سلام! به انجمن رمان نویسی یک رمان خوش آمدید.

جهت استفاده از امکانات مجموعه ثبت نام کنید.

یا ثبت‌نام

حضور نیمور در فیلم دکتر استرنج

  • نویسنده موضوع HONEYEH
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 139

HONEYEH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
سطح
28
 
تاریخ ثبت‌نام
12/2/20
ارسالی‌ها
1,487
پسندها
24,913
امتیازها
48,073
مدال‌ها
20
سن
22
محل سکونت
جایی که نباید باشم
اگه اخبار اخیر دنیای مارول رو دنبال کرده باشین میدونین که مارول برای فاز جدیدش داره قهرمان های زیادی رو وارد MCU میکنه شخصیتایی مثل مون نایت ، شی هالک و … یکی از شخصیت هایی که چند وقتیه منتظر ورودش به دنیای سینمایی مارول هستیم شخصیل نیموره که شایعه ها وتئوری های زیادی راجبش پخش شده اما این خبر تقریبا از همشون رسمی تره .

نیمور شخصیت مشابه اکوامن برای دنیای ماروله که البته به موفقیت آکوامن توی کمیک ها نرسید . این شخصیت پادشاه آتلانتیسه و تقریبا یک آنتی هیرو حساب میشه چون کاملا کارهای قهرمانانه ای هم انجام نمیده یجورایی شخصیت خاکستری ای داره . به دلیل اینکه نیمور پادشاه یک قلمرو هستش این احتمال میرفت که ما اون رو توی فیلم بلک پنتر دو ببینیم که وارد جنگ با پادشاهی پلنگ سیاه شده اما مثل اینکه قراره جور دیگه ای وارد دنیای مارول بشه .

namor-black-panther-2-doctor-strange-sequel-1170x630.jpg

چند روز پیش بود که یه خبر از طرف کوین فایگی پخش شد اونم این بود که ما یه شخصیت توی فیلم دکتر استرنج 2 میبینیم که از حضورش قافلگیر میشیم و امروز سایت CBR که مرجع معتبری برای اخبار مربوط به دنیای کمیک و فیلم های کمیکی محسوب میشه اعلام کرد اون شخصیت نیمور خواهد بود و فعلا اطلاعات بیشتری راجب اینکه چطوری به دکتر استرنج ربط داره و یا اینکه اصلا درست هست خبرش وجود نداره .
 

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا