• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

در حال تایپ رمان افسون چپ دست | محیا دشتی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع ~Deku
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 115
  • بازدیدها 9,933
  • کاربران تگ شده هیچ

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
نام رمان :
افسون چپ دست
نام نویسنده:
محیا دشتی
ژانر رمان:
#فانتزی #عاشقانه
کد رمان: 4122
ناظر: Ghasedak. Ghasedak.

afsoone-chap-dast02.jpg
خلاصه:
قبل از شروع این ماجرا، بذارید یه داستان براتون تعریف کنم، که البته در آینده بیشتر درموردش می‌فهمید. سال‌ها قبل، جادوگر بزرگی وجود داشت؛ اما اون با بقیه متفاوت بود. اون یه جادوگر چپ دست بود. تقریبا از صفر شروع کرد؛ درواقع، اون یه یتیم بی هویت بود. نوادگان اون جادوگر، چپ دست بودن، و به این نژاد «چپ دست» لقب داده شد، که تبدیل به نام خانوادگی‌شون شد که چه دختر و چه پسر، نسل به نسل به ارث می‌رسید. داستان ما، همینطوری شروع می‌شه؛ از اتفاقات و اسراری که در گذشته نهفته...

[COLOR=rgb(184, 49...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر
امضا : ~Deku

AMARGURA

مدیر آزمایشی شعرکده + نویسنده افتخاری
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی شعر کده
تاریخ ثبت‌نام
11/8/20
ارسالی‌ها
1,686
پسندها
33,340
امتیازها
61,573
مدال‌ها
35
سطح
33

• مدیر
795136_60e37fa2aa8f2b5b6992be8bb9684e4c.jpg

«به نام داعیه‌ی سر متن‌ها»

نویسنده‌ی عزیز، ضمن خوش‌آمد گویی، سپاس از انتخاب این انجمن برای منتشر کردن رمان خود،
خواهشمندیم قبل از تایپ رمان خود قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمایید!
قوانین جامع تایپ رمان

آموزش قرار دادن رمان را در تاپیک زیر دنبال کنید.

نحوه‌ی قرار دادن رمان در انجمن برای مطالعه کاربران

[COLOR=rgb(184, 49...

آخرین ویرایش

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
مقدمه: من یه برادر دارم و تو یه خواهر، ما خانواده‌ایم. ما با هم بزرگ شدیم، با هم گرییدیم، و با هم خندیدم! هردومون تنها یک آرزو و یک هدف داریم، محافظ از این خانواده، از مهم‌ترین دارایی زندگیمون. پس ما انتقام می‌گیریم، انتقام خانواده‌ای که از دست دادیم. این پیوند بین ما رو محکم نگه می‌داره، و هیچ‌کس نمی‌تونه حتی ذره‌ای شلش کنه!
آرمین، وقتی که تو می‌خندی، برام گران‌بها‌ترین لحظاته. آرمین، وقتی که تو اشک می‌ریزی، برام دشوارترین لحظاته.
آرمین، تو مثل مرواریدی هستی که توی پوسته صدفی پنهان شده؛ زیبایی باطن تو، خودش رو تو ظاهر نشون نمی‌ده... . روزی می‌رسه، که صدف تو می‌شکنه و مروارید تو خودش به همه نشون میده! تا اون روز، من این صدف رو به گردن‌ می‌اندازم، تا کسی نتونه بهش...

