زندگینامه چراغ سبز‌ها

• نویسنده موضوع Friba~
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 147
  • کاربران تگ شده هیچ

Friba~

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
2,781
پسندها
42,451
امتیازها
66,873
مدال‌ها
26
سطح
38

• نویسنده موضوع

معرفی کتاب چراغ سبزها​

کتاب چراغ سبزها داستان زندگی بازیگر مشهور متیو مک کانهی، به زبان خودش است که از شکست‌ها، موفقیت‌ها، فراز و نشیب‌ها و چالش‌هایی که در سراسر زندگی با آن روبه‌رو بوده، می‌گوید. این کتاب پرفروش، نگاه نویسنده را به زندگی با زبانی صمیمی، شیرین و خواندنی برایتان روایت می‌کند. این اثر را علاوه بر یک زندگی‌نامه می‌توان کتابی انگیزشی به حساب آورد.
درباره کتاب چراغ سبز ها:
از زبان متیو مک کانهی (Matthew McConaughey) می‌خوانیم: 50 ساله هستم و تقریبا از زمانی که خودم را شناخته‌ام در پی کشف معنای حقیقی زندگی بوده‌ام. از 35 سال گذشته تا کنون خاطراتم را یادداشت می‌کنم و از تجربه‌هایم می‌نویسم؛ نکاتی در مورد موفقیت‌ها و ناکامی‌ها، خوشحالی‌ها...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Friba~

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
2,781
پسندها
42,451
امتیازها
66,873
مدال‌ها
26
سطح
38

• نویسنده موضوع
در بخشی از کتاب چراغ سبز ها می‌خوانیم:

وارد آشپزخانه که شدم، او را دیدم که پشتش به من بود. روی چهارپایه‌ی وسطیِ پشتِ پیشخانِ وسطِ آشپزخانه که گاز هم روی آن بود، نشسته بود. همان پیراهن فیروزه‌ای تن‌اش بود، روی همان شانه‌های کاراملیِ زیبا. حالا او مجلس‌گرم‌کن بود. خدمتکارم پنکیک درست می‌کرد و توی بشقابِ او و دو‌تا دوستم می‌گذاشت. دوست‌هایم تیشرت تن‌شان نبود و هر دو داشتند همچنان به داستانِ جِلفی می‌خندیدند که "او" یک ساعت پیش تعریف کرده بود.

فقط صدای صحبت‌هاشان شبیه حرف‌زدنِ دوست‌های قدیمی نبود، از نزدیک هم همین‌طور به نظر می‌رسید. اصلاً این‌طور نبود که به خجالت‌زده‌بودن تظاهر کند و نشان بدهد از این‌که امروز این‌جا توی خانه‌ی من است، خجالت می‌کشد... یا مثلاً این‌که برای بیرون‌رفتن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا