• موارد قبل از ارسال عکس:

  1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

  2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

  3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

  4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

  5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی اموزش عکاسی در شب بدون استفاده از فلاش

TANIYA

تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
1/5/20
ارسالی‌ها
35
پسندها
54
امتیازها
53
 • نویسنده موضوع
 • #1
استفاده از سه پایه
ساده‌ترین راهکار برای عکاسی در شب بدون فلاش استفاده از سه پایه است. این کار می‌تواند باعث شود عکس‌های کاملا طبیعی بگیرید. هنگامی که دوربین شما روی یک سه پایه قرار داشته باشد، در زمان گرفتن عکس شاهد لرزش آن نخواهید بود. شما می‌توانید سرعت شاتر را هرچقدر که می‌خواهید پائین بیاورید و اجازه دهید دوربین برای مدت خیلی طولانی‌تری نور دریافت کند.

اما سه پایه راه حل خیلی خوبی برای عکاسی در شب و بدون استفاده از فلاش نیست. اگر سوژه شما در حال حرکت باشد چطور؟ حتی در صورتی که دوربین شما به خوبی و به صورت کاملا مستحکم روی یک سه پایه قرار گرفته باشد، هرچیزی که در جلوی آن متحرک باشد در عکس نهایی به صورت تار دیده خواهد شد. البته حرف من این نیست که اصلا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.
 

TANIYA

تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
1/5/20
ارسالی‌ها
35
پسندها
54
امتیازها
53
 • نویسنده موضوع
 • #2
افزایش میزان ایزو
شما می‌توانید برای عکاسی در شب بدون فلاش از افزایش میزان ایزو نیز بهره ببرید. در صورتی که ایزو را به بیشترین میزان ممکن افزایش دهید، نیازی به استفاده از فلاش ندارید اما باید دوربین را کاملا بدون حرکت نگه دارید و یا آن را به چیزی تکیه دهید. افزایش میزان ایزو باعث می‌شود دوربین شما به نور حساس‌تر باشد و این بدین معنی است که می‌توانید از شاتر خیلی سریعتری برای عکاسی در شب بدون فلاش استفاده کنید.

آموزش عکاسی در شب بدون فلاش


اما آیا روش برای عکاسی در شب ایده‌آل است؟ به هیچ عنوان! در صورتی که سرعت شاتر را افزایش دهید تصاویر شما به شدت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.
 
بالا