نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

مباحث متفرقه پیدا کردن رمان‌های بی‌نام

گلبرگـ

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
33
پسندها
50
امتیازها
90
  • #2,141
سلام یه رمان بوده که فک کنم باباهه تصادف میکنه و یکی و میکشه برا همین دخترش خون بس اون خانواده میشه و با پسره ازدواج میکنه و خیلی اذیت میشده چون قلبشم مشکل داشته و بعضی وقتا کپسول اکسیژن میذاشته بعد کم کم از هم خوششون میاد و عاشق هم میشن و دختره حامله میشه ولی بخاطر قلبش نباید هیچ وقت حامله میشده و همه بهش میگن سقط کنه ولی نمیکنه و اخرشم باز موند
سلام میشه اگه پیداش کردین به من هم بگین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

هدهد

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
2
پسندها
7
امتیازها
0
  • #2,142
دختره فکر میکرد که سیاوش برادرش هست ولی اخر داستان میفهمه که برادرش نیست ، در واقع سیاوش و سعید برادر تنی بودن و دختر داستان با یک پسردیگه تنی بودن ،دختره سعید رو‌میدونست که برادرش نیست ولی سیاوش رو‌ نه. بعد اینکه چشم دختره و‌برادر تنی ش سبز رنگ‌ بود ولی سیاوش و‌سعید چشم‌مشکی بودن، همشون با هم بزرگ شده بودن فک کنم پدرمادر سیاوش عمو و خاله دختره میشدن که فوت کرده بودن

هدهد

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
2
پسندها
7
امتیازها
0
  • #2,143
سلام من دنبال اسم این رمان میگردم،دختر داستان فکر میکنه سیاوش برادر اونه ولی اینطور نیس و سیاوش در دل بهش علاقهمنده، در واقع سیاوش و سعید در بچگی پدرمادرشون رو از دست دادن و نزد خاله و‌عموی خود که پدرمادر دختر هستند بزرگ‌شدن، دختر میدونه که سعید برادرش نیس ولی سیاوش رو نمیدونه ، دختر یک برادر تنی دیگه هم داره، این دختر و برادر تنی ش موهای روشن و‌چشمهای سبز دارن ولی سیاوش و‌سعید چشم و‌مو‌مشکی ان

قاهره

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
  • #2,144
سلام
دنبال رمانی ام که دختره عاشق یه پسره تو مسیر دانشگاه میشه ولی پسره میره خارج بعدا با یه پسره دیگه به اسم سعید نامزد میشه قبل عقد پسره توتصادف میمیره مجدد با یکی دیگه که پولدار بود ازدواج میکنه و میفهمه پسره زن داشته ولی چون بچه دار نمیشده باین ازدواج کرده تو کارای طلاقش همون پسره اولی که حالا دوست داداششه وکیلش میشه اخرهم باهاش ازدواج میکنه اسمشو کسی میدونه

sasa_s

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
1
پسندها
2
امتیازها
0
  • #2,145
سلام یه رمانی بود که دختره خیلی به طراحی قالی علاقه داشت و فکر میکنم درسشم خونده بود ولی تتوکار بود و کلی به استادش گیر میداد تا معرفیش کنه به کار خونه ها که استادش به یه کارخونه معرفیش کرد و رفت واسه مصاحبه و کلی جنجال به پا کرد ولی استخدام شد خودش با دوستاش تهران زندگی میکرد یه موتورم داشت ولی خانوادش شمال بودن خیلیم دختره زبون دراز و عجیبی بود اسمشو هرکس میدونه لطفا کمک کنه

zsamii

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
11
پسندها
15
امتیازها
33
  • #2,146
سلام چند سال پیش یه رمان خوندم که الان اسمش یادم نیست ممنون میشم اگه کسی اسمشو میدونه بگه
داستان یه دختری به اسم رکسانا هست که خیلی پولداره و با داداشش تنها زندگی میکنه و یه گروه دوستانه هم داره که همیشه با هم هستن وارد دانشگاه میشه و اونجا با دوستاش شرطبندی میکنه که مخ پسری که اسمش یادم نیست و هم کلاسیشه رو بزنه و عاشقش کنه دختره خیلی خوشکله و همه دوستش دارن اون پسره هم همینطور ولی این دوتا با همدیگه همیشه لج میکنن ولی عاشق هم میشن و بعد یه مدت قرار نامزدی و اینا میزارن ولی پدر دختره که از دخترش بدش میاد یه کاری میکنه که پسره بزاره بره خارج و نامزدیشو بهم بزنه دختره هم افسردگی میگیره و میره خارج پیش یکی از دوستاش که اونجا وقتی تو یه پارک نشسته بود و به توصیه ی روانپزشکش چهره ی کسی که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Irsam_9233

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
4
پسندها
8
امتیازها
0
  • #2,147
سلام ی رمان آنلاین میخوندم چند ماه پیش درباره ی دختر بود که ی روز می بینه یه مار میخواد به یک فاخته حمله کنه سنگ برمیداره و مار و زخمی میکنه و فاخته رو که زخمی بود نجات میده و میبره بعد از چند میفهمه پرنده درواقع ی جن بوده که برادرش هست
دختره جن بوده ولی مامان بابای واقعیش چون اون خانواده بچه دار نمیشدن دخترشون بهشون دادن ولی حالا دختره باید به دنیای اجنه برمیگشت
تا نصفه خوندم چیزی ازش درست یادم نیس
لطفا اگه کسی میدونه اسمشو بگه
سلام ، اسم این رمان رو پیدا کردین؟

فاطمه زهرا رمضانی

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
4
پسندها
8
امتیازها
0
  • #2,148
سلام به همگی
کسی می تونه به من کمک کنه تا اسم رمانی رو که میخوام پیداکنم.
رمان درمورد دختری هست به اسم افرا اسم پسره رو یادم نیست.

دختره،دخترطبیعت هست و پسره شاهزاده ستارگانه، یک روز دختره و پسره به زمین سفر می کنند تا کسی رو پیدا کنن.

GHOGHA.YAGHI

کاربر انجمن
سطح
12

ارسالی‌ها
298
پسندها
3,970
امتیازها
21,773
مدال‌ها
13
  • #2,149
سلام به همگی
کسی می تونه به من کمک کنه تا اسم رمانی رو که میخوام پیداکنم.
رمان درمورد دختری هست به اسم افرا اسم پسره رو یادم نیست.

دختره،دخترطبیعت هست و پسره شاهزاده ستارگانه، یک روز دختره و پسره به زمین سفر می کنند تا کسی رو پیدا کنن.
سلام عزیز.
رمان «الهه بهشتی»
اسم پسره هم شهاب بود.
موفق باشی:458209-f12060c2c913aba8ccc50517d4698098::saluting-face:

امضا : GHOGHA.YAGHI

فاطمه زهرا رمضانی

نو ورود
سطح
0

ارسالی‌ها
4
پسندها