نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان آرمان ز دست رفته | ساحل صالحی‌زاده کاربر انجمن یک رمان

ســـ❀ـــین

پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
سطح
19

ارسالی‌ها
443
پسندها
10,689
امتیازها
27,613
مدال‌ها
20
  • نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
پس از مدت‌ها قسمت شد رمان زیبات رو مطالعه کنم،
آغازی با آرامش قبل از طوفان، جون گرفتنش و یکهو بوم! .. ترکیب زیبای کلمات و روان بودن و پردازش خوبی که داشته قابلیت جذب مخاطب رو دارن و هیچ خسته‌کننده بنظر نمی‌رسید.
شخصیت پردازی کامل و به‌رخ کشیدن تمامی ابعادشون شگفت‌زده‌م کرد.. داستان زندگیشون و فداکاری‌ها ..
توصیف حالات و احساسات به نوعی قابل درک و ملموس بودن که به راحتی باهاشون ارتباط برقرار کردم.
درنهایت خسته نباشی، امیدوارم آرمان ز دست رفته به جایگاهی که لایقش هست برسه.
ممنونم مرسده‌ی عزیزم:day-dreaming:
و مرسی از وقتی که گذاشتی و توجهی که به رمانم داشتی. خوشحالم که تونستم نظرتو جلب کنم و اینکه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ســـ❀ـــین

پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
سطح
19

ارسالی‌ها
443
پسندها
10,689
امتیازها
27,613
مدال‌ها
20
  • نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
سلام وقت بخیر خدمت نویسنده عزیز
اول از همه این که از قلمت واقعا لذت بردم
قلمت روون و مخاطب تا اخر جذب می‌کنه.
و مهم‌تر از همه ژانر مورد علاقه‌ی من
داشت جنایی
راجب اسم رمان به نظر من می‌تونست جذاب تر باشه، اگه رمانی با این اسم می‌دیدم سمتش جذب نمی‌شدم
ژانر اجتماعی تا حدودی عاشقانه توی اسم رمان کامل مشخصه
ولی جنایی نه
راجب خلاصه به نظرم بهترین خلاصه ای بود که می‌تونستی بنویسی
حجم معلوم و مجهول برابر بود و مهم تر همه کنجکاو کننده
راجب اغاز
اغازت دوست داشتم، دیالوگا بیش از همه چیز حس ترس به مخاطب تزریق می‌کردن
ولی به نظرم به توصیف احساسات بیشتری نیاز داشت، جوری مخاطب راجب هدف و نیت بیشتر کنجکاو شه ولی اغاز خلاقانه‌ای بود...

آخرین ویرایش

نازنین مرادخانلو

نویسنده افتخاری
سطح
1

ارسالی‌ها
49
پسندها
112
امتیازها
503
مدال‌ها
1
سلام ساحل جان خوش قلم. خیلی خیلی از سیر رمان دارم لذت می‌برممخصوصا آرمان طفلکی! خیلی دوستش دارم و مایکی هم برام جذابه

ســـ❀ـــین

پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
سطح
19

ارسالی‌ها
443
پسندها
10,689
امتیازها
27,613
مدال‌ها
20
  • نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
سلام ساحل جان خوش قلم. خیلی خیلی از سیر رمان دارم لذت می‌برممخصوصا آرمان طفلکی! خیلی دوستش دارم و مایکی هم برام جذابه
سلام عزیزم :day-dreaming:
خیلی خیلی ممنونم از اینکه وقت و‌توجهت رو به رمانم اختصاص دادی و خیلی خوشحالم که مورد پسند واقع شده. ممنونم بابت نظر قشنگت:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:

'MASKED'

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
سطح
12

ارسالی‌ها
509
پسندها
3,036
امتیازها
17,273
مدال‌ها
13
سلام ساحل عزیزم
بالاخره قسمت شد بیام رمانت و قلم بی نظیرتو بخونم. اسم رمان به نظرم میتونست بهتر باشه ولی درکل خوبه. از نظرم خلاصه بهترین خلاصه ای بود ‌که میشد بنویسی و مقدمه که واقعاا خیلی قشنگ و جذاب بود. قلم روان و پردازش خوبت درمورد همه چی باعث میشد که دوست داشته باشم برم بعدشو بخونم. ایده رمان عالی و گیرا بوده که قلم دلنشینتم کنارش عالی ترش کرده بود. و در آخر خسته نباشی و امیدوارم موفقیت خودت و رمانت رو ببینم*-*♡

ســـ❀ـــین

پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
سطح
19

ارسالی‌ها
443
پسندها
10,689
امتیازها
27,613
مدال‌ها
20
  • نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
سلام ساحل عزیزم
بالاخره قسمت شد بیام رمانت و قلم بی نظیرتو بخونم. اسم رمان به نظرم میتونست بهتر باشه ولی درکل خوبه. از نظرم خلاصه بهترین خلاصه ای بود ‌که میشد بنویسی و مقدمه که واقعاا خیلی قشنگ و جذاب بود. قلم روان و پردازش خوبت درمورد همه چی باعث میشد که دوست داشته باشم برم بعدشو بخونم. ایده رمان عالی و گیرا بوده که قلم دلنشینتم کنارش عالی ترش کرده بود. و در آخر خسته نباشی و امیدوارم موفقیت خودت و رمانت رو ببینم*-*♡
سلام سمای قشنگم :day-dreaming:
ممنونم که وقت و توجهت رو به رمانم دادی و منو از نظر ارزشمندت بهره‌مند ساختی.
خوشحالم که دوسش داشتی و امیدوارم خودت و رمانای خودت هم...

masihe.ch

رو به پیشرفت
سطح
11

ارسالی‌ها
274
پسندها
4,121
امتیازها
16,513
مدال‌ها
11
سلام عزیزم توی همون پارت اول فهمیدم نویسنده توانایی هستین...بی نهایت قشنگ جزئیات رفتاری رو تشریح کردین بدون اینکه خواننده سرسری ازش بگذره....موفق باشی

DELNAZ_N (TARANEH)

پرسنل مدیریت
مدیر تالار هنر
سطح
20

ارسالی‌ها
1,700
پسندها
11,205
امتیازها
31,873
مدال‌ها
16
سلام به ساحل زیبا
قلم جذابی داری، مقدمه رمانت رو دوست داشتم، عنوانی رو که برگزیده شده، تا حدودی زیبایی رو دارا هست ولی اگر بیشتر روش کار می‌شد بهتر می‌شد.
توصیف‌ها رو هم به خوبی انجام داده بودی و به اندازه بود و ژانرهای اول توی متون رمان، آشکار بود.
شخصیت‌پردازی خوبی رو هم داشتی و شخصیت مایکی برای من جذاب بود.
ساحلِ قشنگِ من
موفق باشی

ســـ❀ـــین

پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
سطح
19

ارسالی‌ها
443
پسندها
10,689
امتیازها
27,613
مدال‌ها
20
  • نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
سلام عزیزم توی همون پارت اول فهمیدم نویسنده توانایی هستین...بی نهایت قشنگ جزئیات رفتاری رو تشریح کردین بدون اینکه خواننده سرسری ازش بگذره....موفق باشی
سلام جانم :batting-eyelashes:
ممنون بابت وقتی که گذاشتی و رمان رو مطالعه کردی.
خوشحالم که مورد پسند واقع شده و ممنونم بابت نظر قشنگت:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:
همچینن خودتم موفق باشی^^

ســـ❀ـــین

پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
سطح
19

ارسالی‌ها
443
پسندها
10,689
امتیازها
27,613
مدال‌ها
20
  • نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
سلام به ساحل زیبا
قلم جذابی داری، مقدمه رمانت رو دوست داشتم، عنوانی رو که برگزیده شده، تا حدودی زیبایی رو دارا هست ولی اگر بیشتر روش کار می‌شد بهتر می‌شد.
توصیف‌ها رو هم به خوبی انجام داده بودی و به اندازه بود و ژانرهای اول توی متون رمان، آشکار بود.
شخصیت‌پردازی خوبی رو هم داشتی و شخصیت مایکی برای من جذاب بود.
ساحلِ قشنگِ من
موفق باشی
سلام به ترانه‌ی قشنگم:batting-eyelashes:
خیلی خوشحالم که دوسش داشتی و بابت وقت و توجهی که به رمانم اختصاص دادی، ازت ممنونم و نظر قشنگت خیلی خوشحالم کرد عزیزم:458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:
خودت و رمان قشنگت هم موفق باشین^^

بالا