برای پدر ... نه تنی برای مادر... فردا هم روز دیگریست فردایی که بعضی ها همچنان نفس می کشند.
همان هایی که دیروز سه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
سراغ همه میرود.. چه ه*رز ای است این تنهایی...
همیشه دعا کنید چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در انسان ببینند، قلبی که خطاکارترین ها را ببخشد، ذهنی که بدی ها را فراموش کند و روحی که هیچ گاه ایمان اش را به خدا از دست ندهد.
آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر نه کمتر. اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی آنها را شکسته ای و اگر بیشتر از آن حسابشان کنی آنها تو را می شکنند. بین این آدم های آدم فقط باید عاقلانه زندگی کرد نه عاشقانه.
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
مادر می گریستم. تو هم نوا با من درتلاطم آرام کردنم بودی. راه رفتن را به من آموختی. زمین خوردم تو پیش از من دردت آمد. آنقدر با کلامت محبت را بر من ارزانی ساختی که لب به سخن گشودم. با همان زبان بر سرت فریاد کشیدم.تو هیچ نگفتی و خاموش ماندی. هرچه تو مرا بزرگ کردی من تو را پیر. من شکست ها و ناکامی هایم را با تو قسمت می کنم و تو شادی ها و موفقیت ها را. کدام محبت ام را به رخت بکشم؟ آزار نه ماهه ام؟ گریه های وقت و بی وقتم؟ خوش گذرانی های دیر وقتم؟ فریاد هایم؟ نگاه هایم؟ افکار به اصطلاح امروزی ام؟ رفتنم؟ کدام را؟؟ تو به حق سزاوار بهشتی و تنها کلمه ای که می تواندعظمت ات را بر دوش کشد.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
همیشه دعا کنید چشمانی داشته باشید... چشمانی داشته باشید که بهترین ها را در انسان ببیند، قلبی که خطاکار ترین ها را ببخشد، ذهنی که بدی ها را فراموش کند، و روحی که هیچگاه ایمانش را به خدا از دست ندهد.
آدم ها فقط آدم هستند نه بیشتر و نه کمتر. اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی آنها را شکسته ای و اگر بیشتر از آن حسابشان کنی آنها تو را می شکنند. بین این آدم های آدم فقط باید عاقلانه زندگی کرد نه عاشقانه.

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
یادمان باشد تاوان کارهایمان دامن عزیزانمان را می گیرد... همچون ما که تاوان یک لحظه غفلت آدم و حوا را می دهیم.
به بعضی ها باید گفت حیف از درد زایمان ننه ات.
سکه زندگی ام شیر ندارد اما همین خطی که مرا به تو وصل می کند را بسیار دوست دارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.