آخرین ویرایش

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
بی‌توجه به صداها در حالی که دفترم رو توی بغلم نگه داشته بودم، سعی کردم از جام بلندشم که لگدی به پام خورد و روی کیسه‌های آرد پخش شدم.
صدای جیغم بلند شد که باعث شد صدای خنده‌ی آریادنی رو از پشت سر شنیدم. صدای قدم‌هاش با کفش‌های پاشنه دارش روی زمین چوبی رو می‌شنیدم و با این وجود که سرم پایین بود، پاهاش رو می‌دیدم که به روبه‌روش رسیده بود. آریادنی خم شد و چونه‌ام رو بالا آورد و درحالی که ل..*باش رو غنچه کرده بود با لحن تحقیرآمیز گفت:
- حالت خوبه کوچولو؟ معلومه که خوب نیستی، چون خیلی راحت دوتا قلوه سنگ بیست پوندی بهت اثابت کرده.
صدای کال تاکید کرد.
- در واقع دوتا ده پوندی.
لحن تحقیرآمیزش باعث می‎شد بغضم بیشتر برای جریحه‌دار شدن تقلا کنه. من هیچ گناهی نکرده بودم که گیر این...

آخرین ویرایش

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
«آرمین»
مقابل شومینه، به بالشت قرمز مخملی تکیه داده بودم. صدای ترق‌ترق سوختن چوب‌های سرخ توی شومینه به گوشم می‌رسید و گرمای لذت‌بخشی پوست صورتم رو نوازش می‌کرد. داشتم مشق‌های ضرب و نقسیمم رو می‌نوشتم و مامانم توی آشپزخونه، در حال شستن ظرف بود. هنوز تو فکر اتفاقی که برای اِما رخ داده بود، بودم. درست نبود که از استعدادش تو نقاشی اینطوری استقبال می‌کردن.
با شنیدن صدای شکستن ظرف، جا خوردم و با ترس سرم رو بالا آوردم. مادرم رو دیدم که نفس‌زنان با لباس بلند و آبی رنگش، روی کف آشپزخونه زانو زد و سرش رو میون دست‌هاش گرفت.
موهای بلندش رو به پشت سرش فرستاد و دستش رو روی قلبش گذاشت.
با نگرانی نیم‌خیز شدم و خیره به چشم‌های فیروزه‌ایش که ترس و ناباوری از اون‌ها می‌بارید، پرسیدم:
- چیزی...

آخرین ویرایش

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
بازم اون صدای مهیب و وحشتناک اومد. یک‌باره یاد حرفای دایی افتادم.
«درحالی که چهار زانو رو زمین نشسته بودم با کنجکاوی به دایی خیره بودم.
- دایی این چیه؟
دایی که به صندلی چوبی تکیه داده بود، وسیله‌ی عجیبش رو دستمال می‌کشید و در همون حالت جوابم رو داد.
- این یه تفنگه.
- تفنگ چی‌کار می‌کنه؟
- بهتره در موردش ندونی.
با لجبازی اصرار کردم.
- خواهش می‌کنم. قول می‌دم به اِما نگم.
دایی ژست متفکر به خودش گرفت:
- هوم خب، باشه.
با ذوق گفتم:
- مرسی دایی!
دایی تفنگ رو دستش گرفت و رو بهم گفت:
- این وسیله‌ای برای شکاره که یه گلوله رو با سرعت خیلی زیاد پرتاب می‌کنه و توی گلوله سمی داره که باعث خطرناک‌تر شدنش میشه. کسی که آموزش استفادش رو ندیده، حتی زورش به بلند کردنش هم نمی‌رسه.
- واقعاً؟ میشه...

آخرین ویرایش

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
بدوبدو از خونه رفتم بیرون. حرارت خونه هر لحظه بیشتر میشد. تا اینکه به بیرون رسیدم. صداهای مختلف توی گوشم می‌پیچیدن و انگار هیچی حس نمی‌کردم. خونه‌ها آتیش گرفته بودن و صدای ترسناک شلیک گلوله می‌اومد. با چشم‌هام تک‌تک افرادی رو که روی زمین افتاده بودند رو از نظر گذروندم. از نونوای روستا گرفته تا...
- آقای کریس. خانوم کایلا. نونوا، لیان، لوسیَن.
یه نفر منو هدف گرفت. تمام تنم بی‌حس شده بود و ناامید سرجام میخکوب شده بودم. صدای ترسناک گلوله رو شنیدم؛ اما تا به خودم اومدم، توی بغل دایی بودم. صدای اما توی گوشم اکو شد.
- مامان!
خودم رو از دایی جدا کردم و سمت اما دویدم و با دیدن منظره‌ی روبه‌روم کل وجودم متلاشی شد. چه بلایی سرش اومده بود؟ روی قفسه‌ی سینش پر از خون بود. موهای بورش به...

آخرین ویرایش

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
«دانای کل»
بعد از اون شب خونین، شش سال بود که داشتن به دنبال شهری که داییشون گفته بود، می‌گشتن. شهر جادو! شهری مهر و موم شده بود که توی نقشه کشور پیدا نمی‌شد. این شهر طلسم شده بود که فقط یه جادوگر بتونه با اراده‌ی خودش مهرش رو بشکنه. با این حال، جادوی چپ دست‌ها سال‌ها بود که مهر و موم شده و سه بازمانده خاندان چپ دست کل انگلستان رو طی کرده بودن.
از صبح، توی جنگل راه می‌رفتن و پاهای خسته‌شون بالآخره فرصتی برای استراحت داشتن. در حال حاضر، این سه نفر روی یه تپه که پایین رفتنش به خروجیِ جنگل می‌رسید، ایستاده بودن. تپه‌ی سرسبزی که دو درخت با شاخه‌هایی که دور هم پیچیده شده بودن در ابتداش قرار داشتن، انگار که دست هم رو گرفته باشن.
اِما کش و قوسی به بدنش داد و خستگی‌ای که روی تنش...

آخرین ویرایش

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
آرمین هم که تازه به خودش اومده بود، با صدای غم زده‌اش شروع کرد به حرف زدن. هنوزم تصمیمش برای روندن خودش از خانوادش رو حفظ کرده بود.
- غریزه‌ی چپ دستی اصلاً چی هست؟ همون چیزیه که مامان اون رو حسش کرد و من نکردم و گفتم چیزی نیست؟ همون احساس خطری که مامان کرد و با اینکه می‌دونست اتفاق می‌افته، بخاطر من نادیدش گرفت و بعدش مرد؟ فقط بخاطر اینکه من حتی نمی‌دونم چرا من از وجودش تو خودم مطمئن نیستم؟ آه، شاید من از اول یه چپ دست بدنیا نیومدم.
- ولی ما دوقولوییم آرمین! دلیلی نداره که اینطور فکر کنی. ما هر دومون چپ دست بدنیا اومدیم و روزی بالآخره اون عوضیا رو پیدا می‌کنیم و انتقام مادرمون رو می‌گیریم. تو که هدفمون رو فراموش نکردی.
آرمین چشماش رو باز و بسته کرد. این چیزی نبود که اون...

آخرین ویرایش

~Deku

کاربر فعال تالار عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
8/10/18
ارسالی‌ها
1,482
پسندها
18,600
امتیازها
42,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
*** شش سال قبل***
نزدیک غروب بود. دیشب، توی اون شب خونین، دایی ما رو با خودش به شکارگاهش برد و ما اونجا با چشمای اشکی فقط گریه می‌کردیم، تا زمانی که خوابمون برد. صبح زود دایی تنهایی بیدار شده بود و داشت برای اهالی دهکده سنگ قبر تراش می‌داد. یکی از شغل‌های دایی همین بود. سنگ قبر‌هایی رو از قبل برای سالمندان و بیماران دهکده درست می‌کرد بار زیادی از دوشش برداشته بودن و قرار بود که امروز دفنشون کنیم. دایی تا ظهر وقت گذاشته بود و یک قبر برای مادر ساخته بود. اصولا ساختن قبر چند ساعتی وقت می‌برد.
ظهر که کارش تموم شد، ما تا مشغول دفن افرادی از دهکده بودیم که از قبل سنگ قبر داشتن؛ کار درستی نبود که بقیه رو بدون قبر دفن کنیم و هیچی ازشون به جا نمونه. اون روز دایی فقط کار می‌کرد و...

آخرین ویرایش