چگونه یک گیمر واقعی شویم؟؟؟

parsan

مدیر تالار تاریخ
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
عضویت
7/13/17
ارسال ها
5,552
لایک ها
9,612
امتیاز
47,773
محل سکونت
مشهد
#1
امروزه گیمر حرفه ای شدن یکی از رویا های نوجوانان است که درباره ی آن رویا پردازی می کنند. این را هم باید در نظر گرفت که گیمر حرفه ای شدن کار دشواری است که به استعداد و تمرین زیادی نیاز دارد.

1.تمرین
مهم ترین بخش و اساسی ترین بخش برای یک گیمر خوب شدن، تمرین است. شاید شما یک بازی را دوست دارید و فکر می کنید کارتان خوب است اما آیا واقعا حاضر هستید روزی هفت، هشت ساعت یا شاید هم بیشتر برای آن وقت بگذارید؟ این تنها راه برای بالا بردن سطح خود و افزایش مهارت هایتان است زیرا رقیب های شما در حال پیشرفت هستند.


چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟

2.شغل شما بازی است!!!!
تمرین باید مداوم باشد و کار هر روز شما هم باید همین باشید، باید برنامه مشخصی برای تمرین کردن داشته باشید یادتان نرود شما می خواهید گیمر حرفه ای شوید و از این راه کسب درآمد کنید پس باید وقت بگذارید و سخت تلاش کنید.

3.مطالعه
منظور از مطالعه، تلاش برای یاد گرفتن تکنیک های جدید یا روش های جدید از روی بازی دیگران است به همین دلیل مشاهده بازی بازیکنان حرفه ای در پیشرفت شما می تواند بسیار موثر باشد. می توانید از بازی آنها الگو برداری کنید.

4.بر طرف کردن ضعف ها
گاهی اوقات لازم است بر روی یک کار خاص تمرکز کنید و ضعف خود را برطرف کنید، این کار نیازمند تمرین است، اگر ضعف های خود را برطرف نکنید پیشرفت شما بسیار کند خواهد بود.

5.تیم
یکی از مهم ترین کارها که به پیشرفت شما منجر می شود، پیدا کردن تیم مناسب است. تمام گیمر های حرفه ای عضو یک تیم هستند. شما در تیم با کار گروهی بیشتر آشنا می شوید. نکته مهم اینجاست که در مسابقات رسمی کار تیمی یکی از مهمترین قسمت های بازی شما را تشکیل می دهد.


6.شرکت در مسابقات
مسابقات رسمی بهترین مکان برای محک زدن توانایی هایتان است وضعف های شما در این مسابقات مشخص میشود و مهمتر از همه شما با بازیکنان حرفه ای رقابت می کنید که این خود باعث پیشرفت شما می شود، یادتان باشد که همیشه با بازیکنان حرفه ای بازی کنید زیرا در پیشرفت شما بسیار موثر است.


چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟


7.وسایل با کیفیت

چگونه یک گیمر حرفه ای شویم؟

اگر یک گیمر حرفه ای هستید پس باید از بهترین تجهیزات استفاده کنید مانند هدست، موس و کیبورد، کیبورد گیمینگ، این تجهیزات می توانند خیلی به کمک شما بیایند.

8.فکر
همیشه با فکر عمل کنید و جدی باشید و از اشتباهات خود درس بگیرید.
 

Similar threads

بالا