سلام! به انجمن رمان نویسی یک رمان خوش آمدید.

جهت استفاده از امکانات مجموعه ثبت نام کنید.

یا ثبت‌نام

ESTP کارآفرین | ESTP

#Text
―――——
It's never too late to change the road you're on.

هیچ وقت برای تغییر مسیرت دیر نیست.

―――———―――———――
#XSTP
 
• علاقه تایپ ESTP به فیلم‌

فیلم‌ها حواسشون رو از استرس‌های روزمره پرت می‌کنن. فیلم‌های هیجان‌انگیز رو دوست دارن و براشون سرگرم‌کنندس. اینکه مجبور بشن یه جا ثابت بمونن خیلی براشون کسل‌کنندس و تو این شرایط فیلم کمک می‌کنه خودشون رو سرگرم نگه دارن.

―――———―――———――
#ESTP
 
• چطور به ESTP ها روحیه بدیم؟

کاملا حامی شون باشین و اجازه بدین شما رو به یک ماجراجویی ببرن. چیزایی نگین و ناراحتشون می‌کنه و بذارین راجع به مشکلاتشون صحبت کنن. اگه حمایتتونو بهشون نشون بدین حس بهتری پیدا میکنن. نیاز دارن بدونن فارغ از هر اشتباهی اطرافیانشون باز هم حامی شون هستن.

―――———―――———――
#ESTP
 
#Dialog
―――———
دیگه معذرت نخواه، برای هیچی. چون باعث میشه هیچ ارزشی برای کسی نداشته باشی.

American Horror Story
―――———―――————―
#XSTP
 
#Text
―――——
At the end of the day, you can either focus on what's tearing you apart or what's holding you together.

در انتهای روز هم میتونی روی اون چیزی که داره تورو از هم میپاشه تمرکز کنی هم میتونی روی چیزی ک تورو سرپا نگه میداره تمرکز کنی.

―――———―――———――
#XSTP
 
• ورژن میانسال تایپ ESTP

ای‌اس‌تی‌پی‌ها بیشتر انرژی خودشون رو از جنبه حسی شخصیتشون دریافت میکنن. بیرون رفتن و تعامل داشتن با بقیه و محیط و خود انگیختگی، برای رفاه اونها خیلی مهمه. افراد این تایپ وقتی میتونن بهترین خودشون رو انجام بدن، که مسئولیت هارو با استراحت کردن و سرگرمی ترکیب کنن.

―――———―――———――
#ESTP
 
• مقصد سفرِ یه ESTP

"زامبیا، بهشت جویندگان هیجان"

زامبیا تو سراسر دنیا به عنوان پایتخت ماجراجویی آفریقا مشهوره؛ از قایق سواری آب سفید تو رودخونه زامبزی، تا تلاش برای رسیدن به بالاترین تپه دنیا، میتونه دلیلش باشه. زامبیا همه چیز رو، در اختیار علاقه‌مندان به هیجان، قرار میده.

افراد تایپ ESTP به عنوان یه ادم ماجراجو، سریع، هیجانی و مستقل مشهور هستن.

می خواستم مقصدی رو پیدا کنم که طبیعت هیجان انگیز اون‌ها رو به طور واقعی آزمایش کنه. لیوینگستون، زامبیا بهترین گزینه ای بود که می تونستم برای شخصیت ESTP پیدا کنم.

این مکانِ خیره کننده پر از ماجراهای وحشی و چالش برانگیزه. می تونید خودتون رو به هوا پرتاب کنید و تو فاصله ی 110 متری بالای آبشار ویکتوریا، بزرگترین آبشار جهان، آزادانه سقوط کنید. شما می تونید خودتون رو از روی یک صخره باکوتا پایین بیارید. می تونید به قایقرونی تو آب سفید یا رودخونه قدرتمند زامبزی برید. راه های زیادی برای افزایش ضربان قلب و تجربه ی حیرت انگیز آفریقا وجود داره. من تعطیلاتِ بهتر از این برای ESTP رو پیدا نکردم!

―――———―――———――
. #ESTP
 
IMG_20230528_142547_780.jpg
 
IMG_20230528_155013_143.jpg
 
نمی‌دونم چرا عاشقم شدی، من فقط یه Estp ام که هزاران ساعت هم از حرف زدن باهات خسته نمیشم.
:82:
 
عقب
بالا