انگیزشی شکرگزاری در قانون جذب(شاه کلید رسیدن به تمام آرزوها)

• نویسنده موضوع زهرا.عین
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 196
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,878
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
شکرگزاری یکی از ساده ترین راه روش ها برای ایجاد احساس خوب در شماست. هر چقدر بیشتر بابت نعمت ها و داشته های تان شکرگزار باشید خداوند نعمت های زیادی را وارد زندگیتان خواهد کرد. در این مقاله می خواهیم در مورد شکرگزاری در قانون جذب با شما صحبت کنم و به شما بگویم که چطور می توانید با استفاده از قانون شکرگزاری نعمت های فراوان را جذب زندگی تان کنید و به تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان دست پیدا کنید.

شکرگزاری قویترین ارتعاش به جهان هستی است هر چقدر بیشتر بابت نعمت های تان شکرگزار خداوند باشید نعمت های بیشتری را وارد زندگیتان خواهد کرد. از شما می‌خواهم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و هر آنچه که در این مقاله گفته شده است را عملی کنید.

اگر تمام تکنیک هایی که در این مقاله به شما...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا.عین

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,878
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
قانون شکرگزاری چیست؟
قانون شکرگزاری چیست

قانون شکرگزاری یکی از روش‌های مثبت‌اندیشی است که با توجه کردن به نعمت ها و خواسته هایتان و سپاسگزاری از خداوند ارتعاش قوی تری به کائنات و جهان هستی ارسال می کنید. ارتعاش شکرگزاری نسبت به بقیه ارتعاشات بسیار قوی تر است. وقتی بابت چیزی شکرگزار باشید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و کائنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند خواسته و یا ناخواسته را بیشتر وارد زندگیتان خواهند کرد. اما ممکن است این سوال برایتان ایجاد شود که چطور می توانیم با استفاده از این قانون ارتعاش خواسته و اهداف ما را به کائنات بفرستیم؟
وقتی بابت نعمت...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,878
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
قانون جذب و قانون شکرگزاری
قانون شکرگزاری و قانون جذی

اول از همه قبل از اینکه وارد قانون شکرگزاری بشیم بهتر است شما با قانون جذب آشنایی داشته باشید. در این قسمت می خواهم شما را با قانون جذب آشنا کنم و به شما بگویم که چه رابطه بین قانون جذب و قانون شکرگزاری وجود دارد و چه چیزی باعث می شود که وقتی بابت نعمت ها و خواسته هایمان شکرگزاری می‌کنیم بیشتر چیزهای مثبت را در زندگی مان جذب می کنیم.
قانون جذب (law of attraction) به زبان ساده می گوید که وقتی به چیزی توجه می کنید آن را در زندگیتان جذب می کنید. بر اساس تعریف ساده قانون جذب وقتی به هر چیزی توجه می کنید در حال جذب آن هستید و پس...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,878
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
چگونه شکرگزاری کنیم؟
چگونه شکرگزاری کنیم

خیلی از دوستان از من میپرسند که چگونه شکرگزاری کنیم؟ برای اینکه شما از این قانون استفاده کنید ، شما باید یک دفترچه شکرگزاری که در ادامه به شما خواهیم گفت برای انجام شکرگزاری روزانه تان تهیه کنید. پس همین حالا بروید و یک دفترچه برای انجام این تمرین روزانه آماده کنید.
بعد از اینکه دفترچه شکرگزاری تهیه کردید می‌توانید بابت نعمت هایی که دارید بابت خواسته‌ها و آرزوهایتان شکرگزار خدا باشید. برای استفاده از قانون شکرگزاری می توانید از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. برای اینکه جملات تاکیدی مثبت سخن را به جملات شکرگزاری تبدیل کنید باید عبارت ”...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,878
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
شکرگزاری نعمت ها
اولین روش شکرگزاری شکرگزاری از نعمت ها و داشته های تان است. در این روش شما باید بابت تمام نعمت هایتان شکرگزار باشید. این کار باعث می شود چه نعمت هایتان بیشتر شود. برای شکرگزاری نعمت های تان می توانید آنها را بنویسید و یا تکرار کنید. باید ببینید که با کدام روش احساس و بهتر میشود. اگر هنگام گفتن احساستان بهتر میشود می توانید در هنگام راه رفتن شکرگزاری کنید. با نوشتن احساس بهتری پیدا می‌کنید می‌توانید نعمت هایتان را بنویسید و شکرگزار خداوند باشید. به شما توصیه می کنم که همین حالا یک صلوات شمار و یک دفتر شکرگزاری تهیه کنید و تمام شکرگزاری هایتان را بنویسید .

شکرگزاری خواسته ها و آرزوها
دومین روش در شکرگزاری، شکرگزاری آرزوها...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,878
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
نمونه جملات شکرگزاری روزانه
خیلی از افراد از من می پرسند که دقیقا باید بابت چه چیزهایی شکرگزار باشیم. شما باید بابت تمام نعمت های زندگی تان و تمام خواسته ها و آرزوهایی که دارید شکرگزار باشید. در ادامه یک لیست کامل و جامع از نمونه جملات شکرگزاری روزانه را برای شما آماده کردم که می‌توانید طبق لیست زیر یک لیست کامل و جامع جملات شکرگزاری روزانه برای خودتان طراحی کنید.

۱) خدایا شکرت که احساس خوبی دارم
۲) خدایا شکرت که به سلامتی کامل به سر می برم
۳) خدایا شکرت که گوش شنوایی دارند
۴) خدا را شکر چشمان بینایی دارند
۵) خدایا شکرت که بدن سالمی دارم
۶) خدایا شکرت که کسب و کار موفقی دارند
۷) خودشو گرفت که پدر و مادر سالمی دارم
۸) خدایا شکرت که درامدم روز به روز بیشتر می...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا