فراخوان جذب ناظر تالار رمان | خرداد ماه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*یـگـانـه*

مدیر تالار کتاب
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار کتاب
عضویت
8/11/17
ارسال ها
766
امتیاز
13,073
محل سکونت
اصفهان
"به نام پروردگار"
سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم انجمن یک رمان.
تالار کتاب انجمن در نظر دارد که تعدادی ناظر به تیم نظارت اضافه و جذب کند. افرادی که تمایل به فعالیت در تیم نظارت انجمن یک رمان دارند و با شیوه‌ی نگارش متن آشنا هستند، با توجه به شرایط ذیل می‌توانند اعلام آمادگی کنند.

۱- ناظران موظف هستند که دو الی سه ساعت در انجمن حضور فعال داشته باشند تا پرسش نویسنده‌ها را پاسخ داده، اشکالات آن‌ها را گوشزد کرده و نظارت دقیق و عالی بر رمان‌ها داشته باشند.
لازم به ذکر است کسانی که در مدت معینی قادر به حضور در انجمن نیستند، ابتدا باید دلیل عدم فعالیت‌شان را به مدیران اطلاع داده و حتما در روزهای پیش‌رو، عدم حضور خود را جبران کنند.
کسانی که محصل هستند و علاقه دارند که در این تاپیک اعلام آمادگی کنند، حتما زمانشان را بسنجند و زمان‌بندی درست داشته باشند. بعد از ورود به تیم نظارت از شما انتظار می‌رود که حداقل چند ماه حضور فعال داشته باشید. بهانه آوردن و عدم فعالیت، سلب رنک شما را به دنبال دارد!

۲- ناظرین انجمن باید دقت، صبر و حوصله داشته باشند.
۳- داوطلبان نظارت نباید در هیچ انجمنی رنک و عناوین دیگر داشته باشند.
۴- ناظران انجمن موظف هستند
راز نگه‌دار باشند! نباید هیچ‌یک از موضوعات و گفتمان مربوط به تیم کتاب به بیرون درز کند.
۵- دقت داشته باشید که کاربران رنک‌دار در تالارهای دیگر برای نظارت در تالار رمان پذیرفته نمی‌شوند؛ همچنین درصورت ورود به تیم نظارت تالار کتاب، نمی‌توانید در تالارهای دیگر رنک و عنوان دریافت کنید. (درصورت ورود شما به تیم نظارت، به مدیران سایر تالارها اطلاع داده می‌شود که رنک و عنوان دیگری به شما تعلق نگیرد. فقط کسانی که از نظر مدیران، فعالیت بالا داشته باشند و اخلالی در نحوه‌ی نظارت‌شان بوجود نیامده باشد، می‌توانند رنک‌های دیگری دریافت کنند.)
۶- داوطلبان دقت کنند که حتما باید با اصول نگارش رمان آشنایی کامل داشته باشند. می‌توانید تاپیک‌های آموزشی انجمن را مطالعه فرمایید.
درصورت دارا بودن شرایط ذکر شده، قادر به اعلام آمادگی هستید. از کسانی که اعلام آمادگی می‌کنند، آزمونی گرفته خواهد شد. افرادی که نمره‌ی پایین‌تر کسب می‌کنند، به‌عنوان ناظریار وارد تیم می‌شوند.
 
آخرین ویرایش

آدینه

مدیر تالار نقد
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار نقد
عضویت
9/4/18
ارسال ها
319
امتیاز
21,133
سلام مدیران عزیز، اعلام آمادگی
هماهنگ شده
 
آخرین ویرایش

*یـگـانـه*

مدیر تالار کتاب
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار کتاب
عضویت
8/11/17
ارسال ها
766
امتیاز
13,073
محل سکونت
اصفهان
دوستان گرامی لطفا توجه کنید که در متن فراخوان هم گفته شد، کسانی که در تالارهای دیگه رنک و عنوان دارند، پذیرفته نمی‌شوند!
 
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا