درمورد هافلپاف

meli770

سرپرست بخش ادبیات
عضو کادر مدیریت
سرپرست تالار
عضویت
4/6/17
ارسال ها
1,781
امتیاز
31,873
سن
21
محل سکونت
قم
وب سایت
t.me
هلگا هافلپاف:
این بانوی ولزی و مهربان یکی از چهار موسس هاگوارتز است که بسیار دل رحم و دوست داشتنی بود.او تنها موسس هاگوارتز بود که برای ورود به گروهش که نمادش گورکن و رنگش زرد است هیچ شرطی نگذاشت.او در هاگوارتز معجون سازی را تدریس می کرد.او یک فنجان زیبا داشت که بعد ها توسط لرد سیاه تبدیل به جان پیچ شد.
هافلپاف بیشتر به خاطر زبر دستی اش در طلسم های مربوط به غذا مشهور بود. بسیاری از دستورالعمل های سنتی غذایی بکار رفته در هاگوارتز در اصل توسط هافلپاف ابداع شده بود.
1517085545330.png

رییس: پروفسور اسپراوت
1517087145779.png
مؤسس:هلگا هافلپاف
رنگ: زردوسیاه
حیوان: گورکن
شبح: راهب چاق
1517087183666.png
توصیف کلاه گروهبندی: هافلپاف نازنین از دره گشاد---- هافلپاف سختکوشی می‌پسندید بهین شرط پذیرش را همین دید .
مکان: برج هافلپاف. موقعیت ناشناخته. احتمالاً پایین راه پله‌ای که از سالن اصلی منشعب می‌شود.
شیء مربوطه: فنجان هافلپاف
فنجان هافلپاف یک جان پیچ بود که توسط دوست هری هرمیون گرنجردر تالار اسرار نابودشد.
هافلپاف گروهی است که در آن فضا برای پرورش تازه واردین بسیار فراهم است، اما همواره اعضای کهنه کاری داشته که به خوبی تجربه خود را به تازه واردین انتقال میدهند.
رکن اصلی هافلپافی ها "اتحاد" است. اعضای سخت کوش هافلپاف بدون اهمیت به تعدادشان خودشان را به چالش میکشند و از هیچ مسابقه و نبردی عقب نمی مانند و حاضرند هر کاری برای گروهشان بکنند، چون این تالار زرین بیشتر از یک تالار است! صمیمیت و روابطی که در بین اعضای این گروه وجود دارد در نوع خود بی نظیر است.
در تالار رول ها به درخواست شخص توسط ناظرین و اعضای باتجربه نقد می شود. تاپیک های تالار دارای طیف وسیعی از سوژه های طنز و جدی هستند که شرایط بسیار مطلوبی را برای رشد اعضای تازه وارد به وجود می آوردند و از طرفی استقبال و پیگیری دائم سوژه ها توسط اعضا، باعث شاد و زنده بودن همیشگی تالار شده است.
تالار هافلپاف همواره در هاگوارتز فعال بوده و در تمامی مسابقات بین گروهی با قدرت شرکت میکند.آنها در حال حاضر مدافع عنوان قهرمانی کوییدیچ هاگوارتز هستند!
سوژه های طنز، معمولا به صورت جهت دار ایجاد می شوند و در راستای موضوعات درون تالاری هستند. هدف آن ها تقويت نويسندگى است و اعضا مى توانند از خلاقيت ها و سوژه هاى خود استفاده کنند. در کنار طنز، سوژه های جدی هم براى افرادى که به جدى نويسى علاقه دارند وجود دارد.


درمورد خوابگاه هافلپاف:

از قسمت های مفید تالار می توان به بخش های جذاب زیر اشاره کرد:
خوابگاه مختلط: مکانی شاد و هیجان انگیز که اعضای گروه هافلپاف در آنجا تنها به خوابیدن اکتفا نمیکنند.
نقد و بررسي پست ها!!!(آموزش پست زني):تاپیکی که وظیفه آموزش به تازه واردین و حتی دیگر اعضای گروه رو داره!
خاطرات نوادگان هلگا:تاپیک پرطرفداری که به دلیل آزاد بودن در سبک و سوژه ها،خواهان زیادی دارد.
نوادگان اصیل هلگا: بعد از فعالیت های مداوم و وفادارانه در گروه، شما جزو نوادگان اصیل هافلپاف قرار میگیرید و نام شما برای همیشه در تالار جاودانه خواهد شد.
 

موضوعات مشابه


بالا