گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان بی‌شعوران | فاطمه پناهی(Niyosha22) کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Niyosha22
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 648
  • کاربران تگ شده هیچ

Niyosha22

مدیر بازنشسته + نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/9/19
ارسالی‌ها
3,078
پسندها
29,711
امتیازها
61,673
مدال‌ها
29
سطح
29

• نویسنده موضوع
به نام خدا: )
نام رمان: بی‌شعوران
ژانر: #جنایی ، #معمایی
نویسنده: فاطمه پناهی (Niyosha22)
خلاصه:
گویا همه چیز از یک قتل ساده شروع شد؛ اما ریشه‌ی آن به چیزی پیچیده‌تر پیچ خورده بود که در نهایت زنجیره‌ای کشنده را تشکیل داد. راز قتل‌های پی‌در‌پی، دغدغه‌ای برای «تیلور اسمیت» جوان به ظاهر ساده‌ای می‌شود که خود ناخواسته دست‌هایش خون‌آلود است؛ غافل از این‌که «بی‌شعوری» کشنده‌تر از گلوله‌هاست!
...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : Niyosha22

Shiva.Panah

مدیر بازنشسته کتاب
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/3/20
ارسالی‌ها
1,119
پسندها
23,322
امتیازها
43,073
مدال‌ها
38
سطح
28

سلام فاطمه‌ی عزیزم! باید بهت تبریک بگم که این داستان فوق‌العاده جذاب رو رقم زدی. آفرین ویژه داری! توصیفاتت، حالت تیلور، صحنه‌پردازی و مهم‌تر شخصیت‌پردازی زیبات دست میزاد داره. امیدوارم همینطور زیبا و جذاب ادامه بدی و هر روز بیشتر از دیروز توی این راه، بدرخشی!

امضا : Shiva.Panah

Niyosha22

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/9/19
ارسالی‌ها
3,078
پسندها
29,711
امتیازها
61,673
مدال‌ها
29
سطح
29

• نویسنده موضوع
سلام فاطمه‌ی عزیزم! باید بهت تبریک بگم که این داستان فوق‌العاده جذاب رو رقم زدی. آفرین ویژه داری! توصیفاتت، حالت تیلور، صحنه‌پردازی و مهم‌تر شخصیت‌پردازی زیبات دست میزاد داره. امیدوارم همینطور زیبا و جذاب ادامه بدی و هر روز بیشتر از دیروز توی این راه، بدرخشی!
سلام شیوای قشنگم♡♡♡
خیلی خیلی مرسی :1020: :flowersmile: برای نظر قشنگت

Zeinoo

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
4/10/20
ارسالی‌ها
178
پسندها
2,824
امتیازها
13,813
مدال‌ها
1
سطح
0

• محروم
سلام من رمان قشنگتون رو خوندم و توصیف شخصیت تیلور و خونسردی حرص درآری که در مواجه با حوادث داشت عالی و بی‌نقص بود و من رو بیشتر ترغیب می‌کرد خوندن رمانتون رو ادامه بدم :)
داستان زیبا و هیجانی شما شایانِ تقدیره و من مشتاقانه منتظر پارت‌های بعدی‌تون هستم.
قلمتون پایدار باشه :408: :610595-f4fee7d8018d2f5ca10c2e5d7cc88678:

امضا : Zeinoo

Niyosha22

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/9/19
ارسالی‌ها
3,078
پسندها
29,711
امتیازها
61,673
مدال‌ها
29
سطح
29

• نویسنده موضوع
سلام من رمان قشنگتون رو خوندم و توصیف شخصیت تیلور و خونسردی حرص درآری که در مواجه با حوادث داشت عالی و بی‌نقص بود و من رو بیشتر ترغیب می‌کرد خوندن رمانتون رو ادامه بدم :)
داستان زیبا و هیجانی شما شایانِ تقدیره و من مشتاقانه منتظر پارت‌های بعدی‌تون هستم.
قلمتون پایدار باشه :408: :610595-f4fee7d8018d2f5ca10c2e5d7cc88678:
سلام جانا :405: :405: :405: :402: :402: :402: :402: :402: :402: مرسی واقعاً از نظرتون ممنونمممم♡♡♡♡♡♡♡

ADLAYD

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,933
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

سلام عزیز‌دل من!‌ خوبی؟‌ خسته نباشی با این شاهکاری که خلق کردی!‌ واقعاً رمان "بی‌شعوران" از معدود رمان‌هایی بود که چون حول محوریت یک مرد رو تعریف میکنه " یعنی تیلور" من خیلی جذبش شدم.‌ چون معمولا از اینجور رمان‌ها زیاد مطالعه نمی‌کنم. پس بهت تبریک میگم قشنگترین! :day-dreaming:

توصیفات ارکان‌های مکان و حالات به خوبی توی رمان به چشم میخورد.‌ حالات پوزخند و نوع پرستیژ تیلور و ریچارد " که من خودم عاشق استایل تیلور شدم!"،‌ مکان اون بیابونی که اون درگیری در اون رخ داد،‌ خونه تیلور و ...‌ . ماباقی که همه عالی بودن.‌ ظواهر هم که به خوبی توصیف شده بود و خوبی که توی توصیفات تو دیده میشه،‌ نسبت دادن و مثال زدن رنگ چشم، رنگ مو و غیره به یک شیٔ یا رنگ یک چیز...

امضا : ADLAYD

Niyosha22

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/9/19
ارسالی‌ها
3,078
پسندها
29,711
امتیازها
61,673
مدال‌ها
29
سطح
29

• نویسنده موضوع
سلام عزیز‌دل من!‌ خوبی؟‌ خسته نباشی با این شاهکاری که خلق کردی!‌ واقعاً رمان "بی‌شعوران" از معدود رمان‌هایی بود که چون حول محوریت یک مرد رو تعریف میکنه " یعنی تیلور" من خیلی جذبش شدم.‌ چون معمولا از اینجور رمان‌ها زیاد مطالعه نمی‌کنم. پس بهت تبریک میگم قشنگترین! :day-dreaming:

توصیفات ارکان‌های مکان و حالات به خوبی توی رمان به چشم میخورد.‌ حالات پوزخند و نوع پرستیژ تیلور و ریچارد " که من خودم عاشق استایل تیلور شدم!"،‌ مکان اون بیابونی که اون درگیری در اون رخ داد،‌ خونه تیلور و ...‌ . ماباقی که همه عالی بودن.‌ ظواهر هم که به خوبی توصیف شده بود و خوبی که توی توصیفات تو دیده میشه،‌ نسبت دادن و مثال زدن...

ADLAYD

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,933
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

امضا : ADLAYD

.REIHANEH.

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
5/1/21
ارسالی‌ها
3,238
پسندها
42,510
امتیازها
69,173
مدال‌ها
34
سطح
38

سلام خدمت نویسنده ی عزیز
خسته نباشید
نقد جهت همخوانی رمان
رمان بیشعوران جزو رمان هایی بود که خیلی دوست داشتم بخونم ولی فرصت نشده بود اما حالا که خوندم خیلی لذت بردم ازش.
توصیفات و شخصیت پردازی خیلی خوب و عالیی بود.
چیزی که خیلی به دلم نشست حجم صحیح دیالوگ و مونولوگ بود که خواننده رو خسته نمیکرد و واقعا در حد تناسب و خوبی بود.
ژانر ها هم به خوبی کار شده بود که واقعا لذت بردم ازشون.
در کل رمان عالی بود.
قلمتون مانا

امضا : .REIHANEH.

Aftab

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/5/21
ارسالی‌ها
4
پسندها
13
امتیازها
30
سطح
0

• محروم
سلام، رمان فوق‌ العاده‌ای دارین!
با خوندن‌ رمان‌، اسم رمان کاملا متناسب دیده‌ میشد.
شروع‌ ترسناک‌ و دلهره‌آور در کنار توصیفات از چهره‌ و مکان‌ که داشت و تو ذهن می‌موند.
روند سریع نبود و کند هم نبود؛ کاملا به اندازه!
شخصیت‌ پردازی‌ خیلی خوب بود و میشد‌ گفت که خواننده خودش رو جای شخصیت‌‌ اصلی قرار‌ میده.
مثلا: جایی که در شرایط عادی باید گریه بکنه، اونقدر ناخواسته به محکم بودن‌ تلیور ایمان داره. تا جایی که می‌تونه‌ سعی می‌کنه حتی‌ یه قطره اشک هم نریزه.
بین‌ مونولوگ‌ و دیالوگ‌ تناسب وجود داشت.
نمی‌شه ایراد گرفت، واقعا رمان عالی و قلم‌ عالی‌تری دارین!
منتظر ادامه‌ی رمان‌ می‌مونم.
خسته‌ نباشین!
«نقد جهت همخوانی رمان»:402: