کتاب کودکانه کتاب کودکانه | قرنطینه

• نویسنده موضوع SETAYESH.MO
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 197
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SETAYESH.MO

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
2,231
پسندها
16,606
امتیازها
44,373
مدال‌ها
18
سطح
24

• نویسنده موضوع

قرنطینه​

نویسنده: جنیفر ای نیلسن
مترجم: فرزانه مختاری​

garantine-500x500.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] MAHl

MAHl

عکاس انجمن + مدیر بازنشسته فرهنگ و مذهب
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/4/21
ارسالی‌ها
1,032
پسندها
32,296
امتیازها
59,573
مدال‌ها
23
سطح
33

داستان کتاب "قرنطینه" به قلم "جنیفر ای نیلسن" با شیوع یک مریضی مسری و پرمخاطره که مردم خیلیی از جمله شخصیت اصلی داستان را به خود مبتلا کرده است، آغاز می شود ، نگهبان ها هر کسی را که مشکوک به این مریضی باشد به زور با خودشان می برند تا برای مریضی اسکورج که مرگبار است، آزمایش بدهد. "آنی ملس" ، یک نوجوان شلخته است که حاضر است برای یاری به حفظ خانواده اش ، تمام ریسکات را به جان بخرد. زمانی که او در حال گشت و گذار در شهر به ممسائلان بر می خورد و از انجام دستورات آن ها امتناع می ورزد، او به همراه دوستش "ویویل" ، برای انجام تست اسکورج دستگیر و آزمایش می شوند . "آنی ملس" که به طور غیر منتظره ای توسط اسکان والیان، دستگیر شود، زمانی نتیجه ی مثبت آزمایش با خبر می شود، خیلی تعجب می کند.
"آنی ملس"،...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MAHl

MAHl

عکاس انجمن + مدیر بازنشسته فرهنگ و مذهب
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/4/21
ارسالی‌ها
1,032
پسندها
32,296
امتیازها
59,573
مدال‌ها
23
سطح
33

بخش هایی از کتاب قرنطینه:
نگهبان ها به سمت سرو صدای هشداردهنده ی پرنده برگشتند. ناخودآگاه خودشان را کنار کشیدند؛ چون چنین صدایی که پر از شرارت بود، سبب می شد حتی احمق ترین آدم ها، از جمله نگهبان ها، خم شوند تا از خودشانمراقبت کنند. از این مجال مصرف کردم و چوبی از شاخه ی نزدیکم کندم و مهیا شدم تا پرنده را بزنم. فقط دلگرمیوار بودم که نگهبان ها درست مثل بقیه ی زالوها بخزند و بروند تا بعدش بتوانم این موجود را دور کنم و خلاص شوم. کار احمقانه ای بود که اینجا آویزان ماندم و میوه را خوردم. حتی اگر الآن می توانستم بروم پایین و حتی اگر از دست نگهبان ها گریز می کردم، حساسیتی که به دلیل شاخه ی مو روی پوست پایم نمایان می شد، حسابی می خارید. ولی نگهبان کوتاه تر و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MAHl
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا