ترسناک ترسا برگشته است.../ترسا فیدالگو کیست؟

• نویسنده موضوع Saba Abbasi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 358
  • کاربران تگ شده هیچ

Saba Abbasi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/3/19
ارسالی‌ها
3,836
پسندها
44,552
امتیازها
74,373
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
«من ترسا فیدالگو هستم و اگر این پیام را ۲۰ بار بازنشر نکنید، برای همیشه با شما خواهم خوابید. دختری این هشدار را نادیده گرفت و مادرش ۲۹ روز بعد درگذشت».
این پیامی است که در اینستاگرام، واتس‌اپ و دیگر شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده بود و نشان از بازگشت شخصیت مرموز ترسا فیدالگو (Teresa Fidalgo) داشت.

1614424382878.jpg

امضا : Saba Abbasi

Saba Abbasi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/3/19
ارسالی‌ها
3,836
پسندها
44,552
امتیازها
74,373
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
همه چیز با یک تصادف اتومبیل در نزدیکی سنترای پرتغال در سال ۱۹۸۳ آغاز شد، تصادفی که در آن دختری به نام ترسا فیدالگو درگذشت. ۲۰ سال بعد از این حادثه، در ۱۲ جولای ۲۰۰۳ ویدیویی در اینترنت منتشر شده و صدها هزار بار بازنشر شد. در این ویدیو، گروهی سه نفره در حالی رانندگی در شبی تاریک هسته و در مورد ارواح و اینگونه موجودیت ها حرف می زنند که ناگهان متوجه زن جوانی می شوند که در کنار جاده در حال راه رفتن است. آن ها از این زن دعوت می کنند که سوار خودرویشان شود تا او را به مقصد برسانند. زن مورد نظر که چهره جذاب و زیبایی دارد در طول مسیر به نقطه ای از جاده اشاره کرده و می گوید که در این نقطه تصادف کرده و جان باخته است. بلافاصله چهره او پوشیده از خون شده و جیغ می زند و در ادامه خودرو تصادف می کند...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Saba Abbasi

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/3/19
ارسالی‌ها
3,836
پسندها
44,552
امتیازها
74,373
مدال‌ها
34
سطح
38

• نویسنده موضوع
در ویدیویی که گفته شد صدای شخصی شنیده می شود که چنین می گوید: «این ماجرا واقعی است. دو نفر که می شناسم در همان لحظات در حال عبور از جاده بوده و دختری با لباس بلند سفید را دیده بودند که از جاده عبور کرده یا سعی داشت عبور کند اما یک راننده دیگر با او برخورد می کند. آن ها سپس گفتند که پلیس در محل حضور یافته و برای اینکه ببینند چه بر سر دختر آمده مسیر خود را تغییر دادند و در ادامه شاهد ناپدید شدن راننده و پلیس بودند. اکنون همانطور که آن ها به من و یک دوست دیگر گفته بودند، دوستم ماجرای ویدیو را به آن ها گفته و مشخصات دختر را توضیح داد و آن ها گفتند که دختر خودش است [همان دختری که در کنار جاده دیده بودند]».

[IMG alt="«من ترسا فیدالگو هستم و اگر این پیام را 20 بار بازنشر نکنید برای همیشه با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا