• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

درحال ترجمه رمان آوای پری‌های دریایی | ملیکا.س کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Lemon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 650
  • Tagged users هیچ

Lemon

مترجم انجمن
سطح
11

تاریخ ثبت‌نام
10/7/19
ارسالی‌ها
118
پسندها
3,365
امتیازها
16,153
مدال‌ها
10

خب امروز باید حراف بودنمونو ببخشید، یه سری چیزا هست که باید بگم.
شاید بگید کی اخه ساعت شیش بعد از ظهر شام میخوره ؟:68:ولی یادتون میارم که اینا برق ندارن:sisi3:و باید زودتر شامشونو بخورن خورشید که میره اینا هم باید برن بخوابن :"> اینا که مثل رویس‌اینا پولدار و همچین خفن نیستن که تا پاره ای از شب بیدار بمونن. خب ما هم جدیدا برق نداریم، زیبا نیست؟ ^^
مورد مهم تر: از این به بعد میخوام مرتب و منظم پست بذارم:sisi3: بدین صورت که پست نمیذارم نمیذارم و هروقت که بخوام بذارم یه چپتر کامل رو پست گذاری میکنم (یه چیزی حدودی سه یا چهار تا پست میشه:"). پس من باید یه چپتر رو کامل ترجمه کنم تا براتون یه چپتر بذارم، اگر روزی بود که رو مود پرکار بودن، باشم، هفته ای یه چپتر رو میخونیم.:straight-face:
فکر کردید تموم شد؟
مورد مهم تر بعدی: همون طور که میدونید رمانای خارجی یه سری مسائل دارن که نمیشه تو انجمن گذاشتشون. (سانسوریجات گرامی:batting-eyelashes:) خب این بوک رو دارم تو واتپد پارت گذاری میکنم البته بدون سانسور:) امروز چپتر اولو گذاشتم:sisi3: فکر نکنید تو موارد سانسوری قراره خیلی چیزای بد بخونید:| میتونم بهتون قول بدم از خیلییییی از رمانای ایرانی که تو تلگرام 100k عضو دارن و محتواشون از بنراشون معلومه، بهتره! خیلی بهتر! اگر خواستین بخونین، فیلترشکنتون رو روشن کنید و برنامه ی wattpad رو نصب و ساین آپ کنید و بعدش بزنین رو این لینکه لینک سوالی داشتید میتونید تو پروفایلم بپرسید. راستی اینجا که دارم پست میذارم اگر مورد سانسور شده ای وجود داشت بهتون میگم تا از همه چی مطلع بشید:610605-17b75dcd35733148d682e2850a11722a:
و میدونید که من همیشه منتظر شنیدن نظرای قشنگتون هستم:big-hug::big-grin: مثلا بیاید بگید چقدر رویسو دوست دارید، رویس چطور آدمیه؟ یا جای انا بودید چیکار می کردید:bee:

*ده دقیقه س دارم تایپ میکنم :") خیلی حرف زدم

آخرین ویرایش توسط مدیر

Lemon

مترجم انجمن
سطح
11

تاریخ ثبت‌نام
10/7/19
ارسالی‌ها
118
پسندها
3,365
امتیازها
16,153
مدال‌ها
10

تموم شدددد:hmmsmiley02:اینم از چپتر پنج که شد چهار تا پارت.
سلام:laughting:خوبید؟ از این روند پارت گذاری راضی هستید؟:")
راستی کسی اینجا هست اتک آن تایتان دیده باشه؟ :610185-ae27176d7371ebcd2b8b54769e216894:

Lemon

مترجم انجمن
سطح
11

تاریخ ثبت‌نام
10/7/19
ارسالی‌ها
118
پسندها
3,365
امتیازها
16,153
مدال‌ها
10

خب من برای ترجمه اینا ساعتها وقت میذارم و شما تو چند دقیقه میخونینش. منت نمیذارم ولی حق خودم میدونم که نظر بدین>.<
ادامه ندارد.

بالا