نقد همراه نقد همراه رمان حسی که دوباره جان گرفت | EIAY★ / توسط شورای نقد

• نویسنده موضوع YEKTA ONSORI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 133
  • کاربران تگ شده هیچ

YEKTA ONSORI

نویسنده انجمن + مدیر بازنشسته نقد
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/8/19
ارسالی‌ها
902
پسندها
24,376
امتیازها
40,273
مدال‌ها
34
سطح
28

• نویسنده موضوع
~بسم رب النور~

IMG_20210302_234904_390.jpg

با سلام خدمت نویسنده محترم!
«نقد همچون آیینه‌ی نگرش ماست، بنگرید آیینه‌ی وجودیت را»
رمان «حسی که دوباره جان گرفت» بر اساس تعداد پست‌های صلاح دیده شده توسط مدیر مربوط، توسط شورای انجمن یک رمان، بر اساس اصول و پیشنهاداتی برای درخشیدن شما نویسنده عزیز نقد گردیده است.
لطفا کمی صبر کنید تا تعداد پست مشخصی از رمان شما نقد همراه شود و داخل تاپیک قرار گیرند.
پس از مطالعه نقدها، موظف هستید رمان خود را ویرایش کنید.
اگر سوالی در زمینه رمان‌نویسی و چگونگی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YEKTA ONSORI

لآجِوَرْد

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/6/20
ارسالی‌ها
649
پسندها
26,560
امتیازها
44,673
مدال‌ها
20
سطح
28

کمی به طرفش چرخیدم ولی همچنان سعی می‌کردم نگاهش نکنم! بند کوله‌‌ام را کمی محکم کردم و رو به امیرحسین که ساعتی به من خیره شده بود گفتم:
[به حالت‌ها اشاراتی کنید تا این خیرگی ملموس‌تر شود. همچنین مخاطب هیچ ذهنیتی از فضایی که در آن قرار دارند، ندارد. پس می‌توانستید به راحتی به فضا و مکان اشاره‌ای کنید.]
- چه‌خبر پسرعمو؟
با دستش شالم را مرتب کرد. عمیق در چشمانم زل زد، چشمانش تاریک‌ترین رنگ جهان را داشت؛ اما زیبایی نهفته در آن وصف‌ناپذیر بود.
[احساسات را نیز در نظر بگیرید. از احساس امیرحسین بگویید و البته احساس نازی را هم باید شرح بدهید. مخاطب باید بداند با چه چیزی رو به رو است...

امضا : لآجِوَرْد

خواهرِ امینِ مدالخور

کاربر فعال وحشت + نقاش انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/11/21
ارسالی‌ها
2,455
پسندها
33,771
امتیازها
64,873
مدال‌ها
40
سطح
33

کمی به طرفش چرخیدم ولی همچنان سعی می‌کردم نگاهش نکنم! بند کوله‌‌ام را کمی محکم کردم و رو به امیرحسین که ساعتی به من خیره شده بود گفتم:
[به حالت‌ها اشاراتی کنید تا این خیرگی ملموس‌تر شود. همچنین مخاطب هیچ ذهنیتی از فضایی که در آن قرار دارند، ندارد. پس می‌توانستید به راحتی به فضا و مکان اشاره‌ای کنید.]
- چه‌خبر پسرعمو؟
با دستش شالم را مرتب کرد. عمیق در چشمانم زل زد، چشمانش تاریک‌ترین رنگ جهان را داشت؛ اما زیبایی نهفته در آن وصف‌ناپذیر بود.
[احساسات را نیز در نظر بگیرید. از احساس امیرحسین بگویید و البته احساس نازی را هم باید شرح...

امضا : خواهرِ امینِ مدالخور
عقب
بالا