بزرگترین اشتباه رییس دوچرخه سواری از زبان خودش

• نویسنده موضوع like_moon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 129
  • کاربران تگ شده هیچ

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
رییس فدراسیون دوچرخه‌سواری از تعطیلی دوباره تورهای کرمان و میلاد دونور خبر داد.

به گزارش ورزش سه، خسرو قمری در گفت و گو با برنامه ورزش ایران از رادیو ایران در باره‌ تعطیلی مسابقات بین‌المللی دوچرخه‌سواری در جهان، بیان کرد: تمام مسابقات تا پایان سال ۲۰۲۰ لغو شده است. تنها مسابقه‌ای که وجود دارد و ما هم مد نظر داریم شرکت کنیم، قهرمانی جهان جاده سوئیس است. با دو باشگاه دانشگاه آزاد تبریز و سپاهان هم جلسه داشتیم تا ترکیبی از رکابزنان دو باشگاه در قهرمانی جهان شرکت کنند.

وی در مورد تعطیلی تورهای بین‌المللی که در ایران برگزار می‌شد، گفت: مشکلات مالی باعث شده تورهای بین‌المللی داخلی از چرخه برگزاری خارج شوند. با پیگیری‌هایی که داشتیم تور کرمان و میلاد دو نور را احیا کردیم اما امسال...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : like_moon
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] NASTrr

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
او در واکنش به صحبت‌های دبیر سابق فدراسیون مبنی‌بر این‌که سازمان لیگ و کمیته‌های فدراسیون باید درست شوند و بهتر است در کمیته فنی افرادی باشند که مسئولیتی در فدراسیون ندارند، تصریح کرد: انتخاب آقای عطاءاللهی به عنوان دبیر فدراسیون، بزرگترین اشتباهی بود که در دوران مدیریتی خودم انجام دادم. در مدت شش ماهی که دبیر فدراسیون بود عملکرد بسیار ضعیفی داشت و تمام کارهای دبیر فدراسیون گردن خود من افتاد. زمانی که از مجموعه ما دور شد به نادرستی به ما گفت خارج از کشور کار پیدا کرده است و البته خوشحالم که زود رفت. من هشت سال رییس فدراسیون بودم و بهترین نتایج در بانوان، کوهستان و سرعت در زمان مدیریت من به دست آمد. تیم ملی در حال پوست‌اندازی است، فرصت دهید نتیجه می‌گیریم.

امضا : like_moon
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] NASTrr
عقب
بالا