میزگرد | میزگرد شبانه با موضوع "باورهای غلط مردم و نوجوانان"|

• نویسنده موضوع GHAZAL NAROEE
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 115
  • بازدیدها 2,447
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آبی پَرَست؛

گوینده انجمن + نقاش انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
30/11/21
ارسالی‌ها
2,478
پسندها
33,888
امتیازها
64,873
مدال‌ها
40
سطح
33

• مدیر
بنظرت جامعه جایی برای یه دکتر بی منطق یه یک معلم معتاد یا یه کارمند قاتل داره؟؟؟
اکر اون شخص افکار درستی نداشته باشه و وجودش مر از غلط باشه چه فرقی میکنه دکتر باشه یا معلم
نه
ببین من نمیگم خوبه
من منظورم اینه که دوتاش نیازه
معلم و دکتر های بی منطق به قول شما داریم
ولی اون طرف ۲۵سالشه شایدم خیلی بیشتر
اون دیگه مشکل از خودشه که با تکامل یافتن عقلش نتونسته راه درست رو بره و دست از کارهای غلط برداره و خودشو تباه نکنه

امضا : آبی پَرَست؛

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته سرگرمی + وحشت
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,604
پسندها
15,092
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
24

به نظرم این یه نوع کمبوده که مغز نوجوان هارو در برمیگیره.
مدام فکر میکنن برای خانواده مهم نیستن!
حس میکنن ب جنس مخالف نیاز دارن!
خیلی بدبختن و میخوان ب چشم بیان!
چرا باید ب چشم بیان؟ چون فکر میکنن خیلی گنگ میشن و از خودشون برای دیگران یه انسان قوی میسازن.
راستش قابل درک نیست)=

Rigina

مدیر بازنشسته کمیک + گردشگری
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/5/21
ارسالی‌ها
4,166
پسندها
41,424
امتیازها
74,373
مدال‌ها
61
سطح
38

به نظرم بعضي از عقايد و باور هاي بزرگترها بيش از حد زياديه
و متاسفانه همين عقايد باعث ميشه عقده هايي توي نوجونا جمع بشه كه بعدا براشون مشكل ساز ميشه
ولي اگر از اول بهتر رفتار كنند شايد خود نوجونا اصلا بهش فكرم نكنن يا راحتر با موضوع كنار ميان و يه جورايي براشون عادي ميشه
و اون جنبه منفي كه بايد داشته باشه رو نداره

ساپورا

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
29/10/21
ارسالی‌ها
262
پسندها
1,454
امتیازها
10,133
مدال‌ها
10
سطح
9

واقعیت اینه که یه سرس آدما همیشه چوب کارها و اتفاق هایی که در گذشته رخ داره رو می خورن
به نظز من دخترا تو جامعه خیلی بیشتر از پسرها آسیب می بینند و تمام این بر میگرده به سطح افکار خانواده
اینکه محدودیت در حدی باشه که اجازه نداشته باشی از مردی که از کنارت رد میشه و آدرسی رو ازت می پرسه
باهاش حرف بزنی از نظر خیلی از ما شاید خیلی عجیب باشه اما متاسفانه واقعیت خیلی تلخی است
که حتی با این وجود بزرگتر ها به کارهاشون افتخار هم می کنند.
واین جاست که سطح افسردگی چنان بالا می گیره که گاهی حتی موجب خودکشی و یا حتی فرار از خانه میشه.

امضا : ساپورا

هستی+_+

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/12/21
ارسالی‌ها
18
پسندها
32
امتیازها
40
سطح
0

و اگر بیاییم واقعا یک نگاه درست به جامعه مون داشته باشیم الان یک نوجوان 16 از یک خانم/اقا 50 ساله طرز فکرش واقعا بهتر وسیع تره اما به نوجوان ها و جوان ها اجازه صحبت داده نمیشه و بدون اینکه حرفشون رو حتی بشنون رد میکنن و از نظر من همین باعث میشه نوجوان ها به دنبال جلب توجه باشن و به دنبال کسی که به حرف هاشون گوش بده و از این راه هم خیلی ضربه میخورن .
از نظر من اگر به جوان ها و نوجوان های امروز احازه صحبت کردن بدن شاید بتونن خیلی از مشکلات جامعه مارو حل کنن والدین به نوجوان ها احازه صحبت کردن تصمیم گرفتن نمیدن ضربه میخورن و باعث میشه این اتفاق ها برای نوجوون ها و جوون ها بیوفته

Maryam @

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
4/6/18
ارسالی‌ها
208
پسندها
3,277
امتیازها
16,633
مدال‌ها
10
سطح
11

سلام
بنظر من چون نوجوونی سنه حساسیه و افراد تو این سن خیلی کم تجربه ان و به دنبال هیجان و تجربه‌ های جدید ان دلشون میخواد هر چیزی رو امتحان کنن و این توجهی که در انجام این کارا دریافت میکنن حالا چه منفی و چه مثبت باعث میشه که نسبت به اون کار تمایل بیشتری نشون بدن
وقتی نوع تربیت و نوع نگرش جامعه با چیز هایی که در رسانه وجود داره تفاوت داره نوجوون بخاطر حس کنجکاوی زیاد و کم تجربگی که داره ترجیح میده خودش امتحان کنه
و اینکه شاید افراد معروف حالا چه بازیگر چه واینر های اینستا که تاثیر زیادی روی نوجوون ها دارن بهتر بود بیشتر روی کارهاشون دقت میکردن چون از کوچیک ترین کارشون نوجوون ها الگو میگیرن
بنظرم اگه رفتار خانواده و مدرسه و اطرفیان تو این زمینه درست باشه شاید بتونه تا حدودی کمک کننده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Maryam @

هستی+_+

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
29/12/21
ارسالی‌ها
18
پسندها
32
امتیازها
40
سطح
0

واقعیت اینه که یه سرس آدما همیشه چوب کارها و اتفاق هایی که در گذشته رخ داره رو می خورن
به نظز من دخترا تو جامعه خیلی بیشتر از پسرها آسیب می بینند و تمام این بر میگرده به سطح افکار خانواده
اینکه محدودیت در حدی باشه که اجازه نداشته باشی از مردی که از کنارت رد میشه و آدرسی رو ازت می پرسه
باهاش حرف بزنی از نظر خیلی از ما شاید خیلی عجیب باشه اما متاسفانه واقعیت خیلی تلخی است
که حتی با این وجود بزرگتر ها به کارهاشون افتخار هم می کنند.
واین جاست که سطح افسردگی چنان بالا می گیره که گاهی حتی موجب خودکشی و یا حتی فرار از خانه میشه.
ببین هینطور که دختر ها در خطر هستن پسر ها هم هستن و از نظر من فرقی نداره و همه جور تو یه سطحن و مشکلات و اسیب...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ساپورا

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
29/10/21
ارسالی‌ها
262
پسندها
1,454
امتیازها
10,133
مدال‌ها
10
سطح
9

بله موافقم
حالا مشکلات پسرها هم که صد البته بعد از ازدواج فراتر از همه چیز میشه.

امضا : ساپورا

ℛℴℎ

منتقد انجمن + نویسنده‌ی ادبیات
پرسنل مدیریت
مدیر تالار فرهنگ و مذهب
تاریخ ثبت‌نام
27/7/18
ارسالی‌ها
1,381
پسندها
25,437
امتیازها
47,103
مدال‌ها
54
سطح
28

• مدیر
نوجوونی و جوونی هر دو سن هایی هستند که انسان واقعا دلش میخواد مورد توجه باشه در یک جمع بدرخشه موفق باشه و خوب اگر ندونه از چه مسیری این رو به دست بیاره به هر سمت و سویی کشیده میشه اینجاست که تمام اموزش های کودکیش و حتی مواردی که ناخوداگاه یاد گرفته به چشم میاد

امضا : ℛℴℎ

Hadiseh Shahbazi

مدیر بازنشسته حقوق + نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
3/10/21
ارسالی‌ها
1,507
پسندها
27,817
امتیازها
48,073
مدال‌ها
21
سطح
28

نوجوونی و جوونی هر دو سن هایی هستند که انسان واقعا دلش میخواد مورد توجه باشه در یک جمع بدرخشه موفق باشه و خوب اگر ندونه از چه مسیری این رو به دست بیاره به هر سمت و سویی کشیده میشه اینجاست که تمام اموزش های کودکیش و حتی مواردی که ناخوداگاه یاد گرفته به چشم میاد
کاش می‌شد بچه‌ها از ریشه درست پرورش پیدا می‌کردن!

امضا : Hadiseh Shahbazi
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.