گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد داستان کوتاه لغزش ضمیر | راحله خالقی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Rahel.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 505
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Rahel.

مدیر بازنشسته + نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/7/20
ارسالی‌ها
1,571
پسندها
19,326
امتیازها
43,073
مدال‌ها
31
سطح
24

• نویسنده موضوع
نام داستان: لغزش ضمیر
ژانر: #تراژدی #عاشقانه
نام نویسنده: راحله خالقی
خلاصه: من، دختری هستم که در بهترین روز زندگی‌ام روزگار حقیقت تلخی را بر صورتم می‌کوبد و جای سیلی‌اش روی دلم جا خوش می‌کند. تنم از زخم‌های متمادی دوست و دشمن آبستن می‌شود و باز من می‌مانم و نگاه‌های زیادی که به زندگی‌ام دوخته شده است! کم‌کم عادت می‌کنم به این حقیقت تلخ و زندگانی را از سر می‌گیرم؛ اما این‌بار عشق در خانه‌ی قلبم را می‌کوبد!

آخرین ویرایش
امضا : Rahel.

Najva❁

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/4/17
ارسالی‌ها
3,271
پسندها
36,651
امتیازها
69,173
مدال‌ها
40
سطح
33

"سکوت را دوست دارم. آن‌گاه که به راحتی می‌توانم حباب‌های فکری‌ام را بترکانم و صدای ترکاندنشان گوش کسی را نیازارد."​
بخشی از مونولوگ زیبای داستان! چون ظرافت‌های گنجانده‌شده در جای‌جایِ آن.
داستان کوتاه لغزش ضمیر همچون تگ حرفه‌ای اختصاص یافته به آن، به زیبایی نگارش شده و به سختی می‌توان موی لای درز آن برد.
انتقال احساسات زیبا و به جا، توصیفات دقیق از حالا ولیک گاها نقصان فضاسازی رخ می‌نمود که با چشم‌پوشی از آن، همچنان داستان دلنشین و زیباست.
گرچه هنوز معشوق کیان مشخص نیست و شک من بر خود آوایش است، انشالله پیوندشان مبارک باشد!(من اینجوری دلم‌می‌خواد)
پیروز باشی نویسنده‌ی عزیز

امضا : Najva❁

.REIHANEH.

کاربر سایت
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
5/1/21
ارسالی‌ها
3,251
پسندها
42,701
امتیازها
69,173
مدال‌ها
34
سطح
38

سلام خدمت نویسنده‌ی عزیز
جهت همخوانی گروهی
داستا کوتاه لغزش ضمیر سرشار از حس خوبه حسی که با قلم خوبه شما به من خواننده منتقل شد.
توصیفات بسیار قشنگ و زیبا کار شده بود که از هرلحظه خوندنش لذت میبردم. فقط گه گاه توصیف مکان کم بود که اون هم میتونیم بگیم چون داستان کوتاهه نمیشه خیلی گستردش کرد.
دیالوگ‌ها و مونولوگ‌های خاص زیادی داشت که خیلی قشنگ بودن.
درکل داستان زیبایی بود.
قلمتون مانا نویسنده‌ی عزیز.

امضا : .REIHANEH.

Rahel.

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/7/20
ارسالی‌ها
1,571
پسندها
19,326
امتیازها
43,073
مدال‌ها
31
سطح
24

• نویسنده موضوع
"سکوت را دوست دارم. آن‌گاه که به راحتی می‌توانم حباب‌های فکری‌ام را بترکانم و صدای ترکاندنشان گوش کسی را نیازارد."​
بخشی از مونولوگ زیبای داستان! چون ظرافت‌های گنجانده‌شده در جای‌جایِ آن.
داستان کوتاه لغزش ضمیر همچون تگ حرفه‌ای اختصاص یافته به آن، به زیبایی نگارش شده و به سختی می‌توان موی لای درز آن برد.
انتقال احساسات زیبا و به جا، توصیفات دقیق از حالا ولیک گاها نقصان فضاسازی رخ می‌نمود که با چشم‌پوشی از آن، همچنان داستان دلنشین و زیباست.
گرچه هنوز معشوق کیان مشخص نیست و شک من بر خود آوایش است، انشالله پیوندشان مبارک باشد!(من اینجوری دلم‌می‌خواد)
پیروز باشی نویسنده‌ی عزیز
ممنون از وقتی که گذاشتی و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Rahel.

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/7/20
ارسالی‌ها
1,571
پسندها
19,326
امتیازها
43,073
مدال‌ها
31
سطح
24

• نویسنده موضوع
سلام خدمت نویسنده‌ی عزیز
جهت همخوانی گروهی
داستا کوتاه لغزش ضمیر سرشار از حس خوبه حسی که با قلم خوبه شما به من خواننده منتقل شد.
توصیفات بسیار قشنگ و زیبا کار شده بود که از هرلحظه خوندنش لذت میبردم. فقط گه گاه توصیف مکان کم بود که اون هم میتونیم بگیم چون داستان کوتاهه نمیشه خیلی گستردش کرد.
دیالوگ‌ها و مونولوگ‌های خاص زیادی داشت که خیلی قشنگ بودن.
درکل داستان زیبایی بود.
قلمتون مانا نویسنده‌ی عزیز.
ممنون ازت دوست خوبم

Violinist cat❁

سرپرست بازنشسته ادبیات + نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
20/8/20
ارسالی‌ها
1,597
پسندها
21,382
امتیازها
43,073
مدال‌ها
27
سطح
28

درود به نویسنده‌ی زیبای داستان ^-^
عنوان رمان متشکل از واژگان جدید و خوش‌آوایی بود که با کنار هم قرار گرفتنشان توانسته بودید جذابیت را در عنوان به وجود آورید.
نثر رمان دارای آرایه‌های گوناگون و زیبایی بود که بر چشم و دل می‌نشست. همچنین توصیفات به اندازه و ماندگار. موهای حنایی طنین و کک و مک‌های رخسارش دوتا از ماندگارترین توصیفات ظواهر بود
احساسات طنین را بسیار هنرمندانه و دلنشین در قالب آرایه‌ها بیان می‌کردید.
تنها ایراد داستان که به چشم می‌آمد فضاسازی بود. برخی اماکن رمان همانندِ آرایشگاه و خانه‌ی طنین در ذهن مخاطب انسجام نداشتند. به عبارتی خاکستری و مبهم بودند.
توصیف حالات نیز در سطح خوبی قرار داشت.
چرا که حالات کارکتر را در جای جای رمان میشد دید، همچنین پیش از دیالوگ‌ها.
سپاس بابت خلق...

آخرین ویرایش
امضا : Violinist cat❁

Rahel.

نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/7/20
ارسالی‌ها
1,571
پسندها
19,326
امتیازها
43,073
مدال‌ها
31
سطح
24

• نویسنده موضوع
درود به نویسنده‌ی زیبای داستان ^-^
عنوان رمان متشکل از واژگان جدید و خوش‌آوایی بود که با کنار هم قرار گرفتنشان توانسته بودید جذابیت را در عنوان به وجود آورید.
نثر رمان دارای آرایه‌های گوناگون و زیبایی بود که بر چشم و دل می‌نشست. همچنین توصیفات به اندازه و ماندگار. موهای حنایی طنین و کک و مک‌های رخسارش دوتا از ماندگارترین توصیفات ظواهر بود
احساسات طنین را بسیار هنرمندانه و دلنشین در قالب آرایه‌ها بیان می‌کردید.
تنها ایراد داستان که به چشم می‌آمد فضاسازی بود. برخی اماکن رمان همانندِ آرایشگاه و خانه‌ی طنین در ذهن مخاطب انسجام نداشتند. به عبارتی خاکستری و مبهم بودند.
توصیف حالات نیز در سطح خوبی قرار داشت.
چرا که حالات کارکتر را در جای جای...

PANIZ KARIMI

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
7/11/20
ارسالی‌ها
474
پسندها
8,447
امتیازها
24,773
مدال‌ها
16
سطح
15

سلام و خداقوت به نویسنده گرامی

در وهله اول عنوان، با ترکیب دوکلمه به معنی لرزش درون هم جذاب و نو و ترغیب‌کننده بود و هم با ژانرها و محتوا ارتباط خوبی داشت.
شخصیت‌پردازی در شخصیت‌ اصلی یعنی طنین در سطح بسی خوب و مطلوبی بود و در شخصیت‌های فرعی دیگه هم، با اینکه توجه کمتری بهشون شده بود هرچند اندک پردازش داشتن که به نظر من اگر در ادامه روی پردازش اون‌ها هم کار بشه، کل شخصیت‌پردازی بهتر هم خواهد شد. اما در کل شخصیت‌ها و پردازششون باورپذیر و متناسب با به محیط و... بودن.
نثر انسجام و یکدستی خوبی داشت و انواع آرایه‌ها و نوع نگارش و... باعث بارادبی بالا و القای حس و دلنشین بودن منولوگ‌ها شده بودند و دیالوگ‌ها هم با اینکه تمایزشون در شخصیت‌ها و موقعیت‌های...

Ta ban.ur

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
11/7/21
ارسالی‌ها
24
پسندها
148
امتیازها
490
مدال‌ها
1
سطح
1

سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده عزیز
اول از همه نام داستان که بسیار زیبا و مطابق خود داستان هست. دوم اینکه شخصیت های داستانتون به خوبی معرفی شده بودند. سوم اینکه خیلی خوب احساسات شخصیت هارو توصیف کرده بودید و جای حرف باقی نگذاشته بودید. حسی که از داستان دریافت کردم به وفور، عالی‌تر از داستان‌هایی بود که خونده بودم. و خیلی ممنون که استعدادتون رو در اختیار ما قرار دادین تا ازش بهره ببریم و نگاهمون مهمون داستان سراسر احساستون بشه.
(نقد جهت همخوانی)

امضا : Ta ban.ur

ADLAYD

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
28/5/20
ارسالی‌ها
1,578
پسندها
10,934
امتیازها
31,873
مدال‌ها
21
سطح
20

"به نام او"

سلام و عرض وقت بخیر.‌ اول از همه می‌خواهم خسته نباشید بگم خدمت نویسنده گرامی برای نوشتن این داستان زیبا و خواندنی.‌
در همان ابتدا با دیدن عنوان،‌ متوجه شدم که سبک قلم نویسنده به سمت و سوی تراژدی می‌رود؛‌ و از این رو با خواندن محتوای داستان‌ به این باور رسیدم که نویسنده از قلم قوی در توصیف حالات و ظواهر،‌ همچنین توصیفات آرایه‌گونه احساسات برخوردار هستند.‌
چیزی که به چشم می‌خورد و از همه مهمتر،‌ چیزی که ماندگاری بالایی در داستان داشت،‌ شخصیت قوی طنین و ظواهری بود که نویسنده برای او در نظر گرفته بود.‌
در اصل می‌توان گفت که شخصیت طنین ماندگاری بسیار قوی داشتند؛ به صورتی که اگر من موهایی حنایی و یا صورت کک مکی را در اطرافم ببینم یا در کتابی بخوانم،‌...

امضا : ADLAYD
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.