بومی و محلی ۲۰ تا از پرکاربردترین حرکات بدن در زبان انگلیسی ک بومی زبانها استفاده می کنند

• نویسنده موضوع Darla
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 556
  • کاربران تگ شده هیچ

Darla

گوینده آزمایشی + مدیر بازنشسته
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
13/6/22
ارسالی‌ها
523
پسندها
1,322
امتیازها
9,073
مدال‌ها
16
سطح
9

• نویسنده موضوع

۱۶- حرکت پاسخ منفی​

اگرچه می توانید از حرکت دادن سرتان به سمت چپ و راست استفاده کنید تا چیزی را به شدت رد کنید، اما بسیار شایع است که با دست نیز رد کردن موضوعی را نشان بدهید. برای این منظور یک دست را در جلوی بدن خود قرار داده به طوری که کف دست رو به پایین است، سپس دست را از چپ به راست حرکت می دهید. این حرکت می تواند به این معنی باشد که “من به طور کامل ایده شما را رد می کنم” یا به سادگی به معنای ” اصلاً/هرگز” باشد، احتمالا به این دلیل که حرکت دست شما همه بحث های آینده را هم قطع می کند. بنابراین این حرکت معنای بسیار قوی دارد.

۱۷- ژست سکوت​

نوعی حرکت جالب وجود دارد که با انجام آن به طرف مقابل می گویید ساکت باشد. برای انجام آن کافی است انگشت شست و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Darla

Darla

گوینده آزمایشی + مدیر بازنشسته
گوینده آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
13/6/22
ارسالی‌ها
523
پسندها
1,322
امتیازها
9,073
مدال‌ها
16
سطح
9

• نویسنده موضوع

۱۹- حرکت ماساژ دادن پیشانی​

برای انجام این حرکت، باید چهره ای ناراحت به خود بگیرید. دست راست خود را روی پیشانی قرار بدهید به طوری که انگشت شست سمت راست و دیگر انگشتان سمت چپ قرار بگیرند. سپس مثل زمانی که سردرد می گیرید؛ پیشانی را ماساژ می دهید. این حرکت به معنای “چه کار کنم؟” می باشد. در واقع بیشتر به این معنی است: ” من با تو چه کار کنم؟ باور نمی کنم که باز هم خرابکاری کرده باشی!” یا ” واقعاً من را در موقعیت دشواری قرار داده ای” . در برخی موارد ممکن است بعد از اشتباه خودتان، مانند حرکت ضربه با کف دست به پیشانی؛ برای سرزنش خود این حرکت را انجام دهید.

۲۰- حرکت نشان دادن وضعیت ok​

با استفاده از انگشت شست و اشاره یک دایره درست کنید؛ سه انگشت دیگر را...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Darla

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا