انگیزشی رابطه موفقیت با شادی در زندگی شخصی

• نویسنده موضوع EUROS
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 108
  • کاربران تگ شده هیچ

EUROS

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
12/8/17
ارسالی‌ها
3,697
پسندها
32,185
امتیازها
71,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
رابطه بین شادی و موفقیت؟
رابطه بین شادی و موفقیت؟

در این مجال در مورد رابطه بین شادی و موفقیت صحبت می کنم. شاید اکثر شما فکر کنید که برای اینکه ما انسان شادی باشیم اول باید سخت تلاش کنیم و موفق بشویم و ثروتمند شویم تا آن موقع تازه بتوانیم شاد باشیم. این حالتی است که وقتی من با اکثر افراد صحبت می کنم و از آن ها می پرسم که چرا انسان شادی نیستید، در جواب به من می گویند که مگر می شود من شاد باشم، من که هیچی ندارم، اول باید پولدار شوم تا بعد از آن بتوانم شاد باشم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : EUROS

EUROS

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
12/8/17
ارسالی‌ها
3,697
پسندها
32,185
امتیازها
71,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
اگر ما سو خت لازم برای حرکت در مسیر موفقیت را نداشته باشیم پس اصلا امکان ندارد بتوانیم حتی کارهای روزمره و عادی را انجام بدهیم، چه برسد به این که بخواهیم کار هایی را انجام دهیم تا جزو افراد معدود موفق کشورمان شویم. حالا شما باید از خودتان این سوال را بپرسید که آیا داشتن پول بیشتر باعث می شود که شادی و خوشحالی شما بیشتر شود یا بالعکس اگر شما شادی و خوشحالی بیشتری داشته باشید، قطعا پول بیشتری خواهید داشت. به این دو سوال دقت کنید و این دو سوال را با هم مقایسه کنید. شاید هر دو سوال جوابشان درست باشد ولی مورد دوم، مورد بسیار ظریف و حساسی است که در این ویدئو قصد دارم توجه شما را به آن جلب کنم. شما باید انسان شاد و خوشحالی باشید و از شرایطی که در آن قرار دارید لذت ببرید، تا آن موقع پر انرژی...

EUROS

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
12/8/17
ارسالی‌ها
3,697
پسندها
32,185
امتیازها
71,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
انتخاب با شماست
انتخاب با شماست

دوستان عزیز ما واقعا دو انتخاب بیشتر نداریم. شما باید یکی از این دو را انتخاب کنید. انتخاب اول ما که متاسفانه خیلی از مردم ما این انتخاب را انجام می دهند این است که هر روز غرغر کنیم، هر روز روی چیزهایی که نداریم تمرکز کنیم و به جای اینکه چیزهایی که داریم را ببینیم، فقط روی نداشته هایمان تمرکز کنیم و هر روز انسان ناراحت تری شویم و هیچ وقت پیشرفت که نمی کنیم، پسرفت هم می کنیم. هر روز پسرفت، پسرفت، پس رفت. دسته اول دسته ای هستند که...

EUROS

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
12/8/17
ارسالی‌ها
3,697
پسندها
32,185
امتیازها
71,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
شادی مسری است
شادی مسری است

نکته دیگری که می خواهم عرض کنم این است که شادی یک فرآیند مسری است. یعنی اگر شما شادیتان را به دیگران انتقال دهید آن ها هم شادتر می شوند. اگر شما در جمع افرادی باشید که انسان های شادی نیستند قطعا شما هم انسان شادی نخواهید بود. پس سعی کنید دوستان خود را به گونه ای انتخاب کنید که انسان های شادی باشند و باعث شوند، میزان شادی شما افزایش پیداکند، نه این که باعث شوند هر روز میزان شادی شما کمتر و کمتر شود.
نکته آخر که نکته بسیار مهمی است این...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا