گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد ناماشون | نرگس موحدی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Narges Movahedi
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 304
  • کاربران تگ شده هیچ

Narges Movahedi

منتقد انجمن
منتقد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/1/19
ارسالی‌ها
279
پسندها
5,877
امتیازها
21,133
مدال‌ها
11
سطح
12

• نویسنده موضوع
نام رمان: ناماشون*
ژانر: #عاشقانه #اجتماعی #درام
نام نویسنده: نرگس موحدی

خلاصه:
اتفاق‌های بدی که در کودکی می‌افتند، همیشه در همان کودکی نمی‌مانند. گاهی اوقات اتفاقاتِ بدِ کودکی منتظر فرصت درست می‌گردند تا گلویتان را سفت بچسبند؛ درست مثل لیلا و زخم ناسوری که از گذشته به همراه دارد. لیلا فکر می‌کرد همه چی در همان روزها مانده است، اتفاقات برملا نمی‌شوند و برای همیشه در قبری که برایشان کنده است می‌مانند. اما شاید یادش رفته بود، گاهی اوقات دفن کردن چیزی، به آن جان می‌بخشد، مانند دانه! زخم ناسور باید درمان شود، بستنش فقط زخم را بدتر می‌کند. حالا، لیلا می‌بینند زخمی که گذشته به او زده هنوز سر باز است و اتفاقات کودکی یکی یکی اثرشان را...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : Narges Movahedi

SA❀HEL

ناظر انجمن + نویسنده افتخاری
ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
28/4/21
ارسالی‌ها
827
پسندها
29,588
امتیازها
50,673
مدال‌ها
33
سطح
28

سلام به نویسنده‌ی خوش قلم :x3:
حقیقتاً قلم زیبات از همون پارت اول خودش رو نشون داد و تواناییت توی نوشتن رو خوب به رخ کشید.
احساسات لطیف و توصیفات ظریف لابه‌لای متن به خوبی آورده شده و باعث شده بود تا متن از حالت خشک بودن فاصله بگیره و خوندنش رو دلپذیرتر کنه.
بهت تبریک میگم جانم، هم ایده‌ی قصه‌ت قشنگه هم نوع نگارشت.
از رابطه‌ی قشنگ راحله با پدر و مادرش هم که نگم برات، خیلی خوشم‌ اومد. قلمت مانا و موفق باشی گل:402:

امضا : SA❀HEL

فاطمه فهمی

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/9/21
ارسالی‌ها
62
پسندها
386
امتیازها
1,723
مدال‌ها
4
سطح
4

سلام شب‌تون بخیر.
اول از همه که باید بگم قلم‌تون رو انقدر که دلنشینه واقعاً نمیشه توصیف کرد. کلمات واقعا به جا استفاده شدن و اون حس خوبی که از فضای روستا و آدم‌هاش منتقل میشه، کامل در رمانتون جریان داره. مطمئناً قلم‌تون موفقه و بازم براتون آرزوی موفقیت می‌کنم. :rose:

آخرین ویرایش
امضا : فاطمه فهمی

Narges Movahedi

منتقد انجمن
منتقد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/1/19
ارسالی‌ها
279
پسندها
5,877
امتیازها
21,133
مدال‌ها
11
سطح
12

• نویسنده موضوع
سلام به نویسنده‌ی خوش قلم :x3:
حقیقتاً قلم زیبات از همون پارت اول خودش رو نشون داد و تواناییت توی نوشتن رو خوب به رخ کشید.
احساسات لطیف و توصیفات ظریف لابه‌لای متن به خوبی آورده شده و باعث شده بود تا متن از حالت خشک بودن فاصله بگیره و خوندنش رو دلپذیرتر کنه.
بهت تبریک میگم جانم، هم ایده‌ی قصه‌ت قشنگه هم نوع نگارشت.
از رابطه‌ی قشنگ راحله با پدر و مادرش هم که نگم برات، خیلی خوشم‌ اومد. قلمت مانا و موفق باشی گل:402:
سلام. خیلی خوشحالم که رمانم رو خوندین:) و خیلی خوشحالم که از رمانم خوشتون اومد و همچین تعریفی ازش کردین.
خیلی بهم انرژی دادین:)
امیدوارم تا آخرش بتونم رمانم رو با آخرین و بهترین تلاشم جلو...

Narges Movahedi

منتقد انجمن
منتقد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/1/19
ارسالی‌ها
279
پسندها
5,877
امتیازها
21,133
مدال‌ها
11
سطح
12

• نویسنده موضوع
سلام شب‌تون بخیر.
اول از همه که باید بگم قلم‌تون رو انقدر که دلنشینه واقعاً نمیشه توصیف کرد. کلمات واقعا به جا استفاده شدن و اون حس خوبی که از فضای روستا و آدم‌هاش منتقل میشه، کامل در رمانتون جریان داره. مطمئناً قلم‌تون موفقه و بازم براتون آرزوی موفقیت می‌کنم. :rose:
سلام شب شما هم بخیر.
خیلی خوشحالم کردین که افتخار دادین و رمانم رو خوندین:)
برای آرزوی قشنگتون ممنون و برای به ثمر رسیدنش قطعا باید تلاش زیادتری کنم.
به هر حال باعث افتخارم بود که رمانم رو خوندین و نظرتون رو گفتید:))
خیلی خیلی ازتون ممنونم:)

Mahdiye sajdeh

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
28/4/21
ارسالی‌ها
1,003
پسندها
38,578
امتیازها
59,573
مدال‌ها
19
سطح
33

سلام نرگس عزیزم.
ناماشون رمانی که وقتی اولین بار دیدمش راستش نخوندمش و اسمش جذبم نکرد بعد دیدم دوستان زیاد تعریفش رو میکنن منم گفتم یه پارت مبخنم ولش میمنم ولی همون یه پارت موندگار شدم رسیدم به پارت اخرت و دیدم واقعا خیلی خوب شد که از دستش ندادم.
قصه قشنگ با توصیف جذابت از شهر شمالی کشور و اون لحجه قشنگشون که خیلی به دلم نشست.
مدل نوشتنت و قلم روونت واقعا خیلی به دل میشینه و امروز فهمیدم رمانت رو فرستادی متروکه خواستم بهت یه انگیزه کوچیک بدم که زود خوب بشی و بازم برامون پارتای قشنگت رو بذاری...
روزگارت قشنگ عزیزدلم حتما برکرد و حتما قصه رو ادامه بده با حال خوب و کلی انرژی :458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac: :405: :wubsmiley: :458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac:

Narges Movahedi

منتقد انجمن
منتقد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
25/1/19
ارسالی‌ها
279
پسندها
5,877
امتیازها
21,133
مدال‌ها
11
سطح
12

• نویسنده موضوع
سلام نرگس عزیزم.
ناماشون رمانی که وقتی اولین بار دیدمش راستش نخوندمش و اسمش جذبم نکرد بعد دیدم دوستان زیاد تعریفش رو میکنن منم گفتم یه پارت مبخنم ولش میمنم ولی همون یه پارت موندگار شدم رسیدم به پارت اخرت و دیدم واقعا خیلی خوب شد که از دستش ندادم.
قصه قشنگ با توصیف جذابت از شهر شمالی کشور و اون لحجه قشنگشون که خیلی به دلم نشست.
مدل نوشتنت و قلم روونت واقعا خیلی به دل میشینه و امروز فهمیدم رمانت رو فرستادی متروکه خواستم بهت یه انگیزه کوچیک بدم که زود خوب بشی و بازم برامون پارتای قشنگت رو بذاری...
روزگارت قشنگ عزیزدلم حتما برکرد و حتما قصه رو ادامه بده با حال خوب و کلی انرژی :458211-8e33e52a2f7bd5005505daf268120cac: :405...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA