نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.
  • لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

اخبار گیم آیا بازی Horizon Forbidden West برای کامپیوتر (PC) منتشر می شود؟

جادوگر کوچولو

مدیر آزمایشی تالار کامپیوتر + خبرنگار
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
سطح
12
 
ارسالی‌ها
1,100
پسندها
4,267
امتیازها
19,173
مدال‌ها
13

آیا بازی Horizon Forbidden West برای کامپیوتر (PC) منتشر می شود؟​

یکی از برترین بازی های منتشر شده در سال اخیر، بدون شک هورایزن فوربیدن وست (Horzion: Forbidden West) است که توانست متای بسیار عالی 90 از 100 را با تعداد بالای نقد از سمت برترین رسانه های دنیای گیم کسب کند. بدون شک درخشش چنین بازی باعث می شود تا دارندگان سایر پلتفرم ها، علاقمند به تجربه نسخه جدید این بازی باشند و اما به دلیل سیاست های انحصارطلبانه ای که سونی (Sony) دارد تصور این مورد سخت است. اگر چه به دلیل منتشر شدن نسخه اول این بازی به علاوه چندین بازی درجه یک دیگر برای پی سی (PC)، این سوال برای خیلی ها به وجود آمده است که آیا بازی Horizon Forbidden West برای کامپیوتر (PC) / پی سی منتشر می شود یا خیر.

احتمالا منتشر شدن هورایزن فوربیدن وست برای پی سی چقدر است؟​

واقعیت این است که تا 3-4 سال قبل هیچکس فکر نمی کرد تا عناوین مهم و انحصاری کنسول پلی استیشن 4 (PS4) برای پی سی (PC) یا کامپیوتر نیز پورت شود که خوشبختانه در نهایت این اتفاق افتاد، البته با چاشنی شوکه شدن صنعت گیم. با توجه به اینکه کمپانی ها در این نسل قصد دارند تا کمی از دنیای انحصاری فاصله بگیرند، به احتمال بسیار زیاد Horzion Forbidden West از آن دسته از بازی هایی باشد که بعد از مدتی برای پی سی نیز پورت شود.

درحال حاضر خیلی نمی توان این مورد را با قاطعیت اعلام کرد و هنوز مدت زمان خیلی زیادی از عرضه این بازی نیز نگذشته است، اما با توجه به اینکه در اواخر نسل قبلی شاهد چنین اتفاقاتی بودیم، شک نکنید که در نسل فعلی نیز چنین اتفاقی رخ خواهد داد، مگر اینکه در استراتژی های اقتصادی و سیاستی سونی (Sony) تغییرات بزرگی رخ دهد.

منبع : پلی مگ
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMIN-K
بالا